Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

    Още нещо,колеги трябва да внимаваме повече с тези въжета.Това е призив към всички и тази случка да си остане само моя. аз подцених въжето и сега на патерици. Представете си око беше стоманеното(не ми се мисли)

    Коментар


    • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG.jpg
Прегледи:1
Размер:51.6 КБ
ID:5469967http://www.youtube.com/watch?v=JZ1hQ...KDl5KQ&index=1
      Поздрави на всички.
      С молба Йосив на брифинга каза,че сме объркали пътя ама така и не разбрахме къде.Да вижда се друг път ама той не е на 740 метра.
      Виж трипа
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vranilovci.png
Прегледи:1
Размер:1.29 МБ
ID:5470036

        Зеленото е трака който ми даде Йосиф Лагадов преди състезанието. Червеното е трака на номер 21. В интерес на истината според Google earth, разсоянието от "Стоп"-а до бензиностанцията е 750 метра, а до отбивката, по която е хванал Йосиф е 640 метра. Абсолютно всички, които финишираха и съм свалил тракове минават по червената линия, и оттам нататък се объркват, кой повече, кой по-малко.
        В неделя на прибиране към Козлодуй минах през мястото и бих казал че пътя, по който е хванал Йосиф е слабо видим.
        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
        Walter Rohrl
        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

        Коментар


        • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Statia _Uikend copy.jpg
Прегледи:1
Размер:177.7 КБ
ID:5470406

          Коментар


          • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

            Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
            [ATTACH=CONFIG]569090[/ATTACH]
            Освен снимката и информацията за класирането не видях нещо вярно в тази статия. Да видях пилоти участвали на Дакар но не видях ореоли около тях или поне те не го показаха. Не това не беше първата надпревара от ЧАСТНАТА верига състезания. Първата ще бъде във Варна а за Русе още няма сигурно решение и точна дата / или аз още не знам/. Още веднъж се убеждавам, че този вестник е сигнално жълт и благодаря на Вера, че качи статията да има на какво да се посмеем.

            Мнение на Младен Стоянов
            Ама чичо Митко и ти не си много в час.Откриващото състезание е тази седмица в САМОКОВ!!!Бърже да си промениш поста от Габровската тема!!!



            Сори убъркал съм се ама нали Пламен реагира светкавично след отказа на Габрово та за това. Тогава значи, че Самоковци са баш Частници.
            Последно редактирано от ДСВ; 16-04-13, 20:17. Причина: Забележка на Младен в друга тема
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

              Действително няма почти нищо вярно.На състезанието имаше само журналисти от в-к "Стандарт", а тези от къде са получили информация не знам.

              Коментар


              • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]568562[/ATTACH]http://www.youtube.com/watch?v=JZ1hQ...KDl5KQ&index=1
                Поздрави на всички.
                С молба Йосив на брифинга каза,че сме объркали пътя ама така и не разбрахме къде.Да вижда се друг път ама той не е на 740 метра.
                Виж трипа
                То ясно че 740 метра неотговарят,ама вие като завъртяхте на бенза защо не се върнахте 250-300м. и тогава да биете ляво?
                __KTM__

                Коментар


                • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                  Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                  То ясно че 740 метра неотговарят,ама вие като завъртяхте на бенза защо не се върнахте 250-300м. и тогава да биете ляво?
                  Това защо да го правят? Ситуацията по пътна книга е ясна , пътя по който е трябвало да завият не е отбелязан като слабо видим и е преди бензиностанцита. Разликата от 100м от действителния път не е малка. Защо обаче да се връщат 250-300м не ми стана ясно и къде ще се озоват?
                  Сигурно правещия трасето не го е проверявал или не го е възложил на независим.
                  Последно редактирано от banjo; 19-04-13, 06:55.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                    Според мен забележката която може да се направи, е че пътя трябва да се отбележи като слабо видим и тогава ще се търси като такъв и никой няма да тръгне по широк път започващ с асфалт
                    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                    Коментар


                    • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                      По молба на Йосиф Лагадов пускам едно видео от траковете на първите 4-ма от клас Рали-рейд. Трите съскащи Нисана и най-бързия от останалите за сравнение. Като гледам каква е разликата, даже с губенията на Нисаните ми се иска да науча и моя да съска.
                      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                      Walter Rohrl
                      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                      Коментар


                      • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                        Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                        По молба на Йосиф Лагадов пускам едно видео от траковете на първите 4-ма от клас Рали-рейд. Трите съскащи Нисана и най-бързия от останалите за сравнение. Като гледам каква е разликата, даже с губенията на Нисаните ми се иска да науча и моя да съска.
                        МНОГО БЛАГОДАРЯ !!!
                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар


                        • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                          Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                          ми се иска да науча и моя да съска.
                          Прикарвай го насам да го научим
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X