Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

    Понеже съм от Трявна и съм голям фен на оффроуда може ли някой който е минал по трасето за 2016 да ми каже къде ще протече съботния ден ( през кои села ), някъде където има голяма кал, труден терен където да се окопават или нещо атрактивно. Благодаря предварително

    Коментар


    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

      А боговете ще мълчат ли ако куката те хлопне по главата ...не си провити бъзик с тая работа.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

        На Кърджали беше задължително за всички без значение на въжето и нито една машина не стартира без успокоител тия които нямаха им помогнахме и си монтираха .Във шампионата също ще бъде задължително но на ЧАСТНО състезание куката може да боли по малко.

        Коментар


        • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          А боговете ще мълчат ли ако куката те хлопне по главата ...не си провити бъзик с тая работа.
          Ами за Българските богове незнам ,но може да погледнеш при Румънските там явно са им корави каските или не ползват куки ,там да те светна на синтетични въжета не слагат успокоител! А, и ми е много интересно ,ти като сложиш тая стелка, преимерно и куката пак те фрасне кво прайм ? И освен това колко куки си видял да се късат? Като изключим бай ти Генчо като вадил някой гнилоч и му хвръкнала куката със все бронята !А и още нещо да ми отговориш колега ,гледам си наясно, тоя успокоител колко често се слага на средата на дължината на въжето по състезанията? И каква работа върши като е на един метър от бронята ? Благодара за един приател питам! Повече глупости няма да пиша надявам се и ти! Чакам отговор от когото трябва !

          Коментар


          • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

            А мислиш че на Лагадов ще му е приятно да те хлопне куката по главата....карай като искаш .
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

              Това че успокоителя при дърпане е сложен на един метър пред бронята, та макар и да е стелка, означава че не се ползва правилно и би трябвало да се наказва.
              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар


              • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                Аз, пък не мога да разбера, защо този успокоител ви наранява така дълбоко достойнството. Толкова ли е важно това условие, че му отделихте цяла страница внимание. Или, ако недай си боже Организатора вземе, че го изиска, ще се откажете от участие в състезанието заради това ли? Или просто си пишем, лав да става.
                П.П. Всички румънски екипажи карали на български състезания имат успокоители ( даже маркови), независимо от типа въже. Проверено лично.
                Последно редактирано от atanas_93; 30-03-16, 21:59. Причина: Послепис
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                  НЕ бе НАСЕ ЗАГРОЗЯВА МУ БЕГАЧКАТА НЕ МУ ИЗПЪКВА WARNA A И ТОЛКОЗ ПАРИ ЗА СИНТЕТИКА И ЗАРАДИ НЕКВО СЪДИИЧЕ ПАК РЕЗИЛ,а за румънските екипажи нещо обърка винаги са стриктни и спазват правилата ,а за 1 метър пред колата си прав но затова има съдии да ти направи забележка и контролира безопасното боравене с лебедка ,наказание както ВЛАДИ спомена е малко пресилено след забележка от страна на съдия и след неизпълнение МОЖЕ.А ПРИ ПОВЕЧЕТО СЪДИИ КОИТО СА ДОСТА В ЧАС И КАТО МУ ИДЕШ НЕ ЕКСТРЕМА И ПОЛЗВАШ ЛЕБЕДКА БЕЗ УСПОКОИТЕЛ ИЗОБЩО НЯМА ДА ТЕ ПИТА КАК СИ МИНАЛ ТЕХ ПРЕГЛЕД А ЩЕ ТИ НАТРАСКА НАКАЗАНИЕ БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛИ И ТИ САМ ЗА ДРУГОТО СЪСТЕЗАНИЕ ЩЕ СИ ПЕРФЕКТЕН.

                  Коментар


                  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                    Първоначално публикуван от Ивайло Павлов Преглед на мнение
                    ................Повече глупости няма да пиша надявам се и ти! Чакам отговор от когото трябва !
                    Независимо какво е въжето ще изисквам успокоител, в събота сутринта ще направим технически преглед, така че гледайте да сте изрядни.
                    GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                    Коментар


                    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                      От скъсване на синтетично въже куката не може да удари никого и нищо. Като се скъса пада като мокър чаршаф на земята и няма и следа от удар. От друга страна, що е прието в правилника се слага успокоител и точка по въпроса.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                        Първоначално публикуван от Ивайло Павлов Преглед на мнение
                        Ами за Българските богове незнам ,но може да погледнеш при Румънските там явно са им корави каските или не ползват куки ,там да те светна на синтетични въжета не слагат успокоител! А, и ми е много интересно ,ти като сложиш тая стелка, преимерно и куката пак те фрасне кво прайм ? И освен това колко куки си видял да се късат? Като изключим бай ти Генчо като вадил някой гнилоч и му хвръкнала куката със все бронята !А и още нещо да ми отговориш колега ,гледам си наясно, тоя успокоител колко често се слага на средата на дължината на въжето по състезанията? И каква работа върши като е на един метър от бронята ? Благодара за един приател питам! Повече глупости няма да пиша надявам се и ти! Чакам отговор от когото трябва !
                        Всички румънци си имат успокоители. На Кърдждали нито един румънец не се налага да си прави импровизиран успокоител!

                        При нас навсякъде са задължителни - трофи и траял, независимо от типа на въжето. Може да не помага, но и не вреди (при синтетиката), а и дава пример на останалите. Така, че слагайте и всики ще са доволни.

                        Аз имам холандска ситетика и имам успокоител, не е скъпо и не е невъзможно.

                        Коментар


                        • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                          Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
                          Към днешна дата впечатляващ списък с участници!!! Трявна си е Трявна!!!
                          Много участник ей верно.Организатора да ли е предвидил места за изпреварване,а?

                          Коментар


                          • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                            Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                            Независимо какво е въжето ще изисквам успокоител, в събота сутринта ще направим технически преглед, така че гледайте да сте изрядни.
                            Благодаря ,това ме интересуваше!

                            Коментар


                            • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                              Импровизираните тежести на въжетата които се ползват в нашите състезания така или иначе не са ефективни. Тежестта за въжето по спомени е 3кг а стелките и маркучите които масово се ползват при нас на практика не тежат на мястото си и не виждам за какво обсъждате. Да не кажем че и оригиналните тежести имат сигнален цвят.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                                Очаквайте интересните места за гледане (екстремите) на състезанието на 1 АПРИЛ (не е шега) след обяд тук в темата, фейсбук и сайта на мероприятието.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X