Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
    Възможно ли е да се качат времената на старт-финал първи етап и старт-финал втори етап на първият състезателен ден?
    Всичко е възможно, Дидко. Ето, направо работните протоколи. Ако, имаш конкретен въпрос, питай, ще ти отговоря.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2984.jpg
Прегледи:1
Размер:174.9 КБ
ID:5666937Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2985.jpg
Прегледи:1
Размер:152.4 КБ
ID:5666938Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2986.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5666939
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от atanas_93; 16-06-15, 21:26.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Насе пусни едно тото бе ...то много цифри много нещо...
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
        Единственно съжелявам че ние българските екипажи играем за себе си а не отборно.За което страдаме ...майната му ама не е правилно така .....
        За съжаление си прав.Гърците ми напълниха душата на първия екстрем.

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Нека и аз да напиша нещо от свое име.
          Първо да благодаря на всички състезатели,уважили нашето мероприятие.
          Второ да благодаря на всички от ОРГА-тима за безкористната им работа преди,повреме и след състезанието.
          Трето да благодаря на всички приятели на състезателите,публика и фенове,които дойдоха.
          Персонално да благодаря на Емо,дошъл от Сливен да съдийства,на Бакалов,дошъл от Ст.Загора,на Пламен Исаев /от В.Търново/,Ицо от Разград, всички съдии от Русе/чичо Митко,Борко,Даниела,Веско и Жоро от Варна,Георги Христов,Коко-крепежния/
          И най-много да благодаря на Наско,Василена/дойде от Варна/ и Васко/дойдеот Кържали/.На Кольо Багерчето,на Тошко Гаргов,на Мартин,на Николай,на Пламен Върбанов,Гошо Николаев,Исмаил-дърводелеца,Диян -електрифициране на лагера и т.н.

          Естествено да благодаря на спонсорите:
          Съорганизатор община Тутракан
          община Главиница
          2R-големите награди,осветлението на лагера
          Цветан Филев-телето,пилетата
          Христомир Илиев-много помогна,дори и Кольо от Шумен получи от него лед светлини за Франко
          Паци Бабета
          Гюни
          Свилен Стефанов
          Свилен Максимов
          Приятелите от сервизите в Русе и Силистра,дарили масла
          Яни от Плевен,осигурил Трип за наградния фонд
          НЧ."Васил Йорданов"Нова Черна
          кметство Нова Черна
          Едрина Тутракан-кебапчетата
          Красимир Кирилов-уиски
          Димо Денчев-"Ралица"
          Иван Ангелов
          Иван Николов

          Може да съм пропуснал някого,но нека ме извини.

          Поклон на всички!Обичам ви и се гордея,че сте мои приятели!
          Последно редактирано от чаро 4х4; 16-06-15, 22:22.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Да се оплача и аз........
            Много мрънкалници много нещо беееее. Не ми се мисли какво щяха да чуят организаторите , ако всички състезатели имаха навигационните проблеми който имаха АТВ-тата.
            За сметка на краткоко и бързо трасе, проблемите ни в навигацията ги броя за ексриим.
            Аз лично съм задоволен от таз годишната организация, на фона на предното издание......... Евала.
            Чаро, Наско,
            Направихте нещо, което сте написали в заглавието на темата.
            Дълбок поклон пред вас, и целия труд който упръжнихте.
            Прилагам няколко снимки .
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1908.jpg
Прегледи:1
Размер:189.8 КБ
ID:5666955
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1910.jpg
Прегледи:1
Размер:186.5 КБ
ID:5666956
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1912.jpg
Прегледи:1
Размер:168.8 КБ
ID:5666957
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1916.jpg
Прегледи:1
Размер:195.9 КБ
ID:5666958
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1917.jpg
Прегледи:1
Размер:196.5 КБ
ID:5666959
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1918.jpg
Прегледи:1
Размер:194.7 КБ
ID:5666960
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1924.jpg
Прегледи:1
Размер:191.9 КБ
ID:5666961
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1926.jpg
Прегледи:1
Размер:190.9 КБ
ID:5666962
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1929.jpg
Прегледи:1
Размер:194.7 КБ
ID:5666963
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1903.jpg
Прегледи:1
Размер:154.1 КБ
ID:5666964
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1955.jpg
Прегледи:1
Размер:181.4 КБ
ID:5666965
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1905.jpg
Прегледи:1
Размер:151.6 КБ
ID:5666966
            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              дори и Кольо от Шумен получи от него лед светлини за Франко
              ...Които веднага бяха подарени на Боги-синчето на Веселка...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                Всичко е възможно, Дидко. Ето, направо работните протоколи. Ако, имаш конкретен въпрос, питай, ще ти отговоря.
                Благодаря, за снимките.
                Изчаках да ги видя и тогава да Ви благодаря за състезанието което спретнахте!!!! Понеже повечето от хвалбите ми ще се повторят с тези на другите било за концерта, бивака и т.н. няма да ги изреждам.
                Догодина пак при вас!

