Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таня Кълева
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    И последно от мен - видеото от награждаването на участниците и калната баня за Организатора.
    Съжалявам, че закъснях за началото, но едва се вдигнах от стола, и нямам спомен как съм пресякла целия стадион... и от цялото снимане,..ама все пак нещо е останало за спомен.
    Поздрави на всички, с които бяхме заедно на Нова Черна и благодарности за страхотните преживявания!
    Бъдете здрави и до нови срещи!

    Остави коментар:


  • svilenst
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Благодарим ти Танче;благодарим и на Валентин' добре че ви има .Сега всеки който сее видял е сигурен чее участвал на кошията.
    П.С.Една вечер седнах на софра да гледам фудболен мач с приятели и сутринта си купих весник за да разбера резултатаПоклон за положения труд и поздрави.До нови срещи

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Вальо Исаев, БЛАГОДАРЯ, че си ме отменил с клиповете!!!
    Колко пъти си ми помагал и за какво ли не по трасетата с моите техники - брой нямат! Какво ли щях да правя без тебе, Приятелю!? Моля те идвай си по-често в България, че без тебе съм загубена. Липсваш на всички ни и се радвам, че успяхме да се видим на Нова Черна!

    И понеже си скромен, ще те похваля за това, че първо...много бързо се нави да поснимаш , когато вече бях изпрегнала от жегата на траяла и второ, си направил страхотно видео!!! ПАК благодаря!

    Валентин Исаев засне последните участници на траяла-момчетата със зеленото самурайче,а също така и четиримата участници в импровизираното извън състезанието трасе за експерти в клас "Тръбарки". На него трябва да благодарите за кадрите и моля да го направите като използвате зелената звездичка под поста му - той го заслужава!

    А от мене и една снимка на малката ти принцеса.
    Бъдете живи здрави ти и цялото ти прекрасно семейство!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4729.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5494874

    Остави коментар:


  • Радо 57
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Ако говориш за ОРГА-тима всички са съгласни да подадът групова оставка и догодина да карат,вместо да правят трасета и траяли.Начело разбира се с мен и Наско.Аз ще карам в А1,а той в А2.Тошко- пилот,Колето -навигатор
    Чаро,отставка не се "хвърля" така приятелю.Ние публиката и състезателите ще решаваме -дали да я приемем или не.Ама оставката ще я депозираш догодина на стадиона под тополите.Ама си приготви пак казаните с чорбата;ракията и чеверметата.Иначе,така на гладно комисията не може да взема решение.Едва като свърши състезанието и раздадете наградите,евентуалната оставка ще се разгледа.
    п.п.Като вътрешен човек от комисията,която ще разглежда евентуалната оставка,предварително искам да ти кажа,че няма да я приемем.Виж от почерпката с благодарност няма да се откаже.И както е казал Иванчо по повод на една покана "Аз отивам,ама бати е на две".Поздрави!

    Остави коментар:


  • Ne_Razbral_4o
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Ако говориш за ОРГА-тима всички са съгласни да подадът групова оставка и догодина да карат,вместо да правят трасета и траяли.Начело разбира се с мен и Наско.Аз ще карам в А1,а той в А2.Тошко- пилот,Колето -навигатор
    Приема се ,но след като последната състезаваща се машина напусне трасето. Публиката няма да ви откаже да гледа вашето шоу, а и ще разберете как се променя трасето преди и след състезанието което ще си е един плюс за направата на следващите трасета

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
    Днес профилактиките на ЧЕЗ доста объркаха и забавиха нещата. От общо 5-те части на траяла в неделя се е качила само първата част. Пускам останалите пак и дано до сутринта да изпълзят..
    Заснети са всички участници, така че...имайте търпение.

    Затворено трасе/Траял/ - неделя
    Сън не ме лови,че всичко се качи!!!
    С твое позволение Танче .









    Тръбарките....

    Чаро с Мехата



    Пламен Исаев с Валентин Димитров/ Гълъба/



    Николай Божков втората жертва на Домнуле Борко



    И Тошко който стана третата поредна жертва на Домнуле Дракула Борко за тоя уикенд в Нова Черна

    Последно редактирано от чаро 4х4; 21-06-13, 10:19.

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Вярно ли е това,а?Ще го накажем да стои на някое кръстовище и да регулира движението догодина!
    Догодина дано не си строши джипа и да кара двата дни.Пожелавам му го от сърце!

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    ОСТАВКАААА.......
    А догодина къде ще караме?

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Корупция!

    МАФИЯ! МАФИЯ!
    ОСТАВКАААА.......
    Ако говориш за ОРГА-тима всички са съгласни да подадът групова оставка и догодина да карат,вместо да правят трасета и траяли.Начело разбира се с мен и Наско.Аз ще карам в А1,а той в А2.Тошко- пилот,Колето -навигатор

    Остави коментар:


  • Бакалов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    От клипчетата на Таня виждам,че в дупката под ореха един състезател,който си счупи джипа първия ден и е облечен с черни 3/4 гащи,зелена фланелка и каубойска шапка дава напътствия само на русенските екипажи.Като види други и бяга настрани.

    Ей да вземе да се впрегне някой.
    Тва ще е Матейко ...

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    От клипчетата на Таня виждам,че в дупката под ореха един състезател,който си счупи джипа първия ден и е облечен с черни 3/4 гащи,зелена фланелка и каубойска шапка дава напътствия само на русенските екипажи.Като види други и бяга настрани.

    Ей да вземе да се впрегне някой.
    Вярно ли е това,а?Ще го накажем да стои на някое кръстовище и да регулира движението догодина!

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от dobco Преглед на мнение
    Здравейте и от мен за втори път идвам на това мероприятие.Първия път като зрител, а сега и като помощник заедно с жена ми.Прекарахме си страхотни два дни и с удоволствие сме тук и догодина. Ето и клипчетата, които направих .

    ИСКАМ ДА ВИ БЛАГОДАРЯ ОТ ИМЕТО НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ,ЗАТОВА ЧЕ ПРОПЪТУВАХТЕ ОТ ВАРНА ДО НОВА ЧЕРНА САМО ЗА ДА ПОМАГАТЕ В СЪСТЕЗАНИЕТО КАТО СЪДИИ,ДОРИ ПРЕДПОЛАГАМ СТЕ НЯМАЛИ ВРЕМЕ И ДА ПОГЛЕДАТЕ!

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Корупция!

    МАФИЯ! МАФИЯ!
    ОСТАВКАААА.......

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    От клипчетата на Таня виждам,че в дупката под ореха един състезател,който си счупи джипа първия ден и е облечен с черни 3/4 гащи,зелена фланелка и каубойска шапка дава напътствия само на русенските екипажи.Като види други и бяга настрани.

    Ей да вземе да се впрегне някой.

    Остави коментар:


  • dobco
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Здравейте и от мен за втори път идвам на това мероприятие.Първия път като зрител, а сега и като помощник заедно с жена ми.Прекарахме си страхотни два дни и с удоволствие сме тук и догодина. Ето и клипчетата, които направих .

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X