Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ckaytss
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Чаро, благодаря за честта и, че ме оценявате като фотограф... Но нали знаеш винаги си комбинирам служебните ангажименти с удоволствието да снимам /като не мога да се реша да участвам/ Отделените средства, ако има такива да послужат за почерпка на "жълтурковците" или нещо друго по ваша преценка.
    А за другата година по средата на траяла /където снимаме/ ще докарам 1-2 хладилни чанти с вода, че Таня ме притесни по едно време.

    Остави коментар:


  • IcoIliev
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Е, размина ми се! Булката не снимала нищо, изтървах си късмета.

    Остави коментар:


  • koki4a_84
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Здравеите на всички и от нашия екип, за първо състезание като гледане на надпреварата отвътре всичко беше повече от на ниво БРАВО на всички които допринесоха за това чудесно състезание и двата дена бяха супер

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    СПЕЦИАЛНО ЗА ФОТОГРАФИТЕ:

    ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА НОВА ЧЕРНА OFFROAD РЕШИХМЕ ЕДИНОДУШНО ЗА СЛЕДВАЩИТЕ ИЗДАНИЯ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ДА ПОЕМЕМ ТРАНСПОРТНИТЕ РАЗХОДИ НА:ТАНЯ КЪЛЕВА-ТЕТЕВЕН,ВЕСКО ОТ ВАРНА,ТОШКО ОТ ШУМЕН,КАЛОЯН ОТ СИЛИСТРА И ДАНИЕЛА ОТ РУСЕ
    С това си решение за пореден път доказвате какви невероятни хора сте всички и, че давате всичко от себе си - сърце, душа, време , средства и т.н. в името на общата ни страст и невероятното състезание, което правите! Респект към вас! Свалям ви шапка! Благодаря за невероятното преживяване, което ми подарихте изминалия уикенд. БЛАГОДАРЯ е малко, но е от сърце!
    Позволете ми сега да си направя отводпо същите мотиви, каквито са и вашите(а може и в полза на някой друг колега).Достатъчно е да продължите да правите състезанието, да почерпите пак с кайсиева и рибена чорба, да направите така, че всички приятели да успеем да се видим и бъдем заедно,а пък аз винаги ще намеря средства и време да дойда до Нова Черна и мисля никога повече(живот и здраве) да не пропускам страхотния купон при вас!
    Благодаря още веднъж за жеста и дано отказът ми да не ви е обидил! Обичам ви всичките! Бъдете живи и здрави и все такива готини и чаровни...!

    Остави коментар:


  • ico_net
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Чаро, нали знаеш че като фотограф ще пътувам с МЛ-а

    Остави коментар:


  • ico_net
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    емиииии ...... то и аз....... в такъв случай ..... мога да се преквалифицирам в "фотограф"

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от IcoIliev Преглед на мнение
    ...и на Христомир от Русе
    Когато видя качен клипа от ваденето на Свилен от Дунава

    Остави коментар:


  • IcoIliev
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    СПЕЦИАЛНО ЗА ФОТОГРАФИТЕ:

    ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА НОВА ЧЕРНА OFFROAD РЕШИХМЕ ЕДИНОДУШНО ЗА СЛЕДВАЩИТЕ ИЗДАНИЯ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ДА ПОЕМЕМ ТРАНСПОРТНИТЕ РАЗХОДИ НА:ТАНЯ КЪЛЕВА-ТЕТЕВЕН,ВЕСКО ОТ ВАРНА,ТОШКО ОТ ШУМЕН,КАЛОЯН ОТ СИЛИСТРА И ДАНИЕЛА ОТ РУСЕ
    ...и на Христомир от Русе

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Супер,така и трябва да бъде,дано и другите организатори споделят това благородно решение.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    СПЕЦИАЛНО ЗА ФОТОГРАФИТЕ:

    ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА НОВА ЧЕРНА OFFROAD РЕШИХМЕ ЕДИНОДУШНО ЗА СЛЕДВАЩИТЕ ИЗДАНИЯ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ДА ПОЕМЕМ ТРАНСПОРТНИТЕ РАЗХОДИ НА:ТАНЯ КЪЛЕВА-ТЕТЕВЕН,ВЕСКО ОТ ВАРНА,ТОШКО ОТ ШУМЕН,КАЛОЯН ОТ СИЛИСТРА И ДАНИЕЛА ОТ РУСЕ

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
    Айде бе Танче ;НЕ ГО ЛИ СКОЛАСА ТУЙ ФОТО?Всички погледи са насочени само към тебе
    Е, иде, де..., а Стоянчо му е хванал и цаката даже - там за най-нетърпеливите...!
    ФОТОТО е видео около 4 часа от двата дни...компа е един, с него и работя(даже и ефирно, а работа бол..) и едновременно режа и качвам матрЯла. Добре, че още държи - вече две денонощия нон-стоп...
    Глей ся кво требе да обяснявам..как нямам време дори да пусна линковете тук към качените вече клипчета...
    Абе виновна съм...сори за закъснението

    А исках да кажа първо: ЧАРО, БЛАГОДАРЯ...!!!За какво е ясно, ама ще напиша някои неща по-късно...

    Ето всичко, което съм снимала, по хронология и без обработка, което е за сметка на качеството, но пък е автентично.
    Благодаря на Чичо Митко, че ме завози до двата екстрема първия ден!!!











    Три големи клипчета от другия екстрем в момента пълзят в ютуб....


    Ето ги - изпълзяха



    След 11-та минута на това клипче снима едно момче на име Димитър Георгиев. Стана спонтанно - той прояви интерес към камерата, а аз веднага му предложих да се пробва...Много съм му благодарна, че се съгласи да поснима - така успях да изпуша една цигара и най- вече ръката ми да почине, защото започна да изтръпва... Не е много лесно да снимаш видео при екстремни условия, да проследиш всички участници, да претичваш, преправяйки си път сред публиката, за да намериш понякога единствено възможна позиция и т.н. ,а когато имаш и здравословен проблем, си е направо тежичко..., но какво ли не прави човек от любов към спорта и всички тези страхотни момчета в трасето, които ни даряват с огромно удоволствие да наблюдаваме мъжката им борба! Респект към всички ви!!!





    Утре и продължението от затвореното трасе втори ден...!
    Последно редактирано от Таня Кълева; 19-06-13, 15:46.

    Остави коментар:


  • Стоян Францов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Малко да я изпреваря Таня, виждам че вече качава в канала си:

    http://www.youtube.com/user/tetiva100

    Остави коментар:


  • svilenst
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Айде бе Танче ;НЕ ГО ЛИ СКОЛАСА ТУЙ ФОТО?Всички погледи са насочени само към тебе

    Остави коментар:


  • Тодор Тодоров (Тошко)
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Ето един клип от първия ден.
    Няма как да не благодаря и на организаторите,лично на Чаро,и отношението на всички като Човек към Човек.
    По-нататък ще пусна и от втория ден но все пак трябва и да се работи.

    Остави коментар:


  • ico_net
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    А ето как ми изглеждаше и паркетника след два дена обиколки около трасето

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1746.jpg
Прегледи:1
Размер:232.4 КБ
ID:5494572

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X