Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Странджа 23.02.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

    Горби качи доста снимки тук

    Коментар


    • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

      И ние се прибрахме много доволни , хареса ми първото ми участие в нещо различно от разходка . Още веднъж благодаря на организаторите , както и на всички , които ми помогнаха да не се ядосвам за счупения диференциал . Нямам нито една снимка , освен на указанията за съкровището, тъй че ще чакам от вас.

      Коментар


      • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

        Страхотна организация!!! ...
        Линейка, пожарна, полиция. Патрулка с дрегер за алкохолен тест преди старта.
        Някой от "нашите момчета" "подлудиха" дрегера още в началото с показания .... 0,67 .... 0,92 ... 1 и нещо ......
        Там май беше слабото място на системата, защото според мен тези участници ТРЯБВАШЕ директно да се ДИСКВАЛИФИЦИРАТ и да не се допускат до старта изобщо!
        Тоест автомобил номер С 3333 АВ не се допуска на старта под никакъв предлог! ( примерно ). Получиха се "вратички" че на единия щял да кара брат му, на друг брат'чеда .....
        В крайна сметка на трасето и после на финала се видя ... кой кара.
        Вярвам следващия път, всички "дреболии" ще бъдат изпипани.

        Свалям шапка на всички от организаторския екип.
        Момчета, бяхте се постарали да не ни липсва нищо и всичко да е на ниво.
        Трасето (около 40 км.) беше направено така че, дори и напълно неподготвена машина с "гуми за мъгла" (като моята ...) да може да го премине.
        Благодаря ВИ!


        P.S. Нямах време да снимам! ...
        Двайте още снимки и клипчета .......
        Последно редактирано от CarTest™; 24-02-08, 21:46.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

          Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
          И тази игра приключи с много положителни емоции и привлечени нови фенове на offroada. За организацията на това събитие трябва да благодаря на много хора и фирми без които нямаше да се справим:
          Община Средец
          Държавно лесничейство гр. Средец
          NISSAN Бург Ауто
          www. ESP.bg
          Агенция за недвижими имоти "Явлена"
          Делта мебел груп
          фирма Билдо
          Бензиностанции ВИВА ИНС
          Специални благодарности и на колегата PACH Иван който ни "озвучи" с перфектен звук от JBL и не само това, а и ни забавляваше в ресторанта по време на награждаването.
          Благодаря и на домакините от ТК Божура и собственика му Георги Манев, именно тук купона течеше в пълна сила и аз имам само една снимка с нежното име "пияни свине"



          Поздрави за победителите, Румен Данаилов(CarTest) с навигатор Димитър Мавродиев те първи съумяха да преминат цялото трасе и съберат всички описания на съкровището с помощта на които откриха къде бяхме скрили съкровището 900лв. Много добре се справи Момчил - Джигита от Бургас с Сузуки Витара той първи пристигна на последната точка с описание която беше масата на DJя, но лош късмет му попречи да открие съкровището. Никой не се възползва от опцията да получи 1/3 от съкровището ако се откаже да го търси. Играта предизвика само усмивки на лицата на участници и зрители всички останаха много доволни. А ние ще се постараем да развием идеята и да ви изненадаме с нова игра на ново място.
          Моля папараците да споделят снимки. Знам, че имат уникални кадри от импровизирания траял, аз по късно ще кача и видео материал от камерите.
          Яворе, Кольо-русия в каква категория се състезава?

          Коментар


          • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

            Специални благодарности на организатори за чудесното състезание и на Румен/CARTEST/ за екипажа който набързо събрахме

            Коментар


            • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

              Хубав уйкенд се получи. Много приятен, изпълнен с много емоции и незабравими спомени. И времето за средата на февруари беше разкошно. Е и "червен" сняг да валеше пак щяхме да дойдем.
              Само много съжалявам, че не натоварих и АТВ-тата. Сина ми не престана да ми мърмори, поне Явор 1 ред да беше написал нещо за АТВ и бях ги качил на платформата.

              Доволен съм от всичко, само не ми се нравят много политическите залитания, ама се постарах да не ги чуя. Организацията беше на много високо ниво, за което още веднъжголямо БЛАГОДАРЯ на екипа организирал всичко това.

              Имам много записи на камерата си и от старта, траяла, волните изпълнения на Войд и Явор, но не знам как да ги кача тук. Нека някой ми подскаже.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                ...www. ESP.bg...
                Може би имаш предвид www.esr.bg

                Коментар


                • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                  Организацията беше такава, че не си личеше организация! Всичко сякаш ставаше от самосебе си!
                  Браво Яворе! Джорджо! Дорзи! Пач!

                  Коментар


                  • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                    Ето няколко снимки и от мен.Благодаря на всички за веселия уикенд.
                    Прикачени файлове

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X