Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Явно става въпрос за " игра " с публиката. Единствения смисъл да си викаш публика на състезанието е да имаш някакъв смисъл от това т.е. Или да ти трябват за таргет за някакъв спонсор или да са ти близки приятели или да им вземаш такса.
    Ако не е нещо от изброеното си е жив мазохизъм.
    Ние сме офроуд общество, нали така да се каже както четох, от друго тесто. Ама нали и публиката трябва да е от това тесто замесена...
    трофитата са инДжинери, ралитата са Профита друсни полянка със 160км/ч, траяла са хептен инжинерите. За всяка дисциплина има по едно лайняна приказка да се каже. И то от уважаемата компетентна публика. Не може да се угоди на всички. А уважение и респект към труда на състезателите нъц.
    И вече ще сме на принципа, ако не можеш да помогнеш, ние ще ти помогнем да не пречиш.
    Наред е Самоков, после Варна, после Черна, Тодоровото...Всеки организатор може да сподели колко ресурс е нужен за да се подсигури публиката. Трябват фенове. Има антифенове.
    Ма алоо вие нелегално и тайно състезание ли правите. Цру ли е организатора. Координати що няма.
    Обвити сте в мъгла.
    Ами да. Пердето падна!
    На Милен желая бързо оздравяване.
    Незнам дали публиката е виновна , друг състезател или е нещастно стечение на обстоятелствата, белята е на лице и е хубаво да помогне който с каквото може.
    На състезание винаги има риск от материални и персонални повреди а както знаем всички учасват доброволно с ясното съзнание за последиците. "Който каквото направи никой друг неможе да му го направи",това гласи поговорката. Обвиняват човек от публиката а не трябва. Винаги в състезанията и разходките сам съм си взимал решенията и съм се абстрахирал от чуждите мнения. Лесно е да обвиним друг за собствените си грешки. Не е грешка да се помогне на пострадал приятел или познат.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Наздраве Тенев
      +10
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

        Жалко за случилото се! Пращаите и на мен две тениски! Няма значение от кои,само да са по големи! Пък и да не са, маината му! Казанлък,0898496853 Николай Кралев ! И успешно оздравяване!!
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

          И вече ще сме на принципа, ако не можеш да помогнеш, ние ще ти помогнем да не пречиш.
          Наред е Самоков, после Варна, после Черна, Тодоровото...Всеки организатор може да сподели колко ресурс е нужен за да се подсигури публиката. Трябват фенове. Има антифенове.
          Ма алоо вие нелегално и тайно състезание ли правите. Цру ли е организатора. Координати що няма.
          Обвити сте в мъгла.

          Мнение на ДСВ
          Крайно време е зрителите да разберат, че състезанията се правят за състезателите а не за публиката и заради това основната ни цел е да обезопасим така трасето, че екипажите да не се притесняват за нея.
          -1
          Ако това е вашето мнение, то явно на следващото състезание ще карате пред 10 човека и то без зрители, никой не е казал че хората трябва да са в трасето, просто трябва да има повече от една гледна точка и възможност за избор. Ако желанието на хората в този форум е да се популяризира и от офроуда да се направи един предпочитан спорт, хоби или просто за съботно-неделно разтоварване, то не това е пътят, според мен, успех

          Пламка, внимавай с тези си изказвания да не си навлечеш гнева на компетентната публика като мен
          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
          0896 846 246

