Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    И в крайна сметка всичко се коментира само за Трофи състезанието?!Аз,като нововобранец съм доволен от Ралито!Дайте мнения и за него,та да се научим на нещо!
    JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
    BMW X5 E70 4.8is

    "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Състезанието свърши,но какво остави?
      От контрола #6


















      Кой трябваше да свърши тази работа организаторите? общината-която даде чували и ръкавици или нашиятт мотоклуб

      А това е от полигона все пак нямаше толкова много боклуци,явно публиката е била културна,а най-много боклук на старт-финала











      Малко валеше





      А това се получи накрая





      А състезанието беше доброСамо млипсваше кал и дъжд,но това не зависи от никой

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        тук-там някое кошче и готово
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Според мен важното е че хората от мото клуб Трявна свършиха една добра работа като почистването на най замърсените места .... Дано града да ви е харесал. Надяваме се и до година нашият град да има честа да открие Off-Road сезона .

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
            тук-там някое кошче и готово
            Така е,но трябва някой да го сложи нали

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
              Така е,но трябва някой да го сложи нали
              Като гледах записите от контрола 6, ей сега си представям как пиандурниците (героите, феновете) ще си хвърлят боклука в кошчето, след като могат да го хврлят по състезателите.
              Та освен дето трябва да се сложи, трябва и да се изхвърля в него.

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Аз знам само, че почистихме боклука и на много от колегите състезатели, но както и да е...

                ...а това беше преди да ми изгори джипа
                Последно редактирано от tk3c-pyce; 13-04-12, 12:19.

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                  Като гледах записите от контрола 6, ей сега си представям как пиандурниците (героите, феновете) ще си хвърлят боклука в кошчето, след като могат да го хврлят по състезателите.
                  Та освен дето трябва да се сложи, трябва и да се изхвърля в него.
                  Напълно си прав колега и пред тях да го сложат пак до него ще хвърлят,все пак сме БЪЛГАРИ

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                    Аз знам само, че почистихме боклука и на много от колегите състезатели, но както и да е...
                    ...а това беше преди да ми изгори джипа
                    Така е едни хвърлят други чистятСъжелявам за джипа

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Проблема с отпадъците след такива мероприятия е до самосъзнание на всеки от нас,дано някой ден всички ние да разберем,че днес не е краят на света,а има и утре..............Почистването на тези две места не продължи повече от два часа така,че не сме се преуморили,а се раздвижихме малко под лекият пролетен дъжд!Дано догодина да има повече любители на off-roada, а не убезумяли СИЕРДЖИИ!!!

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Малко информация за следващите състезания

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          отново И както Винаги Валката е Прав!!!! За догодина ще видим но всички се надяваме да стане още едно подобаващо откриване на сезона на Джиповете..

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
                            Проблема с отпадъците след такива мероприятия е до самосъзнание на всеки от нас,дано някой ден всички ние да разберем,че днес не е краят на света,а има и утре..............Почистването на тези две места не продължи повече от два часа така,че не сме се преуморили,а се раздвижихме малко под лекият пролетен дъжд!Дано догодина да има повече любители на off-roada, а не убезумяли СИЕРДЖИИ!!!
                            .....Много точно казано......
                            ...Поуката е за всички присъстващи.......
                            На бой отиват само старците!

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от nikolai ivanov88 Преглед на мнение
                              Малко информация за следващите състезания
                              Информация има в календара .
                              GSM 0888 611 289; 0877 611 289

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Много добро впечатление ми направиха мочетата с ATV-та,който бяха на шеста контрола. След второто минаване си събраха всичкия боклук и го натовариха на ATV- тата.Ако всички бяхме като тях,нямаше да личи,че там е имало публика!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X