Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Втори опит:
    Прикачени файлове
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Като се науча да качвам филмчета ще ги споделя и тях
      Прикачени файлове
      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
      LZ1YBB

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Първоначално публикуван от stenli georgiev Преглед на мнение
        Ето и комфорта, който предоставя оффроуд машината Това е Land Cruiser, ако някой се затруднява
        Ами,не че нещо,ама тФа е нашия "дядо" - нисан патрул......
        Мерси за комплимента все пак

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Първо искам да поздравя организаторите, съдиите и спонсорите на това състезание за добрата организация и точно проведеното състезание. Всеки си знаеше задачите и се грижеше за тяхното изпълнение без да се бърка в работата на другите.
          Като трудност трасето си беше за добре подготвени джипове, като организаторите бяха дали възможност на състезателите да заобиколят най-тежките и коварни препядствия. Оставаше преценката на самия екипаж до къде са им възможностите и как да преминат и кои препядствия. В това отношение за пример са трите самурая които караха един след друг с номера от 13 до 15, които си заобиколиха където трябва и преминаха за 10-12 минути, но със съответните наказания. Пак в класирането за деня бяха в челната 7.
          За една добре подготвена джипка бяха необходими 2 лебедки за да премине трасето първия ден и нито една през втория (макар, че дъжда доста се постара по въпроса). Просто една голяма част от състезателите бяха без лебедки на траял състезание и се наложи спонсора на състезанието Явор да демонстрира как една лебедка извади почти всички състезатели по стръмния баир, за което всички са му благодарни. Явор помогна и на всички състезатели при преминаването на моста и за разлика от мненията предната вечер, почти всички успяха да преминат през това препядствие.
          Сигурността на състезанието си беше на ниво и да е имало публика в трасето, то е било в зони далече от състезателя. Важното е, че там където се намираше състезателя в трасето около него беше свободно, обезопасено и винаги имаше по няколко съдии за да са на разположение ако се налага. Всички гледаха да помогнат на състезателите, а не да ги прецакат както на други състезания в България. Преценката на организаторите за времето на преминаване през трасето се оказа много вярна и уплътниха целия ден на състезатели и публика без да се налага да се кара на фарове.
          Сигурен съм, че в следващите издания на това сътезание ще има повече и по-подготвени състезатели, а организаторите ще работят за това да направят още по интересно самото състезание.

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            За тези които се интересуват от класирането има го в другата тема за състезанието.

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Явор наистина първия ден не се спря постоянно тичаше по трасето и напътстваше и помагаше на всички.За което и аз лично му благодаря

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                ....

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  От името на екипажа на "Синята Тойота" с номер 22 искам да благодаря на организаторите за състезанието. Пак бих участвал. Съжалявам единствено че след като удавихме колата в локвата първия ден и запалихме отново, не бях допуснат да продължа. Мисля че джипа имаше потенциал да доста по добро представяне
                  Искам да Благодаря и за нещо, което зрителите не видяха: Непосредствено преди състезанието стъпих върху дъска с пирон, който прободе левия ми крак, организаторите незабавно ме закараха до поликлиниката ме върнаха!
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    Невероятно състезание!!!
                    Зареди ме с адреналин чак до следващото, натрупах опит, извадих си поуки (лебедката е задължителна и др.), запознах се с много готини хора - любители на офроуда. Надявам се за следващото "Приморско 4х4" вече да съм с подготвена джипка и отново да се веселим.

                    Поздрави на всички и до нови срещи.
                    Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      2 дена гледах състезанието, на живо. Доволен съм от шоуто което гледах, но не разбрах как еднакво незавършили състезатели заеха различни места в класирането с различен брой точки ?!

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Евала на Организаторите и всички Участници.От снимките виждам че е било супер.Поздрави на Светльо за 2то място.

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          Първоначално публикуван от penetralia Преглед на мнение
                          2 дена гледах състезанието, на живо. Доволен съм от шоуто което гледах, но не разбрах как еднакво незавършили състезатели заеха различни места в класирането с различен брой точки ?!
                          Някои втория ден незавършиха дори и първата обиколка, а други се отказаха след завършването и. Та затова и разликите. А първия ден беше много важно на кое точно препятствие отпадат, защото се начисляват минути за останалите непреминати. Оттук идват и разликите при класирането на незавършилите. Важно е и общото време от двете състезания, когато броя точки е еднакъв( например при 7 и 8 място)
                          Последно редактирано от damian_drinkov; 23-03-09, 22:17.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            ето малко снимки и от мен .......
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              ето и още.......
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                ето и още малко........
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X