Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

    Eдна тениска L и за мен
    Райчо Райнов
    ако може до офис на Спиди , Габрово
    тел 0886737732

    Коментар


    • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

      Ако има една и за мен .
      Румен Белчински -тел 0896659886 .Самоков . Без значение ,Еконт или Спиди .

      Коментар


      • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

        Колеги, не мога да разбера какво поръчвате: от Габровските или от Разградските фанелки.
        Моля пишете на ЛС на VE LA или на ico_net и там си дайте поръчките.


        Нека тук да продължим със снимките и коментарите за състезанието.

        Много моля всичко свързано с пострадалия навигатор Милен да се пише в темата http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=163547

        Коментар


        • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Иииии,победа с туш!"Стари,дърти",ама как борят?!
          Ама ти си баш от тези здравите пехливани. Той горкия Борко няма шанс срещу тебе. Другия път се пробвай срещу мене ама и бай Илия ще помага. Таман двамата ще направим твойте кила
          Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

          0888 20 93 63

          Коментар


          • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

            Аз съм съпругата на Милен и искам да благодаря на ВСИЧКИ-подробности ще напиша в темата за него.

            Коментар


            • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

              През сълзи чета всички коментари и искам да благодаря на ВСИЧКИ за това което правите. Към момента мина първата и да се надяваме последна операция на Милен. Всички връзки на коляното са скъсани,едната е частично запазена като пи чудо. Една връзка има изцяло наново изградена,а останалите са захванати наново. Единия минускус е тотално невъзстановим. Има сложени пластири, които представляват снобчета от нишки и 4 болта,за да може да възстановят връзките. Операцията мина успешно и малко по-късно,заради алергията му кум упойки. Д-р Савчев ( младия) и доц. Говедаров направиха всичко по силите си. В момента вече има сложена шина,която да подпомогне по -бързото му възстановяване. 3 месеца ще е с патерици,след което ще стане ясно дали ще се наложи втора операция. Към момента е ясно , че до 90% ще бъде възстановен ако не сега пине след втората операция. Това което остава освен спомена до края на живота ни е че всяка година ще трябва да се подлага на терапии с хрущял,за да забавят неизбежната артроза. Нека всички да се молим да остави патериците до края на лятото и на ръце да вземе първородният син който очакваме. БЛАГОДАРЯ ВИ!


              Ето това е написала съпругата на Милен в другата тема.Нека и тук да го прочетат всички.
              Публикувам отново сметката

              BG56STSA93000010642795, BIC; STSABGSF, bankDSK Тодорка Бозукова

              Коментар


              • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                Чета написаното тук и не мога да остана безучастен, най-малкото защото случката стана в моя град и се чувствам длъжен да помогна. От друга страна ме е срам, че съм габровец, слушайки просташките викове на зрители на самото състезание и знаейки, че те също имат принос за тази нелепа случка, давайки изключително "компетентните" си препоръки на Милен. Със съпругата ми бяхме при блатото в кв. Недевци и ни идваше да потънем в него от срам, чувайки как доволно някои хора от публиката си изливат цялата простащина върху състезателите. Бога ми, не мога да го проумея. Писах и в другата тема за Милен, но тук ми се стори по-подходящо, за да го прочетат повече хора и да се видим що за стока сме.
                LR Disco II 99 - TD5
                www.lre-bulgaria.org

                Коментар


                • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                  Навсякъде има такива индивиди. И на мен ми беше гадно като слушах коментарите на публиката от един клип който показваше обръщането ми, та го гледах целия. Ако нямах интерес да го гледам-нямаше да изтрая, и щях да го спра.

                  Та не се коси, свят широк, хора всякакви. Важното е ти самия да не си простак, света не можеш да оправиш.
                  Аз все още се опитвам, ама само негативи отнасям...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                    и ас искам по две фанелки ако има от Габрово и от другите xl или каквито има 0888 45 48 49