          Коментар


          • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

            Малко снимки от неделя.
            Прикачени файлове
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              На Милен желая бързо оздравяване.
              Незнам дали публиката е виновна , друг състезател или е нещастно стечение на обстоятелствата, белята е на лице и е хубаво да помогне който с каквото може.
              На състезание винаги има риск от материални и персонални повреди а както знаем всички учасват доброволно с ясното съзнание за последиците. "Който каквото направи никой друг неможе да му го направи",това гласи поговорката. Обвиняват човек от публиката а не трябва. Винаги в състезанията и разходките сам съм си взимал решенията и съм се абстрахирал от чуждите мнения. Лесно е да обвиним друг за собствените си грешки. Не е грешка да се помогне на пострадал приятел или познат.
              Инцидентът стана пред очите ми, след като навигаторът реши да пусне нов колан от съседно дърво с което се изправяше линията на теглене и се избягваше "триъгълникът" с гнилия дънер.Иначе докато джипът се опитваше да се тегли през гнилия дънър , навигаторът стоеше от "външната" страна на триъгълника.След като сложи колана на съседното дърво, навигаторът тръгна да слиза към джипа за за да го закачи за макарата на въжето на лебедката-те се теглеха с полиспаст.В момента в който прекрачи от вътрешната страна на колана за да слезе надолу/ единственото място откъдето можеше да слезе/, дънерът се изкърти и коланът го удари.Просто нещастно стечение на обстоятелствата.Държа да подчертя , че джипът в този момент не се теглеше.
              Всичките действия на този екипаж в този екстрем бяха внимателни , без да бързат, пробваха различни варианти, сложиха и полиспаст.Така че твърденията, че публиката ги е подвела ми се струват пресилени.
              Последно редактирано от Пламен Златарев; 03-04-13, 09:39. Причина: правописна грешка
              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
              Пламен Златарев 0888 66 03 18

              Коментар


              • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Питате ли ме- затиснат от 150 килограмов глиган върху младото ми крехко тяло... Добре се забавлявахме от страната на семкаджии-разбиратели. Ще помоля съпругата ми да пусне някоя и друга снимка
                Kойто го е страх от глигани да не ходи ........... ами да бяга ! Иначе наистина се забавлявахме , само дето аз семкаджии не видях - само суджукаджии , сланинаджии и винаджии - ракиджии . Благодарим за "домакинството" , че ние каквито сме блейки бяхме тръгнали с по една кутия цигари само ...
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Явно става въпрос за " игра " с публиката. Единствения смисъл да си викаш публика на състезанието е да имаш някакъв смисъл от това т.е. Или да ти трябват за таргет за някакъв спонсор или да са ти близки приятели или да им вземаш такса.
                  Ако не е нещо от изброеното си е жив мазохизъм.
                  Ние сме офроуд общество, нали така да се каже както четох, от друго тесто. Ама нали и публиката трябва да е от това тесто замесена...
                  трофитата са инДжинери, ралитата са Профита друсни полянка със 160км/ч, траяла са хептен инжинерите. За всяка дисциплина има по едно лайняна приказка да се каже. И то от уважаемата компетентна публика. Не може да се угоди на всички. А уважение и респект към труда на състезателите нъц.
                  И вече ще сме на принципа, ако не можеш да помогнеш, ние ще ти помогнем да не пречиш.
                  Наред е Самоков, после Варна, после Черна, Тодоровото...Всеки организатор може да сподели колко ресурс е нужен за да се подсигури публиката. Трябват фенове. Има антифенове.
                  Ма алоо вие нелегално и тайно състезание ли правите. Цру ли е организатора. Координати що няма.
                  Обвити сте в мъгла.
                  Ами да. Пердето падна!
                  Не си прав! Помисли колко човека се състезават и колко фенове ги гледат, снимат коментират.
                  Готино ли ще е на състезателите да доказват само на себе си колко са добри. Нека приемем, че всичките семкочоплители са гадни, кофти зрители кефещи се на нещастието на състезателите. Нека приемем, че само състезателите правят оборот на хотели и и скари бири. А тогава от къде се появяват новите състезатели, не са ли са се зарибили като гледат по трасето, дишат изгорели газове и пушиляк и дават безумни идеи?

