Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тодор Тодоров (Тошко)
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Хубавите работи бавно стават:

    Остави коментар:


  • dobco
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    а тук нещо за тези които рядко попадат в кадър:А2 не екстремно но част от състезанието

    Остави коментар:


  • dobco
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    тази машина работи само на заден мост и показа че екстрема може да вземе още по екстремно

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    Моите коли са с румънска...
    Обещавам официално,да ти пратя и испански вече!

    Остави коментар:


  • Младен Стоянов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    А аз още веднъж искам да ти благодаря на теб за огромната помощ,за направата на пътните книги/както каза Николай Колев от Варна:ако някой каже нещо че не излиза по пътната книга,прати му много здраве от мен..../
    Ми то до сега съм карал по 4 перфектни пътни книги-на Наско,на Николай Колев от Варна,на Косьо от Шумен и на Благой от Варна.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
    Чак сега ми остана малко време да прочета всички коментари и отзиви за състезанието. Благодаря на всички за добрите и топли думи. Всичко това се получава защото..., ще си позволя да цитирам Чаро: "Състезанието се провежда изключително и само за удоволствие и кефа на състезатели и публика!". Получи се много мъжка борба и в двата класа. Искам да благодаря на всички състезатели затова, че опазиха публиката втория ден. С отцепването на местността с полиция ограничихме навлизането на автомобили, но си вкарахме автогол с пешеходци, които освен, че бяха страшно много, а и нямаха никакъв инстинкт за самосъхранение. Понеже всички от орга тима бяха разпределени по екстремите и трасето, се наложи Чаро и жена му два часа да обезопасяват сами подходите към трасето на този пек, за да не стане някой инцидент. Това беше най- голямото ми притеснение за цялото състезание. Добре, че всички екипажи подходиха с разбиране към ситуацията и заложиха на първо място на безопасността и после се отдадоха на адреналина. Благодаря ви.
    А аз още веднъж искам да ти благодаря на теб за огромната помощ,за направата на пътните книги/както каза Николай Колев от Варна:ако някой каже нещо че не излиза по пътната книга,прати му много здраве от мен..../,за това че Василена пропусна изпит заради това състезание.Благодаря Наско,голямо сърце имаш!

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Чак сега ми остана малко време да прочета всички коментари и отзиви за състезанието. Благодаря на всички за добрите и топли думи. Всичко това се получава защото..., ще си позволя да цитирам Чаро: "Състезанието се провежда изключително и само за удоволствие и кефа на състезатели и публика!". Получи се много мъжка борба и в двата класа. Искам да благодаря на всички състезатели затова, че опазиха публиката втория ден. С отцепването на местността с полиция ограничихме навлизането на автомобили, но си вкарахме автогол с пешеходци, които освен, че бяха страшно много, а и нямаха никакъв инстинкт за самосъхранение. Понеже всички от орга тима бяха разпределени по екстремите и трасето, се наложи Чаро и жена му два часа да обезопасяват сами подходите към трасето на този пек, за да не стане някой инцидент. Това беше най- голямото ми притеснение за цялото състезание. Добре, че всички екипажи подходиха с разбиране към ситуацията и заложиха на първо място на безопасността и после се отдадоха на адреналина. Благодаря ви.

    Остави коментар:


  • Ne_Razbral_4o
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Ши мЪ извиняваш ама Мисубихито ти е с военен номер

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
    Пак ще са с българска регистрация.
    Моите коли са с румънска...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:969454_605555489468875_1425270664_n.jpg
Прегледи:2
Размер:128.6 КБ
ID:5494969Натиснете снимката за да я уголемите

Име:428518_536986916342658_640813208_n.jpg
Прегледи:3
Размер:124.7 КБ
ID:5494970Натиснете снимката за да я уголемите

Име:943501_536986949675988_1692671176_n.jpg
Прегледи:3
Размер:128.9 КБ
ID:5494971

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    Ще си внесем от съседна Румъния
    Пак ще са с българска регистрация.

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
    Ще свършат и джипките за чупенееееее!!!
    Ще си внесем от съседна Румъния

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    Няма да остане риба в реката за рибена чорба и ще свършат агнетата, яретата и шилетата в Тутраканската селищна система....
    Ще свършат и джипките за чупенееееее!!!

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
    . Нека бъде поне седмица, няма да ни омръзне На теб ще ти дойдем в повече, ама нали ни обичаш.....
    Няма да остане риба в реката за рибена чорба и ще свършат агнетата, яретата и шилетата в Тутраканската селищна система....

    Остави коментар:


  • Даниела Борисова
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Чаро, предлагам състезанието да бъде в 2 серии най-малко. Както виждаме всички умееш да организираш и посрещаш, да ни забавляваш и нахраниш Всички си тръгнаха щастливи и със съжаление, че приключи толкова бързо. Колко е то един уикенд... Нека бъде поне седмица, няма да ни омръзне На теб ще ти дойдем в повече, ама нали ни обичаш.....

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
    Вальо Исаев, БЛАГОДАРЯ, че си ме отменил с клиповете!!!
    Колко пъти си ми помагал и за какво ли не по трасетата с моите техники - брой нямат! Какво ли щях да правя без тебе, Приятелю!? Моля те идвай си по-често в България, че без тебе съм загубена. Липсваш на всички ни и се радвам, че успяхме да се видим на Нова Черна!

    И понеже си скромен, ще те похваля за това, че първо...много бързо се нави да поснимаш , когато вече бях изпрегнала от жегата на траяла и второ, си направил страхотно видео!!! ПАК благодаря!

    Валентин Исаев засне последните участници на траяла-момчетата със зеленото самурайче,а също така и четиримата участници в импровизираното извън състезанието трасе за експерти в клас "Тръбарки". На него трябва да благодарите за кадрите и моля да го направите като използвате зелената звездичка под поста му - той го заслужава!

    А от мене и една снимка на малката ти принцеса.
    Бъдете живи здрави ти и цялото ти прекрасно семейство!
    Благодаря,Танче за тия думи,правя го от Уважение към теб,всички състезатели и хората които не присъстваха на тоя празник на Офроуда с главни виновници Чаро и Наско.Нямаше как да оставим "Тръбарите" без клипове.
    Благодаря и за снимката на моята слабост.
    Последно редактирано от Валентин Исаев; 21-06-13, 21:09.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X