Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

    Здравейте колеги времето напира и за това ви пускам датата за второто траял състезание ПРИМОРСКО 4Х4

    Състезанието ще се проведе на 5 септември (събота) по време на Втория национален Офроуд събор, който ще се проведе в Приморско от 03.09-06.09.2009г.

    Промяна по регламента има въвежда се Лебедка(монтирана и работеща) като задължително оборудване и се премахва асистенцията от наша страна срещу наказателни минути.Асистенцията ще е само за извлачване от трасето на автомобили които не могат да продължат състезанието.

    Заявка за състезанието можете да подавате на познатия ви адрес.
    offroad.primorsko@abv.bg
    Последно редактирано от damian_drinkov; 02-07-09, 19:13.
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

  • #2
    До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

    Желателно е всички автомобили да бъдат подготвени за този тип състезания.Препоръчителни са агресивни гуми,блокажи и т.н.т.
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

    Коментар


    • #3
      До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

      Трасето ще бъдели прогонено от автомобил на организаторите.

      Коментар


      • #4
        До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
        Трасето ще бъдели прогонено от автомобил на организаторите.
        Колега, айде стига стига с тия несериозни неща. Ако трасето те притеснява, не караш. В Испания никой не прогонва никакви трасета предварително и организатора кара наравно и без проблем с другите. Та като видиш трасето, си прецени сам дали ще караш, това дали друг го е карал, е без значение. Първото състезание в Приморско показа, че въпреки предварителната пътардия и въпросите от този тип, трасето беше супер удачно. Нека не започваме спор преди ще да сте видели за какво става дума. Аз също не знам, нека оставим оргнизаторите да го правят.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #5
          До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Колега, айде стига стига с тия несериозни неща. Ако трасето те притеснява, не караш. В Испания никой не прогонва никакви трасета предварително и организатора кара наравно и без проблем с другите. Та като видиш трасето, си прецени сам дали ще караш, това дали друг го е карал, е без значение. Първото състезание в Приморско показа, че въпреки предварителната пътардия и въпросите от този тип, трасето беше супер удачно. Нека не започваме спор преди ще да сте видели за какво става дума. Аз също не знам, нека оставим оргнизаторите да го правят.
          Аз питам не споря.

          Коментар


          • #6
            До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

            Фирма ДЕКОНТ ЛИЗИНГ предоставят парична награда от 500лв. които ще бъдат рзпределени за 1-во място 300лв. 2-ро място 150лв. и 3-то място 50лв.
            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
            www.offroadprimorsko.com
            0899883765

            Коментар


            • #7
              До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

              По мое мнение задължителната лебедка е по добре да се остави за догодина. На това безпаричие напоследък, може да откаже доста хора. Аз лично се сещам поне за двама които биха дошли /и са участвали на такива състезания/ и това би ги отказало. По добре направете предния ден някакъв пролог за отсяване.
              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

              Коментар


              • #8
                До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                По мое мнение задължителната лебедка е по добре да се остави за догодина. На това безпаричие напоследък, може да откаже доста хора. Аз лично се сещам поне за двама които биха дошли /и са участвали на такива състезания/ и това би ги отказало. По добре направете предния ден някакъв пролог за отсяване.
                Съгласен съм с теб но състезанието ще бъде само един ден. По отношение на лебедките като задължително оборудване сме ги въвели за да отпадне асистенцията от наша страна срещу наказание.Нали се сещаш че никой не иска да застане с джипа си пред дадено препятствие и да разпива и опъва лебедки и на финала да си смени лебедката защото тя вече е изпушила.Ще ми зададете въпроса (АМИ СЛОЖИ БАГЕР ) а мога ли да ражположа на 7-8 препятствия 4-5 багера ами не става.

                По принцип няма да върнем участник без лебедка заявил желание да участва но ако не се наложи като задължително оборудване колегите вечно ще са без лебедки а ние вечно ще се чудим и ще се молим дали ще се ангажира евентуално някой да свърши тази работа.
                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                www.offroadprimorsko.com
                0899883765

                Коментар


                • #9
                  До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                  Днес получихме разрешение и съгласие от БФАС за проваждане на второто траял състезание ПРИМОРСКО 4Х4 .Всички лицензирани състезатели могат да зявят участие без никакви притеснения за санкций от страна на БФАС.
                  OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                  www.offroadprimorsko.com
                  0899883765

                  Коментар


                  • #10
                    До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                    Колеги, нещо важно. Препятствие винаги може да се заобиколи срещу съответните наказателни минути. Явно ще има 1 или 2 такива, които без лебедка нямат минаване. Та ако някой му се кара, но няма лебедка, идва и си прави кефа на останалите места, без да се вре в явно непреодолимите. Все пак това състезание по време и място напълно съвпада с Втория Национален събор на нашия Форум и ще има и куп други интересни неща. За повече инфо вижте тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=64890
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Все пак това състезание по време и място напълно съвпада с Втория Национален събор на нашия Форум и ще има и куп други интересни неща. За повече инфо вижте тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=64890
                      И това: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...83&postcount=7 (имам предвид втория кръг) а и ще дадем много интересни моменти на фотографите от фотоваканцията. Стига са снимали само цици!!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                        Смятам да участвам. Официална заявка ще пусна по-късно, защото все още не съм сигурен дали по това време ще съм в България.

                        Трябва Гого да опъне някоя и друга лебедка, че ще забрави как се прави.
                        IvoVarbanov.bg

                        Коментар


                        • #13
                          До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                          Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
                          Смятам да участвам. Официална заявка ще пусна по-късно, защото все още не съм сигурен дали по това време ще съм в България.

                          Трябва Гого да опъне някоя и друга лебедка, че ще забрави как се прави.
                          Иво да се надяваме че още някой от националния шампионат ще се престраши да се пусне на траял.

                          За Явор и отбора на вромос.ком имаме информация че ще участват.Аз мисля че един траял не би изплашил никой състезател по офроуд.На първото състезание ПРИМОРСКО 4Х4 Алексмоторс баща и син които карат в шампионата взеха първото място.
                          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                          www.offroadprimorsko.com
                          0899883765

                          Коментар


                          • #14
                            До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                            Ако не ми мине котка път, имам намерение да дойда. Не смея да си правя сметките от сега.

                            Коментар


                            • #15
                              До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.

                              Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                              Ако не ми мине котка път, имам намерение да дойда. Не смея да си правя сметките от сега.
                              Трябва да дойдеш, твойта кола е супер пригодена за подобни неща, пък и някой трябва да отсрами нашия Клуб.
                              Последно редактирано от zzlatev; 10-07-09, 12:06.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X