                  Помислете 'щото пердето като падне главата рядко ражда добри идеи.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                    Ето малка част от втория ден, видяна през погледа на нашата бордова камера. Понеже нямах време да прегледам целия клип, моля да бъдем извинени, ако има нецензурни думи или коментари в аудиото. Всички знаете, че като се сложат каските, човек не си чува мисълта и не знае какво говори
                    .
                    Последно редактирано от atanas_93; 03-04-13, 12:22.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                      Пиша от името на малка група "зрители,семкаджии и т.н , както ги наричате" , които години наред заедно с децата си посещаваме много голяма част от всички състезания по офроуд в страната.Вярвайте ми - ще бъдем и на следващите , независимо от негативното отношение към нас , защото това е нашето хоби , независимо че не сме състезатели, радваме се и страдаме с участниците, имаме своите любимци и предпочитани машини .Изпадаме в еуфория всяка година когато се появи темата - Откриване на сезон 20... и темите за всяко следващо състезание. И пак сме само ЗРИТЕЛИ и не се срамуваме от това. Пускаме отпуски , резервации за нощувки , бележки за отсъствие от училище и т.н Говорим за вас - състезатели и организатори с малките ви имена и ви чувстваме като приятели. Огромен респект към всички хора - организиратори, състезатели, навигатори , фотографи и всички други , които ни доставят това удоволствие . Надявам се , че ще бъдете горди да имате такива ЗРИТЕЛИ като нас и за в бъдеще , и ще се абстрахирате от единици в публиката , които не са на място и не знаят по каква работа са там , а най-вече не ни слагате под общ знаменател с тях. Желая на всички ви здраве.
                      тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                      Коментар


                      • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                        Поздрави от двата габровски екипажа (48 и 53). Благодарим на целия орга екип за възможността, която ни предоставиха да дебютираме в клас Трофи и да си направим кефа.
                        До година ще повторим, но с по-добри машини и по-добро класиране.


                        [IMG]media.snimka.bg/s1/1915/030074878-big.jpg?r=0[/IMG]
                        [IMG]media.snimka.bg/s1/1915/030074880-big.jpg?r=0[/IMG]
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                          Първоначално публикуван от mitkoyankov Преглед на мнение
                          Поздрави от двата габровски екипажа (48 и 53). Благодарим на целия орга екип за възможността, която ни предоставиха да дебютираме в клас Трофи и да си направим кефа.
                          До година ще повторим, но с по-добри машини и по-добро класиране.
                          Браво момчета, стискаме палци за по-големи успехи следващия път. А екипаж 53 малко да я стегне тая кoрмилна кутия
                          Последно редактирано от Радослав Стефанов; 03-04-13, 15:37. Причина: правописна грешка
                          LR Disco II 99 - TD5
                          www.lre-bulgaria.org

                          Коментар


                          • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                            Нека и аз да напиша мнението си за зрителите, за да не останете с впечатление, че съм съгласна с Пламен Тенев.

                            За разлика от колегата Тенев на мен зрителите и феновете са ми нужни.Научих се още като състезател да не слушам техните наставления, а само навигатора си.
                            Но атмосферата, която създават по трасето,на траялите, на екстремите ......няма такова удоволствие за нас като състезатели и организатори.
                            Действително (както е написала Angela080467 ) има фенове,които виждам от години почти на всяко състезание.Има такива, които започнаха да ни помагат като контроли, има такива ,които сега са в шампионата.Мотористи започнаха да карат при нас и т. н.

                            "Риск-Габрово" ще продължава да прави състезания, като обръща еднакво внимание на състезателите,на публиката и феновете.Знаем ,че е важно и отразяването във този портал http://www.offroad-bulgaria.com за да станат съпричастни всички, които не са успели да дойдат.

                            Поздрави на всички!
                            Последно редактирано от VE LA; 03-04-13, 15:24.

                            Коментар


                            • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                              Ама Верче. С кое не си съглсна. И аз точно това писах. Трябват фенове, не антифенове.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Единствения смисъл да си викаш публика на състезанието е да имаш някакъв смисъл от това т.е. Или да ти трябват за таргет за някакъв спонсор или да са ти близки приятели или да им вземаш такса.
                                Ако не е нещо от изброеното си е жив мазохизъм.
                                Сигурно аз нещо не съм разбрала.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X