Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    А ето така се търси изгубения номер:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6090031 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:118.2 КБ
ID:5382689

    Остави коментар:


  • SaTaNaTa_83_stz
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
    Да благодаря на всички за двата чудесни дни... Досега не съм бил на такова състезание и мога да кажа само едно РЕСПЕКТ
    А преди да отделя ставащите снимки от мен една малка гатанка
    Каква е разликата във двете снимки по автомобила отговора ще е утре
    [ATTACH=CONFIG]461315[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]461316[/ATTACH]
    а през това време да не кажете че навигаторки не могат да сменят гуми
    http://vbox7.com/play:1f9a168d6d
    На едната снимка има номер а на другата не!!!

    Остави коментар:


  • ckaytss
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Да благодаря на всички за двата чудесни дни... Досега не съм бил на такова състезание и мога да кажа само едно РЕСПЕКТ
    А преди да отделя ставащите снимки от мен една малка гатанка
    Каква е разликата във двете снимки по автомобила отговора ще е утре
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1720869.jpg
Прегледи:1
Размер:353.5 КБ
ID:5382687Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1720877.jpg
Прегледи:1
Размер:361.9 КБ
ID:5382688
    а през това време да не кажете че навигаторки не могат да сменят гуми
    http://vbox7.com/play:1f9a168d6d

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Да кажа и аз моите впечатления.

    Трофито, ако не бяха екстремите си беше чисто рали. Малко калчица имаше в гората, но организаторите нямат никаква вина за липсата на дъжд. Като се оплаках на Чаро вчера вечерта-той се оправда, че трасето е правено в дъждовно време, и тогава е било доста по-различно. Разбира се, че е така, та екстремите измиха лицето на състезанието-да бъде трофи. Не, че по онзи край няма в изобилие блата и калища, но те са за екстреми. За трофи трябват места трудни за преминаване, но все пак сравнително лесно преодолими. За да се карат някакъв брой километри, и да има удоволствие от карането на джип. Ама за следващата година ще си знаят...

    Днешния траял си беше повече от перфектен. В началото като видях откъде иска да ни прекара си помислих дали не е добра идея да се съберем всички състезатели, и да хвърлим на Чаро един пердах, ама като преминах трасето, на финала имаше само адреналин и кеф. Та ми мина де...
    Сравнително труден терен(за големия клас), но не невъзможен за преминаване-това което аз харесвам най-много.
    За малкия клас(да е малък-колко да е малък...)-пак интересен маршрут, който в 90% повтаря трасето на големия, но без по-сериозните места, като някои джипове го прелетяха, а други видяха доста зор-значи показва степента на подготвеност и моженето на екипажа.

    Вечерите бяха супер, видяхме се и си казахме наздраве с доста приятели, имаше си сянка, вода, кебапчийници(така едно време му викахме на кетъринга), и всичко си беше добре и приятно.

    Чаро, не се отказвай за догодина, ако има някакви трудности-ще помагаме, но нека да го има това състезание-от година на година става по-добро.
    Имам една претенция към теб, ама на лични, че да не разваляме хубавата тема. Утре, като си починем...

    Остави коментар:


  • damyan82
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012































    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Искам да благодаря на организаторите за перфектното състезание, което се получи.Специални благодарности за Тишо и Цецо /бялото пажеро от Нова Черна/ че помогнаха да залепим радиатора в събота и в неделя бях на линия.
    Аз лично си прекарах добре-починахме си и разпуснахме, въпреки че се повредих и двата дни- явно и патрула не може да ми устиска

    Остави коментар:


  • damyan82
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Малко снимки и през моя обектив.

    Остави коментар:


  • Стоян Францов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Много е добро състезанието, браво на организаторите !!!

    Тази година ми се стори далече а и уаз-а е разглобен, но догодина няма да направя грешка да не уачствам

    Остави коментар:


  • 4nikix4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Чавдаре, благодаря за грамотата "За най-удавен джип " ! Чудя се Младен в Разград защо не му се откъсна от душата такава за НАЙ-КРАТКО ДВИЖИЛ СЕ ДЖИП около 15 мин. с мотането накъде да тръгнем още на старта ,просто феродовия диск си замина дори без да ми благодари за приятните мигове ,които сме имали заедно ! На Трявна можеха да ни наградят с грамота за най-зачервени амортесьори ,но поне финиширахме ! Ей тази 2012г................. ИЗЕДИ МА ОТВЪТРЕ !

    Остави коментар:


  • tk3c-pyce
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Съжалявам за джипа на Ники. Яд ме е когато се объркват така нещата и го разбирам, щото съм го изпитвал на гърба си. Ето състезанието от нашата гледна точка:





    Изказвам благодарности към всички колеги, които спряха и ни оказаха помощ или поне попитаха "можем ли да помогнем". Смея да твърдя, че бяха повече от половината от джиповете, които минаха покрай нас. Чувството, че си между приятели е неописуемо. Затова и аз винаги спирам и питам дали да помогна. Момчета, шапка ви свалям!
    Благодаря и на колегите, които ни пускаха спортсменски да ги изпреварим, когато ги застигахме. Не знам дали само на мен ми се струва или наистина е така, но нивото на спортсменството в офроуда се е вдигнало значително. Радвам се изключително много и Ви благодаря!
    Последно редактирано от tk3c-pyce; 10-06-12, 18:15.

    Остави коментар:


  • 4nikix4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Брейй,позната картинка,дано сте го угасили навреме.
    Миля ,че ДА ,освен това сме със шнорхел ,който не се вижда на снимката дано ни е спасил утрешния ден ще покаже като извадим свещите !

    Остави коментар:


  • 4nikix4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
    На такова състезание ако дойде Павел - CJ_ много оспорвано ще стане.

    P.S. Като гледам къде е Паджерото, вместо резервна гума, трябваше да има спасителен пояс. Или да е сложен такъв някъде в близост.
    [ATTACH=CONFIG]461078[/ATTACH]
    Дааааааа, вярно ! Ами ако бях сложил вместо гуми с джанти ПРОПЕЛЕРИ ?
    Ехеееееее .......нямахме настигане ! Следващият път четири пропелера в раницата за бойна готовност,спасителен пояс,гребла ,сигнални ракети и........нов двигател !
    Последно редактирано от 4nikix4; 10-06-12, 17:53. Причина: доп.

    Остави коментар:


  • Конов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    ...Каквото успях да видя,....заснех....
    ....Без коментар........
    Радвайте се........










































    Остави коментар:


  • belata
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
    Е..................ние се наиграхме мъжката !
    Брейй,позната картинка,дано сте го угасили навреме.

    Остави коментар:


  • Kaskadiora
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Не правете глупости. По-добре направете съревнование кой ще изяде повече кюфтаци .....
    На такова състезание ако дойде Павел - CJ_ много оспорвано ще стане.

    P.S. Като гледам къде е Паджерото, вместо резервна гума, трябваше да има спасителен пояс. Или да е сложен такъв някъде в близост.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:safety-ring-float-thumb9069102.jpg
Прегледи:1
Размер:71.6 КБ
ID:5382547
    Последно редактирано от Kaskadiora; 09-06-12, 22:26.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X