Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

    изглежда е станало голямо шоу искахме да дойдеме, но савпадна с мотокроса в бобошево .. евала за снимките
    Make a Wish!

    Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

    Коментар


    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

      Абе друго си е УАЗ-а Това на майтап, но специални поздрави на организатора.Трябва да се поощряват че да има повече мероприатия!!!
      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

      Коментар


      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

        Първоначално публикуван от lvf Преглед на мнение
        Незнам дали повечето хора ще ме разберат,ама тоя Киров нещо се беше объркал май май...навигатора знаеше каде е и знаеше какво да прави даже в пъти повече от някои други навигатори,ама то всеки се учи.Евала на всички участници за страхотното шоу за нас публиката и кеф за самите тях БРАВО!!!ама този джип маи не е попадал на карач....

        това си е мое мнение.......
        Колега, задръжте си "компетнтните" оценки за екипажите, няма нужда от тях, а и безпричинно обиждате някой, които нито познавате, нито имате капацитета да съдите. Състезанието си има класиране и съдии и те по право се оценили всеки. За Ваше сведение Иван Киров и Ивайло Цанов спечелиха последното Лазарово на не по-малко трудно трасе и в също толкова оспорвана надпревара. Това че тук са имали малшанс не значи нищо.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

          От своя страна аз ще добавя, че кой каквото има да показва и доказва, да го прави на трасето. Подобни изказвания за който и да е състезател, ще носят БАН, тъй че по-внимателно в изказа...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

            И аз искам да благодаря на Всички , които допринесоха с каквото можаха за организирането на това първо / и да се надяваме не последно / състезание в гр. Самоков . Няма да изреждам имена на Спонсори и Организатори за да не пропусня някой . Искам само да изкажа моята гледна точка като участник в това състезание .
            За първия ден голямата дупка с багера беше непреодолима . Много се изписа за нея само ще кажа , че точно на нея се счупих аз , а също така и Витарата на Йонко от Бяла Слатина -/ за което сме си виновни ние / . Мисля , че всички вече се убедихте , че така направените препятствия не са еднакви за всички ! Това , че първите стартират последни втория ден по различно трасе не променя нещата . Първите и последните разбиват трасето и си трошат техниката - което мисля не е редно За в бъдеще ако се прави любителски траял , моля мислете за машините , които караме и който можем да си позволим да правиме . Машини от Испанския и Американския шампионат няма да дойдат да карат затова и не правете дупки и трасета за 44 -ки . За оценяването и точковата система не ми се говори - тя е много сложна и дори е трудна и за самите съдии . Има доста неща за доизглаждане за които си струва да се помисли .
            И не на последно място пак да напомня не е нито скъпо нито сложно напишете по една почитна грамота за всеки един участник в състезанието

            П.С. Искам да благодаря за дадената награда / Кашон ДАМСКИ ПРЕВРЪЗКИ / на единствената жена Мариела Ценева- престрашила се да вземе участие в това трудно състезание / от което се отказаха много от предварително записалите се / .
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

              Това е от мен
              Последно редактирано от Peppy; 04-11-09, 12:35.
              Фото "Agfa Digital" 0887487134

              Коментар


              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                Едно и също е клипчето.

                Инъче и супер! И Брегович се връзва перфектно.

                Коментар


                • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                  Първоначално публикуван от peppi
                  Малко смях http://vbox7.com/play:8f399731
                  Много добре се е получило клипчето,а и песента е убиец с този ритъм.Браво!
                  Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                  Коментар


                  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Колега, задръжте си "компетнтните" оценки за екипажите, няма нужда от тях, а и безпричинно обиждате някой, които нито познавате, нито имате капацитета да съдите. Състезанието си има класиране и съдии и те по право се оценили всеки. За Ваше сведение Иван Киров и Ивайло Цанов спечелиха последното Лазарово на не по-малко трудно трасе и в също толкова оспорвана надпревара. Това че тук са имали малшанс не значи нищо.
                    sorry ако съм засегнал някой ама съм написъл че си е мое мнение и реших да го споделя с вас свепак да видя вие какво мислите ама ОК.Мисля че тука точно това се прави-да се коментира, а не задръш си мнението за себе си!?!Колкото до банването ако ставаше вапрос за някои друг на дали щеше да си направите труда да пишете....
                    пак се извинявам ако съм засегнал някои от горе посочените!!!Целта не ми беше да ибиждам,а да видя и други коментари!
                    Последно редактирано от lvf; 04-11-09, 12:12.

