Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Странджа 23.02.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

    Как подготвяме трасето





    Коментар


    • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

      Какво направихте бре. Каква хубава кал се е образувала. Съботата се очертава много интересна. Да не зарязахте прасето там, да е част от съкровището

      Коментар


      • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

        Предпочитам да обръщам кебапчетата на барбекюто, отколкото джипките в гората.

        Яворе, какво си направил? Ще предизвикаш всички Хард калящи се и ще дойдат да изядат кебепчетата...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

          Ще има ли места , ако вместо двама дойдем четирима ? Искрено се надявам да е така .

          Коментар


          • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

            Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
            Ще има ли места , ако вместо двама дойдем четирима ? Искрено се надявам да е така .
            Има места заповядайте.

            Коментар


            • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

              Питам последно - има ли някой място в колата си и желание да ме закара и докара след това, като естествено си поемам разходите ?

              Коментар


              • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                Много добро мероприятие стана. Много интересно с разнообразно трасе. Благодаря на организаторите които направиха всичко за нашия кеф. Очаквам с нетърпение снимките. Честито на печелившите. Само на свободните изпълнения след състезанието имаше пръснат диф, счупена раздатка, скъсани амове. Въпреки всички усилия Явор не можа да обърне Тойотата....

                Коментар


                • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                  Браво на организаторите.Всичко мина много добре.И от мен честито на печелившите.Ето малко "сеирджииски" снимки
                  Прикачени файлове
                  Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                  Коментар


                  • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                    Мероприятието беше перфектно организирано. Емоциите бяха за всички - участници, зрители и организатори. Успях да направя малко снимки но с камерата свърших повече работа (ако прасчо или явор от VROMOS.com преценят ще ги пуснат в оръщение). Снимките от ляво на дясно са: 1. Преди страта 2. Първия финиширал (15мин преди всички останали) 3. BBQ dream team 4. Победителите. Както се казва в приказките - и аз бях там и ядох пих и се веселих .
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                      Тежък уикенд беше . Страхотно трасе, перфектна организация, която трябва да засрами организаторите на състезания от национално ниво . Аз и навигатора ми Таргата страшно много се изкефихме и въпреки че се контузих и не успях да си докарам джипа сам до финала и куцайки броях крачките за да намеря съкровището това не можа да помрачи настроението ни и емоциите и адреналина бяха невероятни . Естествено трасенцето ни се видя прекалено софт и накрая решихме да направим още малко шоу за публиката като минем през няколко много сериозни препятсвия . Е успяхме с цената на 2 потрошени дифа и една обърната Тойота . Хайде някой друг да разказва повече че на мене още ми се върти главата от алкохол и адреналин И чакам снимки и видео !
                      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                      Коментар


                      • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                        И тази игра приключи с много положителни емоции и привлечени нови фенове на offroada. За организацията на това събитие трябва да благодаря на много хора и фирми без които нямаше да се справим:
                        Община Средец
                        Държавно лесничейство гр. Средец
                        NISSAN Бург Ауто
                        www. ESP.bg
                        Агенция за недвижими имоти "Явлена"
                        Делта мебел груп
                        фирма Билдо
                        Бензиностанции ВИВА ИНС
                        Специални благодарности и на колегата PACH Иван който ни "озвучи" с перфектен звук от JBL и не само това, а и ни забавляваше в ресторанта по време на награждаването.
                        Благодаря и на домакините от ТК Божура и собственика му Георги Манев, именно тук купона течеше в пълна сила и аз имам само една снимка с нежното име "пияни свине"



                        Поздрави за победителите, Румен Данаилов(CarTest) с навигатор Димитър Мавродиев те първи съумяха да преминат цялото трасе и съберат всички описания на съкровището с помощта на които откриха къде бяхме скрили съкровището 900лв. Много добре се справи Момчил - Джигита от Бургас с Сузуки Витара той първи пристигна на последната точка с описание която беше масата на DJя, но лош късмет му попречи да открие съкровището. Никой не се възползва от опцията да получи 1/3 от съкровището ако се откаже да го търси. Играта предизвика само усмивки на лицата на участници и зрители всички останаха много доволни. А ние ще се постараем да развием идеята и да ви изненадаме с нова игра на ново място.
                        Моля папараците да споделят снимки. Знам, че имат уникални кадри от импровизирания траял, аз по късно ще кача и видео материал от камерите.

                        Коментар


                        • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                          Да не си помислите, че аз съм замесен с тази игра. Вижте какво е политика!!! Оставам безмълвен


                          Коментар


                          • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                            Грозна работа. Абе аз да не съм бил на друго място . Знам че нямаш нищо общо с тая работа. Б..и и глупостите. . И кой е този "толкова добре информиран вестник"? Това си е за отделна тема! Малии, препрочетох го и много се изнервих. Дай да си направим една сбирка пред редакцията на вестника. Само кажи кога.
                            Последно редактирано от Джамбазов; 24-02-08, 17:58.

                            Коментар


                            • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                              Яворе.първо сори че не дойдох но бях информиран постояно кво става.бил е голям купон.
                              после за тая публикация.заведи дело за публикуване на невярна информация на тоя журналист.там за уронване на авторитета и подобни работи.то адвокатите знаят как става.

                              Коментар


                              • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                                И аз искам да благодаря на организаторите и всички участници за перфектната игра и прекрасните емоции през тези 2 дена. Самата игра беше много интересна. Трасето беше приятно с добра маркировка; объркахме се само веднъж . Успяхме да финишираме втори на 7-8 мин. след първия, но за съжаление съкровището ни се изплъзна под носа. Нямам много снимки и се надявам тези които снимаха да качат интересни кадри. Ето малко от мен:


                                Проверка преди старта...


                                Участниците се подреждат на старта






                                Първият и единствен преминал през калната дупка на траяла...



                                И останалите ...



                                Първите трима търсят съкровището ...



                                И щастливият победител ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X