Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Много е горещо в Нова Черна!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mihalis.jpg
Прегледи:1
Размер:121.6 КБ
ID:5667216
    0878 706 714

    WWW.OFFROADMASHINI.COM

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
      Това е окончателното класиране в клас Хоби...
      [ATTACH]808891[/ATTACH]
      Наско,то тогава като гледам Любо и Мария са 2-ри а не 3-ти?!
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Както се казва на български, вече съм УДОЛТУРЕН напълно!
        Наско, поклон за работата, която вършиш! Браво!
        Георги Донев, 0889 437 687
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
          Както се казва на български, вече съм УДОЛТУРЕН напълно!
          Наско, поклон за работата, която вършиш! Браво!
          Може би трябва да се измисли някакъв начин класирането да не се прави веднага,защото така има голяма вероятност от грешки.Само не знам как да стане награждаването.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
            Наско,то тогава като гледам Любо и Мария са 2-ри а не 3-ти?!
            Не, Миленски, всичко си е както трябва, само не знам защо тъпия Ексел е променил точките за първия ден на Любо в третата таблица. Виж първата таблица, там са правилните точки. Довечера ще ги оправя. В първите места няма промяна, защото наказанието е само за екипажа, който кара извън класирането.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              По e-mail, Чаро!
              Последно редактирано от IcoIliev; 19-06-15, 16:13. Причина: корекция
              Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
              0887 301 726

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                Мдда, значи за толкова години малко ме познаваш. Днес ми остана време да разгадая какво се е случило с превишаването на скоростта и как ми е убягнало. Когато разбрах каква е причината, се оказа, че освен този екипаж, още три са направили това.
                Ще се опитам да обясня кое е довело до това. Когато правихме трасето и подготвих трака, в този участък бяхме предвидили ограничението на скоростта да е 30 км в час. Така си е останало и досега(бакалов има трака от самото начало на състезанието и може да потвърди). Когато проверявахме за последно пътната книга, в този участък имаше много паркирани коли по тази улица, беше много трудно да се провираме между тях и решихме с цел безопастност да направим ограничението 20 км в час. Но, съм пропуснал да го коригирам в трака, затова при проверката не ми е светнало, че има превишение. След като бе заострено вниманието за този екипаж, проверих всички тракове отново и се оказа, че от експерта всички са спазили предписанието по пътната книга, а от хоби, четири екипажа са превишили на това място скоростта. Превишението ще бъде добавено като наказателно време и класирането ще бъде коригирано. Макар, че почти няма да има промени в него, просто обичам нещата да са прозрачни и точни.
                Прилагам скрииншотове на мястото на превишението на скоростта:
                едяване защо се следи средната скорост за даден участък, а не моментна. Няма как за две секунди да вдигнеш от 26 км в час 123 км:
                Благодаря, за точната информация.
                TT-Tuning Team
                АСК Добрич

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Първо искам да благодаря на Чаро и Наско , че имах възможност да бъда част от Орга тийма на това страхотно състезание ! Сега по казуса със сгрешеното ограничение в Пожарево - в еталонния трак който Наско ми прехвърли още в петък , е заложено ограничение 30 км/ч , а в пътната книга е 20 км/ч и заради това някои екипажи нямаха наказания за превишена скорост в тази отсечка . Потвърждавам написаното от Наско и прилагам скрйиншот от еталонния трак за доказателство .

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име2.png
Прегледи:1
Размер:165.7 КБ
ID:5667252
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Чаро, Наско - карахме със страхотен кеф! Единствена и последна забележка - другия път, хора, дето са участвали в правенето на трака, да ги няма по трасето. Ако и ще да са извън класирането. И, ако може, следващия път ATV да не са по нашето трасе. Толкова от мен за 2015.

                    С лудо нетърпение чакам 2016-та! И да се надбягваме с ония келеши, Калоян и Бисер Христови! Егати и пишлеметата, браво!!!
                    След като карахме след тях, чак въздушния филтър на Патрола се е смачкал... Тия са пълни идиоти, честно, караха на 5 метра след нас, на 70-80 км/час. Еваалаа, както казва Мехата! Напред ли да гледам, зад нас ли да гледам? То и огледалата намаляха драстично, още в началото...

