Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

    Извинявам се за закъснението но имах проблеми с нета.Както вече колегата lilia_prim ви написа причините за разделяне на два класа са ясни поради силния интерес от страна на състезатели от националния шампионат сме направили два класа, клас хоби и клас експерт като всеки има право да си избира в кой клас да кара.Трасето за двата класа е едно и също с право на заобикаляне на определени препядствия.Това дава правото и на по неподготвени състезатели да се включат в надпреварата и да влязат в тройката на класирането тоет наградите и купите ще бъдат общо 6 бр.1,2,3 клас хоби 1,2,3 клас експерт.А за състезателите без лебедка изкам правилно да ме разберете. По принцип нама да върнем състезател решил да участва, но асистенция срещу наказание по трасето няма да има асистенцията ще бъде само за извлачване от трасето ако някой се счупи или откаже. Ако някой от колегите състезатели мислят че не им е необходима лебедка и решат да участват да заповядат.
    Снимки от мястото на което ще бъде изградено трасето ще има довечера.
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

    Коментар


    • #62
      До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

      Ето и снимките които бях обещал.

      Имаме нужда от малко съдии ако някой който присъства на събора и има желание да помогне със съдийство на определено препядствие нека пусне едно лично с три имена, адрес и тел за връзка.
      Прикачени файлове
      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
      www.offroadprimorsko.com
      0899883765

      Коментар


      • #63
        До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

        Не се сърдете на колегата за лошотокачествона снимките,но телефонаму е толкова стар, че апарата му е с лента и снима черно бяло. Снимките са допълнително оцветявани с Photo Shop.

        Коментар


        • #64
          До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

          Дамяне може би няма да може да участваме ние но да се надяваме че следващият сезон ще бъдем на ниво. Много здраво стягаме джипките и дано успеем .
          Бъчето

          Коментар


          • #65
            До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

            Много жалко че ние няма да можем да участваме защото трасето се учертава да се получи доста интересно .Аз лично мисля че досега такова не е правено в България съчетания от пясък, скали, дървени препядствия и пръст.Тези които са заявили и ще заявят участие ще си направят кефа на макс.Също така няма да има непревземаеми препядствия защото е много сухо. При правилно захождане и добра работа м-у пилот и навигатор резултатите ще са добри.
            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
            www.offroadprimorsko.com
            0899883765

            Коментар


            • #66
              До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

              Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
              Много жалко че ние няма да можем да участваме защото трасето се учертава да се получи доста интересно .Аз лично мисля че досега такова не е правено в България съчетания от пясък, скали, дървени препядствия и пръст.Тези които са заявили и ще заявят участие ще си направят кефа на макс.Също така няма да има непревземаеми препядствия защото е много сухо. При правилно захождане и добра работа м-у пилот и навигатор резултатите ще са добри.
              Е значи щом няма да има непревземаеми препятствия надявям се този път да покажеш на всички състезатели след финала на последния как е трябвало до се мине цялото трасе.Поне така обеща на предното състезание обаче аз не видях това да се случва.Ако някой друг от състезателите те е видял моля да да бъда извинен за недоглеждането ми.А може да покажеш и преди старта.
              [url]www.4x4varna.com[/url]

              Коментар


              • #67
                До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                Е значи щом няма да има непревземаеми препятствия надявям се този път да покажеш на всички състезатели след финала на последния как е трябвало до се мине цялото трасе.Поне така обеща на предното състезание обаче аз не видях това да се случва.Ако някой друг от състезателите те е видял моля да да бъда извинен за недоглеждането ми.А може да покажеш и преди старта.
                Е нали за това са лебедките. Като не може да се мине 100м. плуване с лебедка и готово. В крайна сметка иначе за какво са задължителни като няма да ги ползвате. Все пак говорим за траял, а не за рали.

                Коментар


                • #68
                  До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                  Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                  Е значи щом няма да има непревземаеми препятствия надявям се този път да покажеш на всички състезатели след финала на последния как е трябвало до се мине цялото трасе.Поне така обеща на предното състезание обаче аз не видях това да се случва.Ако някой друг от състезателите те е видял моля да да бъда извинен за недоглеждането ми.А може да покажеш и преди старта.
                  Аз също като теб не видях някой да премине цялото трасе. Имаше много добри състезатели и отлично подготвени автомобили, които не можаха да преминат препятствията, а обещания много.........

                  Коментар


                  • #69
                    До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                    Аз също като теб не видях някой да премине цялото трасе. Имаше много добри състезатели и отлично подготвени автомобили, които не можаха да преминат препятствията, а обещания много.........
                    Аз не видях на предното състезание отлично подготвена траялна джипка и не съм казал че няма да се ползват лебедки за някой от препятствията.Все пак това е траял а не рали но някой може да ползва някой който е по добър да не му се наложи.А по отношение на преминаване от моя страна аз мога да се пусна но не съм сигурен дали ще мина навсякъде без лебедка.Аз ако бях най-добрия по траяли щях да се състезавам в испания или германия където са истинските траялджии.Това, че правя трасето не означава, че мога да го мина без проблеми и най-бързо пак казвам това не е навигация да знам трасето и да подавам гас.

