Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
    Събота се очертава интересна...
    http://sinoptik.bg/shumen-bulgaria-100727233/weekend/2
    Аз вече ашладисах и камани да падат не ми пука цял месец сьм все в калта от сутрин до вечер

    Коментар


    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      В събота сутринта съм на линия като семкаджия разбирател , как се изтърва такъв купон - да гледаш професионалистите как пилотират , да си записваш и да мечтаеш да станеш като тях !!!
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        Първоначално публикуван от Ramona Преглед на мнение
        Здравейте, може ли телефон във връзка с отразяването на вашето събитие?
        Иван Жоров го е написал, но ето го още веднъж: 0898 942541, или 0988 822675. По всяко време.

        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
        Aми да беше казал да го напечатам, ако още искаш, звънни ми и съм готов да помогна (да спонсорирам естествено) 0878 88 64 20
        Вече няма много смисъл, но пусни там няколко бройки, да ги залепим в щаба, на джипа, и да си имаме за спомен. Нещо като 10 броя би трябвало да са достатъчни си мисля.

        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
        А иначе да попитам - ще има ли дрегер преди нощния старт ?
        Най-вероятно не, но си има начини за определяне на това дали даден човек е пиян. При това доста точни.

        Пак казвам-няма да допусна в зоната пиян екипаж. Безопасността е на първо място.
        Решавайте-ще карате за още малко точки в класирането, или ще купонясвате.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          В събота сутринта съм на линия като семкаджия разбирател , как се изтърва такъв купон - да гледаш професионалистите как пилотират , да си записваш и да мечтаеш да станеш като тях !!!
          Абе вземай там някакъв джип, и карай в малкия клас. Там може и с фрилендър, с Q7 или Х5.

          Хи хи, Живко в най-малкия клас... Това не е за изпускане
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Пак казвам-няма да допусна в зоната пиян екипаж. Безопасността е на първо място.
            Решавайте-ще карате за още малко точки в класирането, или ще купонясвате. Да няма на старта ТИ МЕН УВАЖААААААААШ ЛИ МАА ВЕ

            Коментар


            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
              Аз вече ашладисах и камани да падат не ми пука цял месец сьм все в калта от сутрин до вечер
              Алащисах Деко,алащисах!
              Ашладисват се сливи...
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                Ще има недостиг на навигатори.
                Така, че ако някой иска и има възможност-да се обяви тук, те пилотите без навигатори ще го намерят.

                С оглед на прогнозата-носете си дъждобрани. И обувки и дрехи за каляне, че глината цапа много. Когато сме ходили да караме в "блатото"-после джиповете все са бели, няма измиване. Е, след няколко дъжда се оправят де...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Ще има недостиг на навигатори.
                  Така, че ако някой иска и има възможност-да се обяви тук, те пилотите без навигатори ще го намерят.

                  С оглед на прогнозата-носете си дъждобрани. И обувки и дрехи за каляне, че глината цапа много. Когато сме ходили да караме в "блатото"-после джиповете все са бели, няма измиване. Е, след няколко дъжда се оправят де...
                  Ся кво , ще ме караш да си взимам каската ли ... тъкмо малко си починах от боя на България Трофи ...
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    И сам воинът е воин,слагай каската и на пост!
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      Айдеее, Живко е свободен за навигатор.
                      Който няма такъв...

                      А боя в едно състезание е доста различен от гледна точка на пилота, и на навигатора. Та не се оплаквай, ако има някой да реве-това е Данчо.
                      Време ти е да се поизпотиш...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Ще има недостиг на навигатори.
                        Така, че ако някой иска и има възможност-да се обяви тук, те пилотите без навигатори ще го намерят.
                        Ще взема каската ама предпочитам да карам или да гледам. Понеже първото няма как да стане за сега, остава второто. В Сливен малко се прецаках и не можах да видя всички които желаех. Ще взема ореховата черупка за всеки случай.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Иван Жоров го е написал, но ето го още веднъж: 0898 942541, или 0988 822675. По всяко време.



                          Вече няма много смисъл, но пусни там няколко бройки, да ги залепим в щаба, на джипа, и да си имаме за спомен. Нещо като 10 броя би трябвало да са достатъчни си мисля.



                          Най-вероятно не, но си има начини за определяне на това дали даден човек е пиян. При това доста точни.

                          Пак казвам-няма да допусна в зоната пиян екипаж. Безопасността е на първо място.
                          Решавайте-ще карате за още малко точки в класирането, или ще купонясвате.
                          Само искам оригналния файл и какъв размер да са плакатите ?
                          Samurai Gemax

                          Коментар


                          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Да се запиша : Георги Георгиев - Jeep CJ 7 - клас стандартен
                            Samurai Gemax

                            Коментар


                            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              За съжаление, ние няма да можем да.участваме. Липсата на машина и други непредвидени фактори ни спират от участие! Пожелавам успех на всички които ще участват и да се напиете и заради нас. Ще има поне обаче три други екипажа от Силистра, които се надявам да се представят достойно. Успех на всички!
                              Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                              0888 20 93 63

                              Коментар


                              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Така става то-едни се записват, други се отказват, ама какво да се прави...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X