                    И ония кретени, дето правиха "Титаник"... Отначало ме беше срам, после им направих запис, изпратил съм парчето до Лондонския Симфоничен Оркестър. Директорът обеща, че ще ги вземе на следващото турне. Ама аз познавам на единия баща му, с бащата на другия ще се видя утре. Май ще има родителски бой, турнето може и да закъснее...
                    Защо Господ не е отредил да стана гинеколог или шахматист? Борко, имаш ли отговор? Или Бай Матьо да питам, той поне е с по голям жизнен опит?
                    Последно редактирано от Георги Донев; 19-06-15, 23:15.
                    Георги Донев, 0889 437 687
                    Nissan Patrol Y60

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Жоро, пожелавам ти другия път ти да правиш трасетата на всички състезания в България, или поне да ги проверяваш, и да държиш на горния пост. Пожелавам ти го от сърце!
                      Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                      0887 301 726

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        [QUOTE=atanas_93;2782796] ... само не знам защо тъпия Ексел е променил точките за първия ден на Любо в третата таблица.[QUOTE]

                        Не знаят дори и тези, които са го създали. И при мен често се случва да "хвана" Ексел-а в крачка. Много е тегаво постоянно да правиш проверки, но това е положението.

                        Относно състезанието и купона - ИСКАМЕ ОЩЕ.

                        П.П. Чакаме Ви за ЛЯСКОВЕЦ 4х4 Екстрийм.
                        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                        Времето е ценно, само ако не бързаш.
                        0889623098

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение

                          И ония кретени, дето правиха "Титаник"... Отначало ме беше срам, после им направих запис, изпратил съм парчето до Лондонския Симфоничен Оркестър. Директорът обеща, че ще ги вземе на следващото турне. Ама аз познавам на единия баща му, с бащата на другия ще се видя утре. Май ще има родителски бой, турнето може и да закъснее...
                          Защо Господ не е отредил да стана гинеколог или шахматист? Борко, имаш ли отговор? Или Бай Матьо да питам, той поне е с по голям жизнен опит?
                          Дай парчето, аз такова перфектно изпълнение на "Титаник" не бях чувала

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Малко закъснели снимки от втория ден


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0835.jpg
Прегледи:1
Размер:155.3 КБ
ID:5667296


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0866.jpg
Прегледи:1
Размер:163.8 КБ
ID:5667297


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0898.jpg
Прегледи:1
Размер:139.3 КБ
ID:5667298


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0923.jpg
Прегледи:1
Размер:139.2 КБ
ID:5667299



                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0892.jpg
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5667300



                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0999.jpg
Прегледи:1
Размер:158.1 КБ
ID:5667301



                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0005.jpg
Прегледи:1
Размер:121.3 КБ
ID:5667302



                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0030.jpg
Прегледи:2
Размер:172.3 КБ
ID:5667303

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              И от награждаването



                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0044.jpg
Прегледи:1
Размер:182.6 КБ
ID:5667304


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0049.jpg
Прегледи:1
Размер:90.3 КБ
ID:5667305


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0052.jpg
Прегледи:1
Размер:114.8 КБ
ID:5667306


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0058.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:5667307


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0060.jpg
Прегледи:1
Размер:112.0 КБ
ID:5667308



                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0066.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5667309


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0067.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5667310


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0074.jpg
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5667311



                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0085.jpg
Прегледи:1
Размер:104.0 КБ
ID:5667312


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0078.jpg
Прегледи:1
Размер:110.0 КБ
ID:5667313


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0088.jpg
Прегледи:1
Размер:144.6 КБ
ID:5667314


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0090.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5667315

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0096.jpg
Прегледи:1
Размер:253.8 КБ
ID:5667316

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                [QUOTE=Георги Донев;2783002]Чаро, Наско - карахме със страхотен кеф! Единствена и последна забележка - другия път, хора, дето са участвали в правенето на трака, да ги няма по трасето. Ако и ще да са извън класирането. И, ако може, следващия път ATV да не са по нашето трасе. Толкова от мен за 2015.

                                С лудо нетърпение чакам 2016-та! И да се надбягваме с ония келеши, Калоян и Бисер Христови! Егати и пишлеметата, браво!!!
                                След като карахме след тях, чак въздушния филтър на Патрола се е смачкал... Тия са пълни идиоти, честно, караха на 5 метра след нас, на 70-80 км/час. Еваалаа, както казва Мехата! Напред ли да гледам, зад нас ли да гледам? То и огледалата намаляха драстично, още в началото...


                                И аз така голям кеф сънувам го това състезание

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X