Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    И ето малко снимки и от мен.




    Дзвер


    Тука леки дупки от снаряди


    Патрула тука ше се гмурка

    Излиза вече


    Междувременно се обърнах, а зад мен седеше този звяр. За съжаление не видях да се пуска по трасето.


    Обръщам се и патрула е вече във втората Яма








    Нов участник вече

    Калъбълък много имаше. Трудно се снимаше даже


    Други си правеха кефа


    Мина през ямите като лодка


    Доста ефектна беше тази дупка



    Трудно излезе от дупката

    Оппа тука


    Изкърти бетона , но не стана без помощ



    Други



    Това от първия ден. От втория ден не можах да снимам, но поне се нагледах и повозих .
    Браво на организаторите!!!
    [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Сега вече ме хвана ЯД. Заради един скапан съединител изтървах купона. А като гледам представянето на другите самураи... то с МОЯТ щеше да стане още по-зрелищно, ако издържи до финала.
      Момчета, БРАВО за организацията, четете критиките, но не си ги слагайте на сърце, а вземайте поуки. Недоволни винаги ще има!!!
      ДАНО следващият ТРАЯЛ да е лятото тогава поне публиката няма да мръзне под дъжда... а аз ще направя каквото мога за да дойда.
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        [quote=damian_drinkov;556560]Колеги и приятели, почитатели на офроуд приключенията каним ви на двудневно състезание тип траял организирано от нас офроуд клуб приморско на 21-22.03.09г.-първа пролет да се позабавляваме и да поизцапаме машинките след дългата и тежка зима.[/quote
        беше много яко дамяне

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Първоначално публикуван от mater Преглед на мнение
          Нещо не си ме разбрал. Никъде не съм писал за автомобилите на участниците а само за трасето. Американците правят траял на камъни ,руснаците пък правят траял трасетата с бетонни блоковеи дървета,трасетата са еднородни. Трасетата не си променят параметрите през цялото време. Ако бяхте направили трасето основно в блатото щяхте да имате по голам успех. Не казвам,че трасето което сте направили е лошо но беше безинтересно за публиката (много от стоящите до мен негодуваха заради това) Видяхме как минаха неподготвените Самураи така че не е важно какъв е автомобила. Лично Аз очаквах подготвения Мерцедес на Алексмоторс да мине прасето със скок ама явно силата на автомобила и екипажа е ралито, да вдигат 167км/ч по черно но за траяла имат много да се учат.

          За това че вика по мегафона ЕВАЛА но нямаше ефект. Трасето бе разположено по кофти начин публиката бе допусната много близо в средата на трасето всичките елементи не се виждаха и заради това стана тази бъркотия. имахте възможност да ги разположите по друг начин и да са видими от всички точки. Абе ще си направите разбор и смятам че ще разберете.

          На публиката предварително можеше да се обясни да не се мести,ама как да не се мести като например аз и моята компания стояхме до предпоследното препятствие от където се виждаха 8 от всичките 11 елемента на трасето. Като автомобилите закъсаха на първите два елемента цялата публика се премести да гледа защото за това е отишла за зрелището, после вече като организатори отървахте положението. Думата ми е че не сте доизмислили за удобствата на зрителите, като паркинг,видимост към трасето и т.н.
          То вярно че през последните години състезанията се правят основно за състезателите защото си плащат а не за публиката. В Троян също нямаше къде да се гледа сега в Приморско беше лудница. Абе някога ще има светлина тунела ама да видим кога.
          Колега ти май се опитваш да се заяждаш с мен.То по принцип по тази логика трябваше да ти направя амфитеатър за да можеш хубаво да се разположиш и да си чоплиш слънчогледа на спокойствие.Аз изкам да те попитам пред всички участници в този форум ти спецялно колко състезания си организирал че имаш толкова мнения по всички въпроси.
          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
          www.offroadprimorsko.com
          0899883765

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Първоначално публикуван от mater Преглед на мнение
            3/ Като цяло можеше да се бъде направено така че публиката да седи на едно място и да наблюдава а не да пресича безцеремонно през трасето.Съдиите нищо не правеха и не предприеха нищо в това отношение. Публиката стоеше до лентите и беше застрашена от минаващите автомобили.
            Само не мога да разбера дали си оглушал от шумните ауспуси на състезателните автомобили или по принцип не чуваш
            Лично прочетох мерките за безопастност по микрофона 2 пъти преди състезанието, и после ги повторих още 3 пъти по време на самото състезание.Дамян не спря да вика по мегафона и двата дни, съдийте правеха постоянно забележка на публиката да не навлиза в трасето...какво повече от това не знам.Може би да назначим по един персонален пазач на всеки зрител ?
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
              Само не мога да разбера дали си оглушал от шумните ауспуси на състезателните автомобили или по принцип не чуваш
              Лично прочетох мерките за безопастност по микрофона 2 пъти преди състезанието, и после ги повторих още 3 пъти по време на самото състезание.Дамян не спря да вика по мегафона и двата дни, съдийте правеха постоянно забележка на публиката да не навлиза в трасето...какво повече от това не знам.Може би да назначим по един персонален пазач на всеки зрител ?
              Не се впрягайте колеги,нали знаете,че винаги има и ще има недоволни,това си БГ-традиция.