                    Коментар


                    • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                      Малко снимки от втория ден.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                        Явно става въпрос за " игра " с публиката. Единствения смисъл да си викаш публика на състезанието е да имаш някакъв смисъл от това т.е. Или да ти трябват за таргет за някакъв спонсор или да са ти близки приятели или да им вземаш такса.
                        Ако не е нещо от изброеното си е жив мазохизъм.
                        Ние сме офроуд общество, нали така да се каже както четох, от друго тесто. Ама нали и публиката трябва да е от това тесто замесена...
                        трофитата са инДжинери, ралитата са Профита друсни полянка със 160км/ч, траяла са хептен инжинерите. За всяка дисциплина има по едно лайняна приказка да се каже. И то от уважаемата компетентна публика. Не може да се угоди на всички. А уважение и респект към труда на състезателите нъц.
                        И вече ще сме на принципа, ако не можеш да помогнеш, ние ще ти помогнем да не пречиш.
                        Наред е Самоков, после Варна, после Черна, Тодоровото...Всеки организатор може да сподели колко ресурс е нужен за да се подсигури публиката. Трябват фенове. Има антифенове.
                        Ма алоо вие нелегално и тайно състезание ли правите. Цру ли е организатора. Координати що няма.
                        Обвити сте в мъгла.
                        Ами да. Пердето падна!
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                          Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                          Борбата на затворения кръг беше жестока и ............... буквална !

                          [ATTACH=CONFIG]565179[/ATTACH]

                          Какво нещо е конкуренцията между пилотите !
                          Питате ли ме- затиснат от 150 килограмов глиган върху младото ми крехко тяло... Добре се забавлявахме от страната на семкаджии-разбиратели. Ще помоля съпругата ми да пусне някоя и друга снимка
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Явно става въпрос
                            Наздраве Тенев
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Явно става въпрос за " игра " с публиката. Единствения смисъл да си викаш публика на състезанието е да имаш някакъв смисъл от това т.е. Или да ти трябват за таргет за някакъв спонсор или да са ти близки приятели или да им вземаш такса.
                              Ако не е нещо от изброеното си е жив мазохизъм.
                              Ние сме офроуд общество, нали така да се каже както четох, от друго тесто. Ама нали и публиката трябва да е от това тесто замесена...
                              трофитата са инДжинери, ралитата са Профита друсни полянка със 160км/ч, траяла са хептен инжинерите. За всяка дисциплина има по едно лайняна приказка да се каже. И то от уважаемата компетентна публика. Не може да се угоди на всички. А уважение и респект към труда на състезателите нъц.
                              И вече ще сме на принципа, ако не можеш да помогнеш, ние ще ти помогнем да не пречиш.
                              Наред е Самоков, после Варна, после Черна, Тодоровото...Всеки организатор може да сподели колко ресурс е нужен за да се подсигури публиката. Трябват фенове. Има антифенове.
                              Ма алоо вие нелегално и тайно състезание ли правите. Цру ли е организатора. Координати що няма.
                              Обвити сте в мъгла.
                              Ами да. Пердето падна!
                              +1 в подкрепа на написаното.
                              Е имаше едни 10-20% публика от споменатото тесто. Но повечето бяха - дай му газз вее и включи блокажааа.
                              Всъщност като се замисля, май офроуд обществото спомага за развитие на част от бизнеса в България, доста бира и семки са се продали! От друга страна опаковките от тази бира и семки си останаха по местата на консумация, но нали има 22-ти април Денят на земята, някой ще се погрижи.
                              LR Disco II 99 - TD5
                              www.lre-bulgaria.org

                              Коментар


                              • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                                И аз ще споделя моите впечатления от състезанието. За трети път нашият екипаж №18 участва на откриването на сезона. Предните два пъти карахме трофи. Поеже последната година станахме ралиджии, този път се записахме рали. Малко бяхме учудени от формата на ралито, но понеже сме свикнали с трофито, това не ни притесни много. Напълно ни беше ясно, че няма как в сърцето на Стара планина да има километрични прави като в нивите на Русе, Варна или Добрич.
                                Тази година за първи път бяха забелязани и състезателите, които карат извън националния шампионат. Досега минавахме някак между другото в сянката на шампионата.
                                Посрещането беше топло, организацията на ниво. Много добро впечатление ми направи как общината се беше справила с организацията на движението в града по време на състезаниевто и двата дни. Браво.
                                Приятно бяхме изненадани, когато пристигнахме и видяхме табелка в ресторанта с надпис " Русе"и места за цялата русенска група, за което се беше погрижила Вера .Благодаря ти.
                                Русенската група се слави със сплотеноста си. Предните две години участвахме с 10- 12 екипажа. Съжалявам само, че тази година бяхме само четири екипажа. Но това не пречеше част от другите да бъдат асистенция на участващите.
                                За да бъдем част от този форум е "виновен" племенника на Вера по офроуд линия Свилен. С риск да ме "нахрани" благодаря му от името на цялата русенска група.
                                Последно редактирано от atanas_93; 02-04-13, 22:13.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X