                Поздрави
                TT-Tuning Team
                АСК Добрич

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Докато спя успя да се "излюпи" нещо.
                  https://youtu.be/3m3mezMp5rI


                  Надявам се от другите щъркели да се появят кадри скоро...
                  Последно редактирано от ckaytss; 17-06-15, 03:32.
                  Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                  Калоян Кирилов
                  LZ2ZGT

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Привет на всички! Реших да напиша няколко думи и аз.
                    Благодаря на хората, които организираха това състезание и ми позволиха да бъда част от празника. Поклон пред работата на всички организатори, за да направят кефа на участниците. Винаги съм им благодарен, защото това е огромен и неоценен труд, и когато ние започнем да мрънкаме и кълнем след състезание-това обижда... и наранява. Обърнахме ли внимание на факта, че критиката се превръща в най-популярния спорт на национално ниво-за паметника на цар Самуил, за екстрема на еди-кого, и т.н. Приятели, колеги, моля ви, когато се оплаквате или плюете по труда на някого, поне го правете без правописни грешки, защото се излагаме пред нас самите като българи. Примери няма да посочвам, защото тези, които не познават правописа, няма и да го разберат, а останалите го виждат, така че и за тях е излишно.
                    И още нещо! Обръщали ли сте внимание в книгите за оплаквания, похвали и предложения в търговските заведения и тези за услуги, дали има едно предложение? Търсил съм такова, но досега не съм намерил. Нека, когато упрекваме някого за нещо, да показваме, обясняваме и да даваме предложение как то да стане по-добро, защото в противен случай изглеждаме като дърти мърморковци! Моля никой да не се обижда-нито тези, които се чувстват дърти, нито мърморковците!
                    Иначе чакам с нетърпение следващия повод и възможност да сме всички заедно. Поздравления за победителите за куража и усилията, адмирации към всички участници, още веднъж поклон пред всички организатори със зелени буквички и скритите зад тях пчелички в сянка/щях да пиша НАЗДРАВЕ, ама сякаш е твърде рано,а? Или пък не!/.
                    Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                    0887 301 726

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Първоначално публикуван от IcoIliev Преглед на мнение
                      Привет на всички! Реших да напиша няколко думи и аз.
                      Благодаря на хората, които организираха това състезание и ми позволиха да бъда част от празника. Поклон пред работата на всички организатори, за да направят кефа на участниците. Винаги съм им благодарен, защото това е огромен и неоценен труд, и когато ние започнем да мрънкаме и кълнем след състезание-това обижда... и наранява. Обърнахме ли внимание на факта, че критиката се превръща в най-популярния спорт на национално ниво-за паметника на цар Самуил, за екстрема на еди-кого, и т.н. Приятели, колеги, моля ви, когато се оплаквате или плюете по труда на някого, поне го правете без правописни грешки, защото се излагаме пред нас самите като българи. Примери няма да посочвам, защото тези, които не познават правописа, няма и да го разберат, а останалите го виждат, така че и за тях е излишно.
                      И още нещо! Обръщали ли сте внимание в книгите за оплаквания, похвали и предложения в търговските заведения и тези за услуги, дали има едно предложение? Търсил съм такова, но досега не съм намерил. Нека, когато упрекваме някого за нещо, да показваме, обясняваме и да даваме предложение как то да стане по-добро, защото в противен случай изглеждаме като дърти мърморковци! Моля никой да не се обижда-нито тези, които се чувстват дърти, нито мърморковците!
                      Иначе чакам с нетърпение следващия повод и възможност да сме всички заедно. Поздравления за победителите за куража и усилията, адмирации към всички участници, още веднъж поклон пред всички организатори със зелени буквички и скритите зад тях пчелички в сянка/щях да пиша НАЗДРАВЕ, ама сякаш е твърде рано,а? Или пък не!/.
                      Браво, ей това искам да чета след всяко състезание.
                      Ще имаш уникалната възможност да участваш в подготовката за Бабово , стягай се

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Толкова хеликоптери и фото маняци имаше в Неделя.
                        Къде се покриха ?
                        Давайте да се видим какви сме убавци.
                        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                          Браво, ей това искам да чета след всяко състезание.
                          Ще имаш уникалната възможност да участваш в подготовката за Бабово , стягай се
                          Благодаря ти, Дидка! Надявах се да го кажеш.
                          Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                          0887 301 726

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Снимките съм си ги пуснал.... Клипове доколкото мога пускам по малко но за да си купи дрон държвен служител трябва да бачка на поне още 1-2 места и в момента малко няма време за което се извинявам.... Ще пусна с предимство от втори ден клип да се рендва..
                            Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                            Калоян Кирилов
                            LZ2ZGT

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Искам да изкажа ОГРОМНА БЛАГОДАРНОСТ на Здравка и Георги Георгиеви за оказаната помощ по изтеглянето на нашият автомобил от междинния финал до втория старт. Както и за съдействието по ремота на картера, въпреки щетите по техният автомобил. Благодаря Ви, без Вас нямаше да успеем да завършим това състезание. Признателни и задължени сме Ви!
                              Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                              0878 710712 Стоян Малчев

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Ето две снимки от третия екстрем, където удавих компютъра на Франко:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0032.jpg
Прегледи:2
Размер:117.7 КБ
ID:5667024

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0033.jpg
Прегледи:3
Размер:90.8 КБ
ID:5667025

                                Снимките са гадни, че са от простия ми телефон от 5 лева, а той толкова си може.
                                Прост, ама железен-и него удавих когато се спънах в невидимите коловози, и паднах във водата. Ама той за разлика от компютъра на Франко си работи, не е спирал и за момент.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X