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Състезанието си имаше своя чар.
                Когато отидох на Троян Трофи очаквах твърде много и бях леко разочарован. Много кал, липса на видимост, по-малко хора отколкото очаквах и т.н. Може би са ми били прекалено "светски" очакванията.
                Вярно, че могат да се правят забележки, но поне организаторите бяха нахъсени и земни. Хората гледаха с удоволствие и за тях това бе един малък празник. Дори и в този отвратителен дъжд.
                А пък когато се опитах да споделя впечатлението си от Троян Трофи, мнението ми бе изтрито незабавно с коментар "няма отношение към темата". А си бях позволил лек упрек.
                Така, че другите трият, а Вие си разменяте любезности.
                Престанете с забележките. Прави лошо впечатление. Състезанието е първо по рода си. Дайте повече позитивизъм.
                Забележки на ЛС. Или ще си говорим типично по български?
                Последно редактирано от nikita66; 23-03-09, 00:06.
                Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                  Само не мога да разбера дали си оглушал от шумните ауспуси на състезателните автомобили или по принцип не чуваш
                  Охооооооооооо имаме и лични обиди. Ами аз си казвам мнението като зрител и в мнението ми никаде няма напатка,дори мисля че ви похвалих на няколко пъти като организатори ама ако искаш обида мога да ти кажа че явно техниката ти е била слабичка щом от моето място не се е чуло това което спомена. Мегафона на Дамян беше по ефективен.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    Първоначално публикуван от mater Преглед на мнение
                    Охооооооооооо имаме и лични обиди. Ами аз си казвам мнението като зрител и в мнението ми никаде няма напатка,дори мисла че ви похвалих на няколко пъти като организатори ама ако искаш обида мога да ти кажа че явно техниката ти е била слабичка щом от моето място не се е чуло това което спомена. Мегафона на Дамян беше по ефективен.
                    Никакви обиди колега, просто констатирам
                    Техниката беше достатъчна и разположена на място, където е необходима.Предполагам се досещаш че ако на другия край на трасето се чуваше както на старт-финала, то при нас нямаше да се стои.Все пак не сме дошли на концерт, а да чуем звука на състезаващите се джипове.След като си чул мегафона на Дамян, не можеш да отречеш че той постоянно отправяше предупреждения към публиката да застане зад лентите
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Състезанието беше супер браво за труда и усилията който са положили всички за реализирането на това неповторимо състезание.аз лично съм изключително доволен ще чакам с нетърпение следващото.още веднъж поздрави на организаторите

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Ето още КАЛНИ СНИМКИ





                        Тука работата вече е доста сериозна

                        и много кал..



                        Дългата база видя зор на дупките


                        И една от най-любопитните коли за деня(първи ден):





                        Ето и комфорта, който предоставя оффроуд машината Това е Land Cruiser, ако някой се затруднява

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          Аз също останах доволен от състезанието, като изключим някои дребни моменти... Както гледам има снимки на финала, и аз ще дапълня колекцията с снимки от началото на голямата локва на финала кадето състезателите имаха най-много проблеми, там отпадна и един от лидерите с Вранглера, който яко засмука вода и не можа да запали повече. Имам също и няколко интересни клипчета - http://vbox7.com/search/?vbox_q=offr...imorsko&page=1 , моите са Offroad Приморско 22.03.2009г. ... , незнам как става фатката със снимките, ще помоля някой да ми каже.
                          Последно редактирано от damian_drinkov; 23-03-09, 12:06.

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            Вместо да се карате публикувайте класирането по дни.Ако е толкова
                            трудно поне призовата тройка.Аз гледах само в събота и ми хареса.Поздравления за организаторите, съдиите и състезателите.

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              Състезанието беше наистина интересно.Поздравления на организаторите.Въпреки, че им беше първо състезание ентусиазмът им беше достатъчно голям за да тушира някои "грешки на растежа". Разбира се, че имам и някои забележки, свързани с възможността на публиката да следи състезанието без да "прелива" от единия край на трасето в другия, но не това е основното. Важното е, че стана екшън, имаше тръпка, момчетата от екипажите дадоха всичко от себе си (ламарини, ръкавици, ботуши) и се получи интересно шоу. Няма да влизам в коментари за кого беше олганизирано състезанието-за публиката или за състезателите.Важното е, че всеки намери, това което търсеше - кал, емоции и зрелища, адреналин.
                              Очакваме следващото състезание!
                              Ето и малко снимки:
                              Последно редактирано от Pretor; 23-03-09, 08:39.
                              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                              LZ1YBB

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                                ...А пък когато се опитах да споделя впечатлението си от Троян Трофи, мнението ми бе изтрито незабавно с коментар "няма отношение към темата". А си бях позволил лек упрек.
                                Така, че другите трият, а Вие си разменяте любезности...
                                И за да бъдем коректни, ето изтритите мнения на колегата от темата за Троян Трофи
                                Не видях никъде "стряскаща" критика, заради която е изтрит, но...може би аз не разбирам

                                02-03-09 21:42nikita66
                                Как мога да изпратя малко екшън снимки и клипчета?
                                Запълнил съм лимита!


                                02-03-09 22:37nikita66
                                Само ми е интересно как измихте джипкити?
                                Аз моята само на поляната пред полигона е покарах и калта бе проникнала до ....!
                                Честно казано се надявах на по-голяма публика от нашите, но по-скоро се навъртаха местни.
                                Иначе организаторите ми се видяха строгички ! Но на НИВО!
                                Дисциплина, полиция, пожарни и малко гъзари с аудита и др. спортни коли, където им се потрошиха гърнетата.
                                Може би трябваше да има някакво опознаване за новобранци.
                                Така де да се сплотявяме, нали?


                                Нещото, което най-не обичам е цензурата, а когато човек се изказва, трябва малко да помисли преди това
                                Извинявам се на модераторите на тази тема, за спама, но всеки трябва да си носи отговорност за думите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X