Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво да бъде Тетевен 4х4 2012г...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво да бъде Тетевен 4х4 2012г...

    Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
    Е айде де, дай да го видиме тоя самурай с едни 35-ци и повече да не се говори, че с тия 25-ци си само за писта!
    Чак 35-ци не но 33-ки вече има.Но ти не мисли за тетевен с какво ще карам.Мисли какво ще направиш тук.Те там си знаят работата!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • От: Какво да бъде Тетевен 4х4 2012г...

      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
      Чак 35-ци не но 33-ки вече има.Но ти не мисли за тетевен с какво ще карам.Мисли какво ще направиш тук.Те там си знаят работата!
      A дали не знам какво ще правя а?
      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • От: Какво да бъде Тетевен 4х4 2012г...

        В темата за Нови Искър 2011 , казах, че Влади е направил "Състезание за Състезатели", , и съм сигурен, че и тази година ще направи трасето прекрасно за участниците и Великолепно за публиката - Просто той е един от нас и знае какво се харесва и на карачите и на зяпачите.
        Така, че Асенчо готви се !!!!

        Коментар


        • От: Какво да бъде Тетевен 4х4 2012г...

          Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
          A дали не знам какво ще правя а?
          Ще видим!Ще видим.Владе надявам се да надминеш наско.Миналата година вдигна летвата в трофито.Тази година се надявам да е подобно.Както ти казах още на пловдив дори ако трябва цял ден да бутам ще участвам.
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • От: Какво да бъде Тетевен 4х4 2012г...

            Позволявам си да публикувам тук, а не в съответната тема, пълен запис на видеото #216 & ОРГА ,от уважение към организаторите и всички съпричастни към осъществяването на "Трофи България" 2012!

            Благой, знам, че не държиш, но все пак виж видеото. Гледайки те сега, си мислех - струваше ли си заради забавяне на класирането в едно любителско трофи състезание, да загърбиш и отречеш по този начин истинската радост от офроуд преживяването за всеки участник и фен - самото състезание...



            П.С. Не искам да го коментираш, но ако все пак решиш, моля те не го прави в темата, а на ЛС или по тел. в подписа ми.
            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X