Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    В SS-16 има две врати с номер "шест"
    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
    Стефан Арзатов

    Коментар


    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      Някой от магаретата ги познавам:-):-) инак много дъжд се изля тези дни
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
        В SS-16 има две врати с номер "шест"
        Да, и аз сега го видях, вероятно грешка на Косьо(и той е човек все пак), но в момента той би трябвало да е в Германия, или на път за там, така, че ще преживеем тази грешка

        А верно, с тези дъждове(днес валя цял ден без да спре) ще станем кални като в Малайзия.
        Ама то това си е част от кефа...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Коле да ти ева азимутите ,дай координати за скара и бира и къде ще е най незрелищно ,че да се почерпим без кал.
          Пък като те питам , много държа да разбираш точно обратното.Така в края на съсзтезанието може ли да се пуснем с трактори?
          Нали щеше да е различно

          Коментар


          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Коле искам само да дерзаеш братле. Знам ,че ти гори главата с състезание и работа на полето и там където бачкаш.
            Обичам те копеле диво и щастливожив и здрав братле

            Коментар


            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Коле, вземи изпей една протестна песен срещу дъжда че много водата не ме кефи на последък и поговори с ония от горе лято е все пак.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Коле, вземи изпей една протестна песен срещу дъжда че много водата не ме кефи на последък и поговори с ония от горе лято е все пак.
                След 10.06. такива горещини ни очакват,че ще плачем за дъжд,както сега плачем от него.Няма страшно,ще бъде време само за OFFRPAD!
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Все още никой не знае(дори синоптиците) какво ще бъде времето на 14 и 15 Юни. Но каквото-такова. Този който се плаши от времето не би трябвало да се нарича "офроудър". Ама друга тема.

                  Искам да ви посъветвам да си подготвите добри котви. Както вече се видя-не всяка котва върши работа, а философията на състезанието е такава, че трябва да се оправяте сами, и само с оборудването което си носите в джипа. Няма да има машини за закачане на лебедките(казвам го за кой ли път), а има зони които са непреодолими без лебедка, а тя трябва да се закачи за нещо. Като в доста случаи няма за какво, та добрата котва ще е сериозно предимство.
                  Пътечките също ще са в голяма помощ, не ги пренебрегвайте.
                  И пак да напомня-на "Траял Ивански" няма наказания за използване на помощни средства, така, че не се притеснявайте да ги ползвате, това е част от подготовката на джипа за преодоляване на труден терен, и не би трябвало да се наказва ползването им.
                  Е, ако някой може да се оправи само с умения в карането е супер, ама...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Днес пристигнаха и купите:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0293 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:104.3 КБ
ID:5592123

                    Разопаковах ги и ги подредих за снимка, после пак в опаковките и в кашона. Сега подрънкват от нетърпение да ги раздам...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      За съжаление нашият екипаж няма да може да участва в надпреварата.
                      TT-Tuning Team
                      АСК Добрич

                      Коментар


                      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Еее, много жалко.
                        Ама знам какво е де, и на мен ми се е случвало в последния момент да изникне нещо неотложно, или да се строши машината...

                        Нищо, следващия път...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Колко екипажи има за прототип,че не мога да намеря списъка.

                          Коментар


                          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Около 10 джипа, това по груби сметки.
                            Сега не мога да ги кажа, че списъка в темата не е по класове, а не съм у нас и нямам подръка другия списък.
                            Той е неофициален, затова го няма в темата. Това за да не ме питате защо го няма.

                            След малко отиваме да подравняваме входа към кариерата, да оформя терена за палатковия лагер и други подготвителни дейности.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              Днес с две бъгита правихме тест на една самоделна котвичка. И тя не може да се забие в глината. Иначе там където е нормална пръст и има растителност-котвичката, макар и малка се забива добре, и вади бъгито. На глината обаче-нъцки.

                              Затова за пореден път ви приканвам да си направите котви със шишове за забиване. На тази глина само такова може да свърши работа.
                              Е, има и места където има растителност, та обикновените котви може би ще държат, но пък има и места с чиста глина, та не може да се разчита на тях.
                              И за пореден път-пътечките също ще са нужни, не ги пренебрегвайте.

                              Най-подготвените ще имат предимство. Нещо което в основата и философията на всички състезания.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Коле, Витарата е почти готова... Мехата и Андро успешно успяха да я "разпънат", че след две преобръщания и разни други събития започна да прилича на настъпана жаба. Потвърждавам, че ще участваме, купите ми харесват!!! Има ли наблизо рампа, на която можем да разтоварим, ако я докараме с камион?
                                Прикачени файлове
                                Георги Донев, 0889 437 687
                                Nissan Patrol Y60

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X