                    Коментар


                    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                      някои има ли клипче от 1 ден с номер 13 със звук.
                      Това беше наи голямото шоу

                      Коментар


                      • Отразяване на траяла и в Гонг

                        Гонг.бг също отразиха траяла в снимки...

                        ето тук: http://gong.bg/view_photo_topic.php?photo_id=16281#pic
                        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                        0898777327

                        Коментар


                        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                          . Първите и последните разбиват трасето и си трошат техниката - което мисля не е редно За в бъдеще ако се прави любителски траял , моля мислете за машините , които караме и който можем да си позволим да правиме . Машини от Испанския и Американския шампионат няма да дойдат да карат затова и не правете дупки и трасета за 44 -ки . За оценяването и точковата система не ми се говори - тя е много сложна и дори е трудна и за самите съдии . Има доста неща за доизглаждане за които си струва да се помисли .
                          Отдавна мойто мнение е че траял се прави на изкуствени препятствия. От догодина поне в Самоков се очертава да е така /живoт и здраве.... /.
                          Но препятствията с всяко едно състезание ще стават по-тежки.Ще се говори за гуми 33-ки и нагоре. Няма друг начин ако наистина ще се прави траял.
                          И клетките би трябвало да са задължителни.
                          И друго ми направи впечатление на последното състезание/и не само на него/ :
                          Не може да говориме за траял в който участват коли без лебедки и пътеки. Тия две неща би трябвало да станат задължителни. И да има само една две коли да вадят джиповете от трасето.
                          При това положение отпада и асистенцията и още повече ще се опрости правилника.
                          Ясно ми е че при такава ситуация ще се наруши хегемонията на Самураите и ГАЗ-ките но според менE това е пътя за развиването на траяла.
                          Лично мнение.
                          Последно редактирано от markan; 04-11-09, 15:07.

                          Коментар


                          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                            Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                            Отдавна мойто мнение е че траял се прави на изкуствени препятствия. От догодина поне в Самоков се очертава да е така /живoт и здраве.... /.
                            Но препятствията с всяко едно състезание ще стават по-тежки.Ще се говори за гуми 33-ки и нагоре. Няма друг начин ако наистина ще се прави траял.
                            И клетките би трябвало да са задължителни.
                            И друго ми направи впечатление на последното състезание/и не само на него/ :
                            Не може да говориме за траял в който участват коли без лебедки и пътеки. Тия две неща би трябвало да станат задължителни. И да има само една две коли да вадят джиповете от трасето.
                            При това положение отпада и асистенцията и още повече ще се опрости правилника.
                            Ясно ми е че при такава ситуация ще се наруши хегемонията на Самураите и ГАЗ-ките но според менE това е пътя за развиването на траяла.
                            Лично мнение.
                            Абсолютно си прав и това е начина да се направи наистина един хубав Траял шампионат и да се подготвят коли за Траял. Успех
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                              Първоначално публикуван от f.i.m Преглед на мнение
                              някои има ли клипче от 1 ден с номер 13 със звук.
                              Това беше наи голямото шоу

                              Фото "АГФА" Самоков са заснели близо 4 часа видео.
                              На телефони 0887487134 и 072266550 може да получите информация как да се сдобиете с цялото видео или с представянето на отделен екипаж.

                              Коментар


                              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                                Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                                Отдавна мойто мнение е че траял се прави на изкуствени препятствия. От догодина поне в Самоков се очертава да е така /живoт и здраве.... /.
                                Но препятствията с всяко едно състезание ще стават по-тежки.Ще се говори за гуми 33-ки и нагоре. Няма друг начин ако наистина ще се прави траял.
                                И клетките би трябвало да са задължителни.
                                И друго ми направи впечатление на последното състезание/и не само на него/ :
                                Не може да говориме за траял в който участват коли без лебедки и пътеки. Тия две неща би трябвало да станат задължителни. И да има само една две коли да вадят джиповете от трасето.
                                При това положение отпада и асистенцията и още повече ще се опрости правилника.
                                Ясно ми е че при такава ситуация ще се наруши хегемонията на Самураите и ГАЗ-ките но според менE това е пътя за развиването на траяла.
                                Лично мнение.
                                Напълно те подкрепям
                                SUZUKI SAMURAI
                                http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X