Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Аз искам да благодаря на Чичо Чаро, че бях част от това уникално събитие! Купона беше на световно ниво
    Благодаря на Митко-Термокинг и Ники-пържолката за уникалния поздравителен концерт /особено песента от филма ''Титаник''/
    Видях се с много ценни за мен хора, прекарах си чудесно!

    Само не беше нужна селската изцепка на награждаването да къпят всички със шампанско. Благодаря им, че съсипаха обектив за 500 лв!
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Радвам се че бях част от събитието. Прекарах си чудесно. Дъщеря ми също. Догодина пак.

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Сърдечно Ви благодаря, уважаеми Господин Арабажиев! Изключително съм щастлив, че справедливостта възтържествува! Животът отново има смисъл! Вие за сетен път доказвате, че легендите, които се разказват от уста на уста за безупречната Ви репутация като съдия, са истински!

        За "заливката": нека не звучи като оправдание, ама аз питах Мехата, и той каза: "Слагай, слагай!" .

        Завинаги Ваш: Георги Донев
        Последно редактирано от Георги Донев; 16-06-15, 11:21.
        Георги Донев, 0889 437 687
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Доколкото разбрах за Чаро не е стигнал ароматизатора.....

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
            Доколкото разбрах за Чаро не е стигнал ароматизатора.....
            По-малко имаше, ама стигна...
            Пък и той не е баш съдия, не е толкова виновен...
            Георги Донев, 0889 437 687
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
              Сърдечно Ви благодаря, уважаеми Господин Арабажиев! Изключително съм щастлив, че справедливостта възтържествува! Животът отново има смисъл! Вие за сетен път доказвате, че легендите, които се разказват от уста на уста за безупречната Ви репутация като съдия, са истински!

              За "заливката": нека не звучи като оправдание, ама аз питах Мехата, и той каза: "Слагай, слагай!" .


              Завинаги Ваш: Георги Донев

              Наско каза,че на състезание,организирано от него и с ваше участие един екстрем ще има в утайниците на някоя кравеферма или свинефермаИ то само за вас тримата-Жоро Донев,Мехата и Кольо от Шумен!
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Вие, там- по вашия край пречиствателни станции нямате ли си, че по фермите ще ги водите?
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Не искат да ги пречистят,а очистят
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Възможно ли е да се качат времената на старт-финал първи етап и старт-финал втори етап на първият състезателен ден?
                    TT-Tuning Team
                    АСК Добрич

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Айде и моите две стотинки.Получи се много хубаво състезание.Никой няма прваво да обвинява Чаро и Наско.Аз на по организирано и спазващо правилата трофи състезание не съм участвал.Едно голямо БРАВО на орга тима от мое име и пилота ми.Всяка година участвам и пак ще участвам докъто Чаро е организатор.Пък който не харесва свършенето от орга тима нека да се фане и да организира такова мероприятие и ще виде за къкъв х.й се е хванал.Най-хубавото е че всичко мина без инциденти.Благодаря на моя пилот че следваше безотказно съветите ми .....но лебетката ни започна да отказа още на втория екстрем .Хиляди благодарности на Колето че ни дръпна полвин метър че искарахме екстрема.Радвам се че въпреки изпушила лебетка имаме финал .Единственно съжелявам че ние българските екипажи играем за себе си а не отборно.За което страдаме ...майната му ама не е правилно така .....
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Наско каза,че на състезание,организирано от него и с ваше участие един екстрем ще има в утайниците на някоя кравеферма или свинефермаИ то само за вас тримата-Жоро Донев,Мехата и Кольо от Шумен!
                        Аз съм невинен .....само във сфинеферма не мога щото...
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                          Наско каза,че на състезание,организирано от него и с ваше участие един екстрем ще има в утайниците на някоя кравеферма или свинефермаИ то само за вас тримата-Жоро Донев,Мехата и Кольо от Шумен!
                          Аааа, мен не ме намесвайте, аз съм просто изпълнител.
                          Провокатора беше Жоро, с него се оправяйте.

                          Пък имайте смелостта да ме набутате в някоя гадна кал-лично ще ида да взема кал от там, и да ви омажа целите...

                          Въпросът за 15 000 евро си стои, чакам превод.
                          Може и с пощенски запис.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Пуснете някое клипче, на тези които не бяхме там.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Калояне,щъркела снесе ли нещо?
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Той снесе ама да има кой да го обработи с тези комбайни ще се лудна... Пак ще ставам в 4 сабахлям и после да знайте държавните служители са мързеливи и не работят да го ева. Ще се опитам да обработя нещо докато заспя...
                                Има го този поне качен
                                Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                                Калоян Кирилов
                                LZ2ZGT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X