Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

    Тоя,пич ,беше "железен,.Ако се променят правилата,към истински,траял,такива като него няма да могат да карат-жалко.

    Коментар


    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

      Eто малко снимки предоставени ми от Stasi.Благодарности!
      Прикачени файлове
      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
        Тоя,пич ,беше "железен,.Ако се променят правилата,към истински,траял,такива като него няма да могат да карат-жалко.
        Напротив, ще си е баш на място, има и клетка, и лебедка, и страхотен хъс.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Напротив, ще си е баш на място, има и клетка, и лебедка, и страхотен хъс.
          Тъкмо и аз това с бях засилил да пиша...

          Коментар


          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

            Маркан,каза,че следващото състезание ще е все по близо до състезанията в Испания.Гуми над 44,отам искат и по-голям мотор,блокажи и усилени диференциали.Как си представяте газката там.Жоро,е страшен,но това ще доведе до много големи разходи и не може да мине само с клетка(то и сега вече много от състезателите имаха)лебедка и хъс.Просто с трици ,маймуни не могат да се ловят.

            Коментар


            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

              Браво.
              Направили сте препятствието





              от XRRA.
              Това препятствие се появи през последните години и предизвиква абсолютен фурор.
              Ако догодина калта е по-малко, със сигурност много участници ще се престрашат да го преминат по-бързо.



              Поздравления.
              Траялите стават все по-зрелищни.
              Само не правете грешката от офроуд шампионата да си ги мерите тук във форума, защото от това гарантирано всички ще загубят.

              Коментар


              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение

                Поздравления.
                Траялите стават все по-зрелищни.
                Само не правете грешката от офроуд шампионата да си ги мерите тук във форума, защото от това гарантирано всички ще загубят.
                Кинекс, да не си започнал работа в метрологията, че си вещ по "измерванията"
                Гледам страшен специалист си станал по всички видове шампионати...

                Коментар


                • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                  Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                  Маркан,каза,че следващото състезание ще е все по близо до състезанията в Испания.Гуми над 44,отам искат и по-голям мотор,блокажи и усилени диференциали.Как си представяте газката там.Жоро,е страшен,но това ще доведе до много големи разходи и не може да мине само с клетка(то и сега вече много от състезателите имаха)лебедка и хъс.Просто с трици ,маймуни не могат да се ловят.
                  Според мен Маркан се изказва образно( за 44-ките). Това няма да стане от днес за утре но пътят е натам.
                  А въвеждането на два класа(хоби и експерт) ще позволи на разходкаджиите и въобще на хората с по-скромни амбиции, средства и възможности пак да си карат.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                    А ,според мен,нещата трябва да се оставят в този си вид поне 1-2г.за да могат да се запалят повече състезатели ,по този спорт.И в стремежа си за победа,хората сами ще започнат да подобряват мащините си.мерките за безопасност могат да се наложат но задължителни лебедки,пътеки и др.,не е нужно.просто точките при асистенция са едни а да се извадиш сам с собственна лебедка са други и отам ако имаш амбиций си търсиш начин,да закупиш,но не задължителни.За разделянето на класове,също мисля че е още рано.В България,всеки се мисли за номер 1,и ако има разделяне административно,дразгите са неизбежни и очертаването на различни лагери и бойкоти.Ако сложноста на състезанията,се запази или измени съвсем малко аз,също ще карам на следващото състезание,но състезания за който се изисква многомесечна подготовка,много време и средства,не ме устройва,все пак ние сме л'юбители,и се участва за тръпката,а не щото някой организира състезание и непременно трябва да отидеш и да си счупиш джипа.Ако бях ме фирмени състезатели,друг,да дава парите,и друг да поправя машините,щеше да ни е все едно на колко и колко тежки състезания ще участва ме.

                    Коментар


                    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                      Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                      Не сьм сигурен ,че на такьв траял ще има толкова учасници колкото на това сьстезание . И защо мислиш че самураите и уазките нямат шанс .Защо не показа вазможностите на вранглера или страх лозе пази .
                      И аз съм на това мнение
                      http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                      Коментар


                      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                        Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                        Този траял, за който говори Маркан е малко по-различен от любителско състезание

                        Това състезание беше нещо смесица между затворен кръг с естествени слогове за време(според мен и не само най-атрактивни ,защото участват всякакви машини ииии лошия може и добър да стане ) и истински траял,за който в бг да има един истински траялен автомобил подготвен и то на близнаците проекта

                        Ако догодина направите трасето 3 пъти по-непреодолимо няма да има нито каращи , нито зяпащи, и то не че няма да има машини 3, 4 подготвени,а поради чистата причина че няма да е интересно

                        Аз лично обичам да наблюдавам техники на каране майсторство, а не тестове на лебетки!

                        Съгласен съм,че дори и в аматьорски състезания клетката +лебетка трябва да са абсолютно задължителни!!!
                        много си прав
                        http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                        Коментар


                        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                          Моля ВИ за последно :
                          Нека в темата да се качват само снимки и видео от състезанието.
                          Който иска да коментира бъдещето на любителските състезания в БГ да пусне нова тема. Благодаря ВИ предварително.

                          Коментар


                          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                            Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                            Моля ВИ за последно :
                            Нека в темата да се качват само снимки и видео от състезанието.
                            Който иска да коментира бъдещето на любителските състезания в БГ да пусне нова тема. Благодаря ВИ предварително.
                            Маркан е прав, за клетки, гуми и правила пишете тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=75287
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                              Имам малко снимки(подбрах 50-тина...), компресирах ги за 'web', но имам проблем с качването на сайта. Някой може ли да помогне? Мога да ги изпратя на мейл.

                              Коментар


                              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                                ... Това препятствие се появи през последните години и предизвиква абсолютен фурор ...
                                Ама това траялно препятствие ли е?!? Че, доколкото видях, най-безпроблемно го минаха тези, които го прелетяха ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X