                    И ВСЕ ПАК ЩЕ СЕ ПРОБВАМ.
                    п.п. а междо другото не виждам подадени заявки от Йосиф-Варна , Валентин Вълков да не сте в публиката.
                    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                    www.offroadprimorsko.com
                    0899883765

                    Коментар


                    • #70
                      До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                      Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                      Аз не видях на предното състезание отлично подготвена траялна джипка и не съм казал че няма да се ползват лебедки за някой от препятствията.Все пак това е траял а не рали но някой може да ползва някой който е по добър да не му се наложи.А по отношение на преминаване от моя страна аз мога да се пусна но не съм сигурен дали ще мина навсякъде без лебедка.Аз ако бях най-добрия по траяли щях да се състезавам в испания или германия където са истинските траялджии.Това, че правя трасето не означава, че мога да го мина без проблеми и най-бързо пак казвам това не е навигация да знам трасето и да подавам гас.

                      И ВСЕ ПАК ЩЕ СЕ ПРОБВАМ.
                      п.п. а междо другото не виждам подадени заявки от Йосиф-Варна , Валентин Вълков да не сте в публиката.
                      Не. Вълкови ще подават ГАС ГАС като теб.

                      Коментар


                      • #71
                        До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                        Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                        Аз не видях на предното състезание отлично подготвена траялна джипка и не съм казал че няма да се ползват лебедки за някой от препятствията.Все пак това е траял а не рали но някой може да ползва някой който е по добър да не му се наложи.А по отношение на преминаване от моя страна аз мога да се пусна но не съм сигурен дали ще мина навсякъде без лебедка.Аз ако бях най-добрия по траяли щях да се състезавам в испания или германия където са истинските траялджии.Това, че правя трасето не означава, че мога да го мина без проблеми и най-бързо пак казвам това не е навигация да знам трасето и да подавам гас.

                        И ВСЕ ПАК ЩЕ СЕ ПРОБВАМ.
                        п.п. а междо другото не виждам подадени заявки от Йосиф-Варна , Валентин Вълков да не сте в публиката.
                        Никой не те кара да го минаваш без лебедка.Просто да го минеш.А колкото до моята заявка,този път без мен.Ако този път трасето е добре ще дойда на следващото.Поздрави.
                        Последно редактирано от Йосиф-Варна; 23-08-09, 13:47.
                        [url]www.4x4varna.com[/url]

                        Коментар


                        • #72
                          До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                          Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                          Никой не те кара да го минаваш без лебедка.Просто да го минеш.А колкото до моята заявка,този път без мен.Ако този път трасето е добре ще дойда на следващото.Поздрави.
                          Aми то трасето си беше и миналия път добре зависи как разбираш думата траял. ДРУСНИ ПОЛЯНКА както повечето самостоятелни състезания до сега правени в БГ.освен Лазарово 4х4 или истинското значение на думата ТРАЯЛ.Неможеш да утидеш на такъв вид състезание с гуми 205/75/15 и без съеденител и да учакваш някакви сериозни резултати.И пак до колкото си спомням беше дал добро време а и тогава имаше много кал.Хората по Испания говорят за гуми 35-ци,38-ци,44-ки ние с гуми за магла и лек страничен вятър говорим за траял еми наистина няма да ти допадне трасето вярвам ти.

                          поздрави.
                          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                          www.offroadprimorsko.com
                          0899883765

                          Коментар


                          • #73
                            До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.


                            За всички които ползват термина "ДРУСНИ ПОЛЯНКА", глобата е 4 големи бири.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #74
                              До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                              Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                              Aми то трасето си беше и миналия път добре зависи как разбираш думата траял. ДРУСНИ ПОЛЯНКА както повечето самостоятелни състезания до сега правени в БГ.освен Лазарово 4х4 или истинското значение на думата ТРАЯЛ.Неможеш да утидеш на такъв вид състезание с гуми 205/75/15 и без съеденител и да учакваш някакви сериозни резултати.И пак до колкото си спомням беше дал добро време а и тогава имаше много кал.Хората по Испания говорят за гуми 35-ци,38-ци,44-ки ние с гуми за магла и лек страничен вятър говорим за траял еми наистина няма да ти допадне трасето вярвам ти.

                              поздрави.
                              Дамяне ако изкам да се заяждам ще го направя по друг начин.Просто питам дали този път трасето ще е преминато от някои кокто обикновенно се прави по белия свят.А дали на мен ми е допаднало или не трасето което бяхте направили си е лично мое мнение и не го налагам на никой.Както правилно си забелязал и с гуми за мъгла и без съединител съм дал горе долу добро време.Ако на това състезание или следващо сложиш отвесна стена за прескачане ще пробвам да я мина със същите гуми и същия съединител.Ако започнеш ти да ми оборудваш колата тогава ги смени.Траял със такава трудност съм преценил че може да се мине без съединител и с малки гуми ,и както виждаш не съм се излъгал.
                              [url]www.4x4varna.com[/url]

                              Коментар


                              • #75
                                До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                                Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                                Дамяне ако изкам да се заяждам ще го направя по друг начин.Просто питам дали този път трасето ще е преминато от някои кокто обикновенно се прави по белия свят.А дали на мен ми е допаднало или не трасето което бяхте направили си е лично мое мнение и не го налагам на никой.Както правилно си забелязал и с гуми за мъгла и без съединител съм дал горе долу добро време.Ако на това състезание или следващо сложиш отвесна стена за прескачане ще пробвам да я мина със същите гуми и същия съединител.Ако започнеш ти да ми оборудваш колата тогава ги смени.Траял със такава трудност съм преценил че може да се мине без съединител и с малки гуми ,и както виждаш не съм се излъгал.
                                Напълно съм съгласен с теб а и ние сме много далече от изтинските траяли.А само за сведение организатора на такъв вид състезание не е задължително да е състезател или да има подготвена кола за траял.Аз също нямам кола за траял.Както си прецениш ако размислиш заповядай да се видим и да се повеселим на събора.
                                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                                www.offroadprimorsko.com
                                0899883765

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X