Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

    Няма угодия, миналата година в Трофи хоби трасетата били леки и бързи за рали. Сега пък са тежки и непреудолими, а тези които искаха тези трасета дори и не завършиха. Дано измислите догодина нещо средно, че иначе Францов не го мисля. Този правилник от миналата година няма да се върне, защото който искаше стандартен караше спокойно, а тези с екстремите си караха Експерт и всичко си беше ОК!
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

      И още нещо:колегите от ралито са нанесли доста щети на земеделските производители от селата Добри дял и Козаревец.Лошото е че един от тях ни предоставя терена за траяла.

      Коментар


      • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

        Надявам се тези неуредици да не се отразят на отношението Ви към ралито и догодина пак да участвате. Искам да Ви предложа за коментар една промяна в начина на провеждане на ралито през втория ден (за догодина ). Идеята е обиколката да се направи по дълга, включвайки околните местности. Ако се направи така, че да е около 20 минути, това ще позволи по трасето да се пуснат всички автомобили през определен интервал (в зависимост от броя им). За публиката потока също ще е непрекъснат. По този начин при 6 обиколки, ще се направи 2 часа каране за екипаж, а не както е сега 10-тина минути. На картинката съм посочил мястото където има достатъчно черни пътища които могат да бъдат включени.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Triavna Offroad.png
Прегледи:1
Размер:981.5 КБ
ID:5709943

        Коментар


        • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

          Ицо , не е Страшно да сгрешиш ! Страшно става когато ти кажат че колата ти е НЕ Подготвена - без дори да я е видял , "въпросният" Стандарт : 33-ки 2 блокажа , лебедка , че и клетка ...... Кое не ви е подготвено - не знам , виж моята не е
          Последно редактирано от roskorangerover; 04-04-16, 22:15. Причина: допълнение

          Коментар


          • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

            Резултатите от двата дена и крайното класиране можете да видите тук:

            http://www.risk-gabrovo.com/?page_id=449

            Коментар


            • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

              Исках да изкажа мнение и за "Съдията" или сеирджия някъкъв , на 4-ти Екстриим , "Посъветва" Александър Стайков да връща джипа на зад , и в момента когато тръгна да се обръща , Човека изкара таблета и започна да снима - Евала дет се вика на такъв Съдия ! за Наско нищо Лошо не мога да кажа - Гледаше си Задълженията , както Винаги !

              Коментар


              • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                Няма угодия, миналата година в Трофи хоби трасетата били леки и бързи за рали. Сега пък са тежки и непреудолими, а тези които искаха тези трасета дори и не завършиха. Дано измислите догодина нещо средно, че иначе Францов не го мисля. Този правилник от миналата година няма да се върне, защото който искаше стандартен караше спокойно, а тези с екстремите си караха Експерт и всичко си беше ОК!
                Любо тази година правилника и формата на трофи състезанията са в пъти по добри от миналата.Не че няма трески за дялане,но за една среща за шест часа толкова,който е искал по добър правилник да е присъствал на срещата.А той правилника, колкото и да е добър, ако не се спазва се опорочава състезанието.
                Сега си направи труда и прочети пост №2 на г-н Лагадов,точка 2 /
                . КЛАС ТРОФИ - трасе около 70 км. като екстремите в зависимост от метериологичните условия ще бъдат между 3 и 5 . По правилника на НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ "BULGARIA TROPHY CHALLENGE" 2016 /като няма да изисквам клетки в клас Стандартен/. По този начин искаме да проверим как ще заработи новия правилник за 2016 /
                Виж и моя пост №124 /В анонса на състезанието бе ,че ще се проведе по правилника на трофи шампионата за да може да се тества новия правилник. После отпадна клетката,след това и начина на класиране.Май само лебедката остана.
                Няма лошо ще караме и по тия правила, но замисъла бе друг/,които е преди състезанието.Тук съм с притеснения ,че правилника няма да се спазва. След състезанието виждаш постовете на Иван Попов,Павле, madshpic и Стоян .
                Ти сам прецени за УГОДИЯ ли става въпрос или за спазване на правила пък било то и от организатор.

                Коментар


                • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                  Първоначално публикуван от madshpic Преглед на мнение
                  Прекрасно трасе страхотна природа НО до там!!!!!За екстрема нямам думи за 4–ти де там пълна греда да пуснеш Стандарт и Модифициран през едно място без алтернатива за Стандарт Слаб 2!!Но това не е най-лошо идва спирането или определянето на финала когато и където си поискат и ни беше казано чак на брифинга пак го преживяхме!
                  Ама арогантното отношение на тъй наречения Бог-"организатор" с виковете цитирам буквално ......"ти мълчи,млъкни и шшшшшът аз говоря"..."да ви кажа какво видях днес-80% от джиповете не подготвени без гуми не адекватни лебедки а навигаторите много слаби и не се справят" пълен смях!!!Плюене на хора които ги няма там и според мен са направили много и правят страшно много за офроуда в България!!!Вие г-н Лагадов моля ви не правете повече опити да правите състезание правете Разходка!!!!И пак да си кажа разходката,терена и маршрута перфектен!Поздрави
                  Колегата е напълно прав, изказването на Лагадов на брифинга беше меко казано грубо. Идентично трасе и екстреми за стандарт, модифициран и прототип е много голяма глупост. А на тези които минахме и трасето след 4-ти екстрем изказването беше `` еми паднала ви се е късата клечка и сте се повозили за кеф`` За мен Трявна си остава една прекрасна туристическа дестинация, но за оффроуд НЕ, докато не се смени организатора
                  ЖЕНА С КОЛА Е КАТО МАИМУНА С ГРАНАТА, НИКОГА НЕ ЗНАЕШ КАКВО ЩЕ НАПРАВИ!!!:wink:

