Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

    Утре ще звънна по телефона и ще говоря с него или с пилота Дядя Ваня

    Коментар


    • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

      Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
      Утре ще звънна по телефона и ще говоря с него или с пилота Дядя Ваня
      ОК,на линия сме.Поздрави.
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

        Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
        На този клип, се вижда ясно как колегата пострада! Това е много болезнено и се прави само операция. Ако се наложи нека събираме пари и да помогнем на колегата, защото до колкото аз знам е доста скъпа тази операция. Моля нека колегата ако има нужда да посочи банкова сметка където да му помогнем! Дано по бързо оздравее и отново да е вашите редици!
        И аз се включвам в инициативата. Преди време на едно от нашите състезания бях участник в подобен инцидент. Тогава бях пилот и въжето на лебедката премаза пръстите на единия крак на навигатора ми. В болницата се оказа, че момчето нямаше здравни осигуровки за доста време назад и не искаха да започнат операцията преди да се платят. Класиралите се на първите три места предоставиха паричните си награди за плащането на осигуровките. Това са хора, които малко или много познавате: Бай Матьо, Свилен Максимов и Ахмед Сака. Винаги съм знаел, че сме замесени от по различно тесто и бездушието ни е чуждо. Чакам банкова сметка.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

          Утре ще задействам работата.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

            Радвам се за инициативата и съм сигурен, че сме от "друго тесто", също така бях решил да не пускам този клип във видеото, но размислих! Не толкова за да провокирам инициатива за събиране на средства, а най-вече на повече хора да им стигне до мозъците, колко е опасно да се седи до натегнато въже!!! Хвърлете и едно око на съседните сцени от видеото, не стига че стоят непосредствено до въжетата ами ги дърпат и какво ли не! На бялата Витара лебедката изхрущя по едно време, явно прескочи някой зъб, но не бяха много и точно това спаси навигатора(който беше залепнал до въжето)! Имал съм подобен случай, от хлабини ли от какво, прескача 'амнайси зъба и зацепва, ти зъбите остави ами си бяха метри по килограми по......който е учил физика в училище, ще се сети, съответно въжето се къса! Аз след няколко кавака бях в дерето "кацнал на едно дърво", но един от помагачите беше със съдрани крачоли и крак, на два метра в страни от въжето.Добре е че в "правилника" е предвидено да се слагат колани, за да се вардят дърветата(при закачане на лебедка), но кой да "варди" навигаторите!!!
            Конкетно за случаят с пострадалия навигатор(бях очевидец); трябваше да избягат от една, за тях непреодолима скала и един от зяпачите предложи вариант, да прекара въжето през един дънер, навигатора отговори, че е гнил и не става, но "зяпача" го убеди, след това се получи триъгълник в който въжето на лебедката описваше стените му, а навигатора си беше избрал точка от основата! В един момент дънера излетя като ракета и "триъгълника" спря да съществува....
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • И ние от АСК "Добруджа" ще се включим , но разпратете сметка и какво е нужно на електронна поща !

              Коментар


              • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                И ние от АСК "Офроуд МАНИЯ" - Разград ще се включим !
                Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                Mercedes Benz ML55 AMG
                Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                Коментар


                • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                  Подкрепям напълно инициативата и ще се включа в нея.

                  Коментар


                  • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                    Аз искам да разкажа за състезанието...въпреки, че трасето не беше чак толкова ралиджийско нашия отбор (дебютанта Пламен Стилянов и аз) сме много доволни от представянето си и благодарим на организаторите за прекрасната атмосфера и добрата организация !
                    Много отдавна не ми се беше случвало да не чуя мрънкане и претенции и това напълно отговаря на философията на състезанието - офроуд празник и забавление
                    Радвам се, че се видях с много колеги, запознах се с нови и най-много ми хареса, че в ралито има много попълнения и шампионата ще бъде интересен
                    Още веднъж благодаря на орга екипа и за догодина ще им предложа няколко нови идеи, за да бъде още по-интересно

                    П.П.

                    Нашия клуб ще закупи 5 фланелки, за да помогнем на Милен ! Пожелавам му бързо възстановяване и скорошно завръщане на трасето

                    Коментар


                    • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                      Състоянието на Милен е повече от зле. Скъсани са всички връзки в коляното без една. Премахнат е един минискус, защото по думи на хирурга, не ставал за нищо. Пълна свинщина. Чакам да ми изпратят банкова сметка. Че и отначало се ослушва. Неудобно му било.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                        Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
                        На този клип, се вижда ясно как колегата пострада! Това е много болезнено и се прави само операция. Ако се наложи нека събираме пари и да помогнем на колегата, защото до колкото аз знам е доста скъпа тази операция. Моля нека колегата ако има нужда да посочи банкова сметка където да му помогнем! Дано по бързо оздравее и отново да е вашите редици!
                        +1 чакаме банкова сметка

                        Коментар


                        • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                          Ние също ще помогнем.Въпрос към всички организатори и застрахователни компаний : възможно ли е да се састраховат всички състезатели и организатори за времето в което тече дадено мероприятие?
                          В смисъл към таксата да се прибави....? сума която да е задължителна и да покрива щети към всички състезатели организатори и публика ако някой състезател по някакъв начин навреди на гледащите го?
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                            От нашия офроуд клуб "Нови Искър 4Х4 Екстрийм" също се включваме в инициативата.Трябва да се подкрепяме!
                            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                            Коментар


                            • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                              Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                              Ние също ще помогнем.Въпрос към всички организатори и застрахователни компаний : възможно ли е да се састраховат всички състезатели и организатори за времето в което тече дадено мероприятие?
                              В смисъл към таксата да се прибави....? сума която да е задължителна и да покрива щети към всички състезатели организатори и публика ако някой състезател по някакъв начин навреди на гледащите го?
                              Това е нормална практика в ATV и ендурото състезанията - задължителна е застраховката и влиза в лиценза, а ако нямаш лиценз, плащаш само застраховката. На "Балкан Маратон" също е задължителна и го пише в регламента. Няколко клуба го предложихме тази година да влезе в правилника, но срещнахме отпор от Комисията Офроуд (пост 31) и отпадна изискването за застраховка...


                              П.П.
                              Смятам, че ще има същата съпротива и от трофи състезателите, защото годишната премия е около 200 лева, а за три дена състезание излиза около 30 лева. Ето какви бяха нашите предложения, съобразени с международната практика на UEM, FIM и нашата БФМ:

                              6. ЗАСТРАХОВКИ

                              6.1. Задължително е всички автомобили да имат валидна застраховка „Гражданска отговорност” или „Зелена карта” с покритие на

                              максималните нива.

                              6.2 Застраховка „Злополука на спортисти” за всеки член от екипажа със следните покрития:

                              За Национален Шампионат – минимум 15 000 лева

                              За Международни състезания – минимум 15 000 евро

                              Сертификати на застраховките трябва да се представят при лицензиране на състезателите, а за международните състезания при получаване на разрешително за стартиране от БФАС за конкретното състезание.

                              При издаване на еднократни лицензи състезателите са длъжни да представят застраховка „Злополука на спортисти” за периода на състезанието.

                              Застраховката „Злополука на спортисти” трябва да покрива следните рискове:

                              • Временна или трайна загуба на трудоспособност

                              • В случай на смърт

                              • Медицински разноски и транспорт до лечебното заведение.

                              6.3 Организаторите на състезания са длъжни да сключат и застраховка на състезанието за щети към трети лица.

                              Коментар


                              • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                                Банковата сметка на съпругата му е- BG56STSA93000010642795, BIC; STSABGSF, bankDSK Тодорка Бозукова
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X