Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Странджа 23.02.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

    Ами Софииската група да казва! Кога тръгваме, от къде. Имам предложение да тръгнем един ден по-рано и да преспим на Старозагорскте бани.

    Коментар


    • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

      Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
      Ами Софииската група да казва! Кога тръгваме, от къде. Имам предложение да тръгнем един ден по-рано и да преспим на Старозагорскте бани.
      Аз имам ангажимент в петък вечерта(поне до 10-11) и мисля да тръгна събота към 5 сутринта(поне се надявам, но не зависи само от мен точния час на тръгване ). Така че не ме бройте към групата за пътуване заедно.

      Ще пътувам с паркетника за по-бързо, така че място в багажника има, ако някой иска да прати нещо.
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        ЛУКойл
        Печелиш, Венци! Бутилката ще я нося на 4х4 съкровището на Божура. Ако не дойдеш, няма да оцелее.
        Внукът ми изказа предположение ,че ЛУК Ойл е биогориво от лук!

        Коментар


        • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

          Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
          Напомням на решилите да играят с джипките да си носят фото апарати ще им трябват. А за сеирджиите ще е много полезно да си носят бинокли! Пак за сеиржиите от спонсорите има безплатно BBQ с1200 кебапчета и кюфтета към тях добавяме и 500 литра бира, вино ще видим колко ще дадат, хляб също на корем. По време на играта ще има тест драйв на NISSAN осигурили са 6 различни автомобила. И не на последно място озвучаването ще е с професионална апаратура JBL, предоставена от нашия колега PACH който ще влезе в ролята на DJ. За вечерта след играта аз черпя прасе и адаша е осигурил още едно, в ресторанта на Божура.
          Който не вярва, че ще стане купон да заповяда да се увери сам .
          Яворе, помисли и за МЕЗИМ-ФОРТЕ
          С толкова кебапчета можеш да нахраниш остатъка от III-та Армия

          Коментар


          • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

            Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
            Печелиш, Венци! Бутилката ще я нося на 4х4 съкровището на Божура. Ако не дойдеш, няма да оцелее.
            Внукът ми изказа предположение ,че ЛУК Ойл е биогориво от лук!
            Пази ми го

            Коментар


            • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

              Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
              Яворе, помисли и за МЕЗИМ-ФОРТЕ
              С толкова кебапчета можеш да нахраниш остатъка от III-та Армия
              Е това последното изречение много ми хареса...

              Заради съботното плюскане минавам на диета: бял хляб, бяли вина и три пържоли преди ядене...
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                От днес съм командирован на Божура, последните новини са, че полицаите чакат над 1000 зрители от къде имат информация не знам , осигурили сме линейка, пожарна и помощ от полицията.

                Много важно изискване, Всеки участник в играта ще бъде проверен за алкохол преди старта.

                Коментар


                • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                  Аз също заминавам на Божура!
                  Утре ви очакваме!
                  Приетен път!
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Аз също заминавам на Божура!
                    Утре ви очакваме!
                    Приетен път!
                    Утре рано следобед пристигам и аз с "Най-добрия звук JBL" към 16.00 ще съм на полигона за разстановка на апаратурата.
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                      Тези, които пристигаме късно петък вечер, директно в Божура ли да ходим и кого да търсим?
                      Някой телефонен номер да напишете ако може, че аз и в къщата да съм си пак мога да се загубя.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Тези, които пристигаме късно петък вечер, директно в Божура ли да ходим и кого да търсим?
                        Някой телефонен номер да напишете ако може, че аз и в къщата да съм си пак мога да се загубя.
                        Светльо, както сигурно си разбрал Явор организира събитието, следователно трябва да търсиш него, а телефона му го има във всеки негов пост. Поогледай се бе човек
                        Последно редактирано от Peppy; 21-02-08, 14:09.
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                          Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                          Напомням .... Пак за сеиржиите от спонсорите има безплатно BBQ с1200 кебапчета и кюфтета към тях добавяме и 500 литра бира, вино ще видим колко ще дадат, хляб също на корем. По време на играта ще има тест драйв на NISSAN осигурили са 6 различни автомобила. И не на последно място озвучаването ще е с професионална апаратура JBL, предоставена от нашия колега PACH който ще влезе в ролята на DJ. За вечерта след играта аз черпя прасе и адаша е осигурил още едно, в ресторанта на Божура.
                          Който не вярва, че ще стане купон да заповяда да се увери сам .
                          Е спри се деееееееееее
                          Накрая ще реша, и ще дойда да карам в клас "Сеирджии".
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар


                          • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Тези, които пристигаме късно петък вечер, директно в Божура ли да ходим и кого да търсим?
                            Някой телефонен номер да напишете ако може, че аз и в къщата да съм си пак мога да се загубя.
                            Направо на Божура, ако имате някакви затруднения ми се обадете да ви насоча.Телефони:
                            0888/417-383
                            0898/590-500
                            Иван Тодоров
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                              Светльо, както сигурно си разбрал Явор организира събитието, следователно трябва да търсиш него, а телефона му го има във всеки негов пост. Поогледай се бе човек
                              Миналото събитие на Обзор наш'те момчета:Явор-2 броя и Джорджо до тъмно бяха в гората и маркираха трасето и имаше друго лице за контакт за настаняване. Организацията беше на много високо ниво.
                              Нормално е и сега да питам, че по време на пътуването интернет нямам.
                              Е аз се надявам да го намеря този Божур, ама от опит знам късно вечер в по селата колко човека можеш да видиш, за да попиташ нещо.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Миналото събитие на Обзор наш'те момчета:Явор-2 броя и Джорджо до тъмно бяха в гората и маркираха трасето и имаше друго лице за контакт за настаняване. Организацията беше на много високо ниво.
                                Нормално е и сега да питам, че по време на пътуването интернет нямам.
                                Е аз се надявам да го намеря този Божур, ама от опит знам късно вечер в по селата колко човека можеш да видиш, за да попиташ нещо.
                                Ми в тоя район село Божура няма да намериш. Така се казва местността и туристическия комплекс. Средец е град, а пътя е за Елхово, ремонтиран сигнализиран, табели и всичко останало. Записваш си телефоните на организаторите и мисля, че всеки един от тях ще те упъти перфектно ако закъсаш (района се познава отлично).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X