                  Коментар


                  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                    Тези либерални правила, без клетка устройваха идеално хората участващи с машини с които си ,водим децата на училище и ходим на работа.Ако беше По правилника на НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ "BULGARIA TROPHY CHALLENGE" 2016 / то нямаше да е откриване на сезона ,а направо кръг . Като част от екипаж N 214 благодаря за приятно изкарания уйкенд на организатори ,участници , публика , че даже и на навигатора си .
                    Последно редактирано от autoextreme; 05-04-16, 00:30. Причина: допълнение

                    Коментар


                    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                      Първоначално публикуван от roskorangerover Преглед на мнение
                      Исках да изкажа мнение и за "Съдията" или сеирджия някъкъв , на 4-ти Екстриим , "Посъветва" Александър Стайков да връща джипа на зад , и в момента когато тръгна да се обръща , Човека изкара таблета и започна да снима - Евала дет се вика на такъв Съдия ! за Наско нищо Лошо не мога да кажа - Гледаше си Задълженията , както Винаги !
                      Наско си е гледал работата, защото знае за какво е сложен там. Както и Любо Динев, и Пламен Исаев. Направи ли ти впечатление колко хора, които са навътре в нещата бяха само зрители, а по екстремите имаше съдии, които за пръв път са на екстрем? Ако организаторът беше потърсил помощ от малко по-вещи хора поне съдийството щеше да е на по-високо ниво.
                      Последно редактирано от Даниела Борисова; 05-04-16, 08:00.

                      Коментар


                      • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                        Аз ги видях така нещата: Трасето си беше ОК за модифициран ,малко леко дойде за прототип(ние минахме около 50% на заден мост ) и малко тежичко за стандарт. Проблема дойде от тапите по екстремите, пак по тези причини и поради това че са еднакви за всички. Не смятам ,че е редно да съдите решението ,че се е спряло състезанието (представете си тези коли без клетки някой от тях с малко опит по тъмно в гората с високо количество адреналин да бързат за финала - могат да се случат фатални грешки !!!) Просто екстремите (явно конкретно за 4ти ) трябваше да са с алтернативни коридори , на 2ри доколкото видях беше така(а за там разбрах от приятели в публиката ,че е имало моменти състезателите да не са искали да влизат в екстрема след като им е било казано ,също така да са ремонтирали докато им е било спряно времето) , макар веднага след това да имаше коловози дето пак могат да задръстят нещата.
                        Абе аз съм доволен и това ми мнение е още от 1вия ден след финала ,почуствах се готино па макар и малко преди да завършим да си мислихме че ще сме последни (бяхме на 4ч и нещо на финала , при средно 3ч и 30мин при контролното преминаване от организатора) на задно убити от бой ,напрежение да не се омятам по някоя поляна. На брифинга в Събота ми стана кофти ,че сме давали газ на вятъра , но после както вече казах преосмислих нещата от общата гледна точка и ги приех.
                        Беше добро преживяване !

                        Коментар


                        • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                          Аа и забравих ,че трасето щеше може би да е ад ако беше една седмица по-рано състезанието !!!

                          Коментар


                          • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                            Предварителното планиране е това за което говориш. Да си предвидиш участниците, подготовката им и екстремите.

                            Нали ми видя примера 49 участници и един коридор за лебедка. Това предварително го имаш като информация, не може да те изненада.

                            За коридорите съдията те вика, рестартира ти времето и влизаш или не в екстрема, вече си е твоя работа. Явно съдията там не е знаел как се процедира.
                            Последно редактирано от Стоян Францов; 05-04-16, 08:19.

                            Коментар


                            • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                              Когато бях съдия в Кърджали, в момента в който турското Джимни започна да сменя гума при спряно време му го пуснах.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                                Я като си говорим за подготвени и неподготвени джипки как една почти стокова РАВ 4 МИНА ПО ЦЯЛОТО ТРАСЕ? Това не е ли от задкормилното устройство?Аз видях джип с 2 блокажа който го строшиха насила на втория екстрем в коловозите надолу а РАВ-чето си мина като на разходка!!!!
                                Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                                тел. 0898327627
                                Радослав

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X