Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

    Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
    Злати при траял състезанията трасетата не са тайна. Няма лошо дори да пуснете някоя друга снимчица. Това само ще възбуди любопитството и интереса към надпреварата. Не вярвам някой да се уплаши.
    Джорджо ме е изпреварил, но все пак. Финално трасето ще бъде избрано тия дни, аз гледах един възможен вариант и той наистина ме изкефи. Дано организаторите подготвят тук трасето. Само ще ти кажа, че говорим за комбинация от едри камъни, пясък, изкуствени препятствия и няколко сериозни наклона. В момента, в който нещата са ОК, ще има снимки и описание, Дамян и Стоян ще се погрижат. Само нека да има окончателно решение за трасето.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #47
      До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

      Подгответе го, а аз ще дойда тия дни да измислим нещо специално за Руси.
      А относно самия траял не е проблем да се пуснат снимки, но нека наистина организаторите да го измислят трасето и тогава. Все пак има един месец до тогава.

      Коментар


      • #48
        До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        Подгответе го, а аз ще дойда тия дни да измислим нещо специално за Руси.
        А относно самия траял не е проблем да се пуснат снимки, но нека наистина организаторите да го измислят трасето и тогава. Все пак има един месец до тогава.
        От теб организаторите чакат помощ с часовниците. И да не прекалите със специалните неща, че нямаме товарен хеликоптер да извлича нагоре закъсалите
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #49
          До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
          Аз предлагам 100м. рекичка 1.20 дълбока само да се намери твърдо дъно, че като се дърпа лебедката да го съчетаем със 100м. плуване.
          Знаем,че можеш да плуваш с въже на лебедка в ръка.

          Коментар


          • #50
            До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

            Познай кой е това.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от ГЕОРГИ ФИКОВ; 10-08-09, 21:49.

            Коментар


            • #51
              До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              От теб организаторите чакат помощ с часовниците. И да не прекалите със специалните неща, че нямаме товарен хеликоптер да извлича нагоре закъсалите
              За часовниците няма проблем знаеш давам ти ги и ги ползвате. Аз си правя планове най-малко да присъствам, защото екшъна с Руси ще е на ниво, а може и да се пусна ако някой ме качи.

              Коментар


              • #52
                До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                За часовниците няма проблем знаеш давам ти ги и ги ползвате. Аз си правя планове най-малко да присъствам, защото екшъна с Руси ще е на ниво, а може и да се пусна ако някой ме качи.
                Аз ще съм малко зает с други въпроси, ако не участваш, ти ще мериш. Иначе Джорджо.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #53
                  До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                  Като гледам списъка на "тежката артилерия" нараства ... ама и ние мъничките ще караме, нали трябва да се запълни стартовата решетка
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • #54
                    До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                    Ако още не сте разбрали, в траяла няма да се допускат автомобили без лебедка.
                    Вероятно, организаторите ще ограничат броя на участниците до 30, така, че побързайте да подадете заявка за участие!
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #55
                      До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                      Ще има ли отделни класове

                      Коментар


                      • #56
                        До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                        Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                        Ще има ли отделни класове
                        Да моля четете внимателни темата ПРИМОРСКО 4х4 инфо
                        Последно редактирано от damian_drinkov; 12-08-09, 22:37.
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #57
                          До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                          Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                          Ще има ли отделни класове
                          Най-вероятно ще има с цел да не откажем ентусиастите. Съгласете се , че при толкова желаещи участници, които карат в шампионата доста хора които се колебаят дали да карат ще се откажат. Снимки на треасето не можем да пуснем, понеже самите препятствия ще се правят два - три дни преди състезанието . Все пак района е активно използвана плажна зона.
                          Може би тия дни ще има снимки на самото място , но не и на препятствията.

                          Коментар


                          • #58
                            До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                            Колеги, състезанието ще е разделено на два класа - професионалисти и любители. Естествено ще има и разлика в трасето и отделно класиране за двата класа. Поради големия интерес към състезанието моля всички, които искат да участват и още не са се записали, да го направят.
                            За разлика от предния път сега дъжд не се очаква, няма да има препятствие яма с вода и по скоро ще се кара по каменно-пясъчен терен. Чакаме снимки от Дамян и Стоян на мястото на траяла, вярвам ще ви харесат много.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #59
                              До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                              Злати, ако мистър Джак Даниелс е решил да раздаде повечко награди, разделянето на два класа е уместно... иначе, не виждам смисъл. У нас все още няма изявени траял състезатели, нито официален шампионат, за да ги делим...

                              Въпреки, че ще има и класиране и награди, това ще бъде по-скоро забавление, отколкото състезание. Това ще дадем възможност на много от нас да се изявят с майсторско управление и умело преодоляване на препятствия. Да обменим идеи, техника, трикове и разни "хитринки", при преминаване на екстреми.
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • #60
                                До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                                Ами и аз вече не знам, нека организационния екип да се разбере и официално да се каже как точно ще е регламента на състезанието, че хората питат. А чичко Джак ще е там, септември му е рождения ден, ще черпи...
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X