Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

    Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
    Напълно съм съгласен с теб а и ние сме много далече от изтинските траяли.А само за сведение организатора на такъв вид състезание не е задължително да е състезател или да има подготвена кола за траял.Аз също нямам кола за траял.Както си прецениш ако размислиш заповядай да се видим и да се повеселим на събора.
    Ако мога ще дойда.Но не съм съгласен че един организатор поне от морална гледна точка няма да мине по трасето.А както сам ще се убедиш трасето ще може да се мине и със кола за рали.Така че нямаш оправдание.Действайте по организацията че не остана време от приказки.Успех
    [url]www.4x4varna.com[/url]

    Коментар


    • #77
      До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

      Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
      ...Просто питам дали този път трасето ще е преминато от някои кокто обикновенно се прави по белия свят...
      Имах удоволствието да бъда на едно наистина професионлно организирано и страхотн направено състезание тип траял в Испания. Дори участвах в подготовката му. Уверявам Ви, че никой, по никакъв повод не преминаваше пробно и предварително през трасето. В петък се очертаха зоните и в събота се тръгна направо.
      Последно редактирано от zzlatev; 24-08-09, 08:23.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #78
        До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

        Едно уточнение, по-скоро в терминологията.
        При състезания - траял, за разлика от останалите офроуд състезания, не е важно "трасето", а препятствията. Целта на съзтезанието е технично и бъзо преодоляване на препятствията, а не на трасето.

        П.П. На предното, подобно състезание в Приморско, категорично заявих на брифинга, че организаторите са тествали (разбирай преодоляли) всички препятствия поотделно, но някои колеги и до ден днешен държат, организаторите да "преминават по трасето".
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #79
          До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

          [QUOTE=damian_drinkov;826694]Ето и снимките които бях обещал.



          Интересно трасе се очертава.
          Ленд Роувър Ентусиастс!!!

          Коментар


          • #80
            До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

            [QUOTE=Руслан Трифонов;829603]
            Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
            Ето и снимките които бях обещал.



            Интересно трасе се очертава.
            Ще се погрижим да се получи интересно трасе за да имаме дълга тема на разговор през дългия зимен сезон.
            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
            www.offroadprimorsko.com
            0899883765

            Коментар


            • #81
              До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

              Преди състезанието ще има ли публикуван списък на заявилите участие.?
              [url]www.4x4varna.com[/url]

              Коментар


              • #82
                До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                Преди състезанието ще има ли публикуван списък на заявилите участие.?
                Стига пита я идвай да си правим кефа.А КЕФ ЦЕНА НЯМА.

                Коментар


                • #83
                  До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                  Ще се погрижим да се получи интересно трасе за да имаме дълга тема на разговор през дългия зимен сезон.[/QUOTE]

                  Беки пак те тресе яка възбуда.
                  Ленд Роувър Ентусиастс!!!

                  Коментар


                  • #84
                    До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                    Повечето състезатели ми потвърдиха участие по тел. а документи ще попълват на място.И така не знам имената на доста от тях.Мога да се опитам по спомен.
                    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                    www.offroadprimorsko.com
                    0899883765

                    Коментар


                    • #85
                      До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                      Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                      Преди състезанието ще има ли публикуван списък на заявилите участие.?
                      Колега, къде искате да се публикува? В държавен вестник ли?
                      Списъкът ще е окончателен, непосредствено преди състезанието... Мислите ли, че на някой от организаторите, ще му е до публикации в това време?

                      Друг е въпросът кому и за "какъв" му е подобен списък...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #86
                        До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                        Колега, къде искате да се публикува? В държавен вестник ли?
                        Списъкът ще е окончателен, непосредствено преди състезанието... Мислите ли, че на някой от организаторите, ще му е до публикации в това време?

                        Друг е въпросът кому и за "какъв" му е подобен списък...
                        Жоро отвори коя да е тема за състезание и ще видиш че винаги има списък на записалите се участници, това е задължително да се направи.
                        Причини много няма да ги изброявам.

                        Коментар


                        • #87
                          До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                          Ще се опитам по спомен да ви направя списък.

                          1.Руслан Трифонов/Руси Русев
                          2.Йосиф Лагадов/Пламен Николов
                          3.Георги Фиков/Цветан Миков
                          4.Алекандър Иванов/Александър Иванов
                          5.Виктор Мечкаров/-------------
                          6.Весо Делфина/-------------
                          7.Явор Атанасов/Борис Червенков -евентуално
                          8.Тодор Бъчваров/Мартин Чавдаров
                          9. ----------------/Иван Маринов
                          10.Атанас Делев/Антон Димов
                          11.Димитър Милков/Иван Вълчев
                          12.Радомир Йорданов/Венелин Бонев
                          13.Петър Минчев/----------------
                          14.най вървящата витара наща старата с новия собственик от Сливен
                          15.Т.Танев/Ангел Иванов-вромос.ком

                          има още но не им знам имената
                          Последно редактирано от damian_drinkov; 02-09-09, 23:23.
                          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                          www.offroadprimorsko.com
                          0899883765

                          Коментар


                          • #88
                            До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                            Колега, къде искате да се публикува? В държавен вестник ли?
                            Списъкът ще е окончателен, непосредствено преди състезанието... Мислите ли, че на някой от организаторите, ще му е до публикации в това време?

                            Друг е въпросът кому и за "какъв" му е подобен списък...
                            Колега giorgio не ви познавам но ако аз бях на вашето интелектуално ниво бих ви отговорил с множество епитети къде точно искам да се публикува списък,но тъй като не съм паднал толкова ниско да се изказвам така в публично пространство ще замълча.Все пак ви благодаря за изчерпателния отговор.
                            [url]www.4x4varna.com[/url]

                            Коментар


                            • #89
                              До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                              Колеги , запазете спокойствие, все пак до състезанието има още две седмици и има доста хора които се триумят дали да карат и в кой клас. Едно е сигурно, ще има много емоции и хляб за фотографите, които ще могат да нащракат на воля участниците от шампионата в трудни ( разбирай разпънали лебедки и джакове) моменти.

                              Коментар


                              • #90
                                До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                                Абе какво ви става бе хораПоследните дни в доста теми свързани със състезания все има някакви двубои-какво толкова делите.Вярно че само виртуално участвам и не ви познавам но......Макар че тук при нас се получи същото и вече няма спорт-кои загуби,ами по вечето от нас,и кои спечели-никои.Кеф ми е всеки ден да си влизам в саита и да си чета,има всичко,и хоп в един момент започваме да си показваме рогата.Не мисля че ни прави чест.

                                Извинявам се за спама
                                Емил-00356 99872043-Малта
                                Defender-90

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X