Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

    Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
    Да са сигурни организаторите ,че при толкова състезатели няма останали (закъсали ) машини (на места без обхват примерно ).Обикновенно това е някой ,който познава трасето добре и не се забива насила в ,,екстремите''.
    Благодаря.

    Коментар


    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

      ако можехте и да карате както плюете

      Коментар


      • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

        Продължавате масово да се бъркате.

        При голяма масовост е нормално много да са без опит. Хора учете се от грешките, а не пак и пак едно и също. Случва се колата да се обърне, но това пак е положителен опит.

        Аз лично бих се извинил на хората, а не да ги обиждам на брифинга. Ясно е, че има проблем. Няма какво да се крием или мълчим или да усмиваме състезатели. Всеки е важен, не всеки е супер състезател, но без масовия състезател ще останат 3-4 карачи и 10-15 съдии. Не е добра перспектива нали?

        Така, че Рав дето мачкал Тойоти, хора свързани с организацията нямат право да коментират. Хората от организацията имат за цел да предоставят на всички един добър продукт. Ако не успеят да си признаят грешките и да кажат да не успяхме този път, но разбрахме и няма да се откажем докато не направим всичко по-добре.

        Като си честен с хората, дори и да сбъркаш има как да се поправиш. Хората не ядат доматите с колци и всичко разбират рано или късно.

        Коментар


        • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
          Продължавате масово да се бъркате.

          При голяма масовост е нормално много да са без опит. Хора учете се от грешките, а не пак и пак едно и също. Случва се колата да се обърне, но това пак е положителен опит.

          Аз лично бих се извинил на хората, а не да ги обиждам на брифинга. Ясно е, че има проблем. Няма какво да се крием или мълчим или да усмиваме състезатели. Всеки е важен, не всеки е супер състезател, но без масовия състезател ще останат 3-4 карачи и 10-15 съдии. Не е добра перспектива нали?

          Така, че Рав дето мачкал Тойоти, хора свързани с организацията нямат право да коментират. Хората от организацията имат за цел да предоставят на всички един добър продукт. Ако не успеят да си признаят грешките и да кажат да не успяхме този път, но разбрахме и няма да се откажем докато не направим всичко по-добре.

          Като си честен с хората, дори и да сбъркаш има как да се поправиш. Хората не ядат доматите с колци и всичко разбират рано или късно.
          Много ми е интересно това дали няма да се повтори и във Варна със тапите и новия ви правилник.Пожелавам на организаторите това което се случи в Трявна да не се повтаря.
          Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
          тел. 0898327627
          Радослав

          Коментар


          • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

            То видяхме и затваращата кола как се затвори втория ден на затвореното трасе че чак две отварящи коли едвам го мъкнаха !Та опита и майсторлъка на всеки изневерява за това плюй в пазвата!
            Христо Георгиев-0889022988
            Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

            Коментар


            • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

              Аз от 2004 поне не съм спирал да си плюя в пазвата.
              Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
              тел. 0898327627
              Радослав

              Коментар


              • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
                Много ми е интересно това дали няма да се повтори и във Варна със тапите и новия ви правилник.
                Ако се планира погрешно при всеки правилник ще се повтори. Пламен Тенев е поел ангажимент. От него зависи.

                Радо нали разбираш, че 49 джипа на екстрем 4 в този му вид няма шанс да минат, но с малка промяна всичко щеше да се ок.

                Коментар


                • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                  Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                  Ако се планира погрешно при всеки правилник ще се повтори. Пламен Тенев е поел ангажимент. От него зависи.

                  Радо нали разбираш, че 49 джипа на екстрем 4 в този му вид няма шанс да минат, но с малка промяна всичко щеше да се ок.
                  Нали знаеш мине ли един няма как да се промени защото после е още по страшно променили сте трасето и т.н. мнения
                  Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                  тел. 0898327627
                  Радослав

                  Коментар


                  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                    Имам предвид промяна преди състезанието. Не винаги може да се оцени правилно ситуацията и не за първи път се получава такъв екстрем. Затова да се организира е трудно и е нужно доста време и пак не си сигурен правилно ли си го направил.

                    Но хората ги дразни отношението, всичко друго щяха да приемат.

                    Коментар


                    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                      За отношението със участниците някой друг трябва да се изкаже аз не съм му адвокат,ако аз съм казал нещо на криво на някой искрено ви се извинявам.
                      Последно редактирано от rado genev; 05-04-16, 23:20.
                      Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                      тел. 0898327627
                      Радослав

                      Коментар


                      • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                        Например Смолян - Трявна са 270 км и 4-5 часа път. Да идват ли пак тези момчета?

                        Смолян - Лазарово е 370 км и 6 часа път и съм сигурен, че ще дойдат 4-5 екипажа.

                        Надявам се да бъда разбран.

                        Коментар


                        • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                          Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                          Четох няколко пъти постовете от последните страници и не мога да проумея и разбера, написаното от някои хора. Присъствах на състезанието, вече като зрител. В събота бях на 2-ри екстрем целия ден и от видяното там се отказах да ходя по другите екстреми. На елементарен екстрем, като този се изпочупиха 5-6 джипа-повечето от глупост, на други толкова им бяха възможностите.Някой зададе ли си въпроса, защо ставаха тези тапи- повечето от екипажите бяха пълна пародия(това за Експертите) и за това ли организатора е виновен? Имаше разбира се и подготвени екипажи и то се видя кои са, бяха малко но ги имаше. Казвам "екипажи" , а не коли умишлено, защото добрия екипаж е добра кола, добър навигатор, добър шофьор. Имаше и добри коли, но със слаби навигатори и то си пролича в крайния резултат. Не плюйте по организаторите, а уважавайте труда им! Причината не е в тях. Много мрънкащи хора и повечето не са дали и показали нищо,ама нищичко.
                          Влади, не си прав. Аз бях първо на екстрем 2 и там видях това което и ти си видял с малка разлика, че не споменаваш за коловозите след екстрима за които нямаше алтернативно преминаване и там се изчакваше, но след петия стандартен се прехвърлих на 4-ти. Там за разлика от 2-ри нямаше възможност за преминаване от повече от един екипаж. Другарят Францоф добре го е обяснил, че няма как да прекараш керван камили през иглени уши.
                          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                          0896 846 246

                          Коментар


                          • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                            http://news.bnt.bg/bg/a/prez-prosoto...elo-kozarevets

                            Коментар


                            • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                              Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                              Евала, да са ни честити постиженията
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                                Дисквалифицирания екипаж доста се е постарал!
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X