Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • andirz
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от bat Goiko Преглед на мнение
    Благодаря за изчерпателния отговор! Сигурен съм, че пътната книга ще е достатъчно подробна и няма да има големи отклонения.
    Извинявам се че се намесвам ама миналата година ,,пътната книга,, беше перфектна да не говорим за трака и трасето

    Остави коментар:


  • bat Goiko
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Благодаря за изчерпателния отговор! Сигурен съм, че пътната книга ще е достатъчно подробна и няма да има големи отклонения.

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Да, правилно си разбрал, Бат Гойко. И за двете. По първия въпрос- да като стигнеш до тапата на екстрема, ти си този, който преценява дали да чака, или да мине отстрани и да си получи наказанието. В някои случаи това е по-добрия вариант. Ако искаш изчакваш да видиш колко време ще отнеме на някой преди теб минаването на трудния участък, и ако има на опашката 5,6 или 10 джипа, решението е само на екипажа какво да направи. Трофито е и стратегия. Но това може да се случи на едно или в най лошия случай две места. На другите екстреми е широко и могат да минават по няколко джипа. Аз имам едно предложение, но чакам Чаро да се върне от варненското състезание за да го обсъдим и ако го приеме, да го приложим.
    А за отклонението- да за всеки 500м- наказание. Иначе ще се получитака, че като съкрати един път и няма последващо наказание втори и следващите пъти, това значи, че може да си кара откъдето си поиска. Говрим за скъсяване и не връщане на трака. Ако се върнеш няма наказание. И най-слабо подготвеня навигатор, когато не му се получат точките, по някое време разбира, че е извън трасето. Пак само екипажа решава, дали да се върне на трасето, или да отпраши напряко, ако знае накъде. Само, че траковете ще се гледат стриктно.
    Дано да съм бил ясен и полезен.

    Остави коментар:


  • bat Goiko
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Дали съм разбрал правилно? Ако в екстрема има състезател (състезатели) и в него няма място за преминаване от новопристигнал на екстрема състезател, то неговото време продължава да тече(не се спира от съдиите), докато го (ги) изчаква да излязат от не.
    А наказанието за скъсяване на трака за всеки 500м ли е?
    Последно редактирано от bat Goiko; 25-05-12, 12:12.

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Аз пък миналата година не видях сериозни екстреми... Нормално по трудност трасе, при все, че беше валяло обилно предната нощ.

    За тази година ще видим...

    Остави коментар:


  • bat Tisho
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Боре то май не е само вашето дето събаря дървета

    Остави коментар:


  • Младен Стоянов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    С радост мога да съобщя,че понеже сме "селско" състезание един фен на нашият спорт реши да награди победителя в дисциплината трофи с едно агънце към 25кг.
    Селско,селско,ама аз 2 последователни години присъствам и развитието е на лице.С тази префектна пътна книга и жестоки екстреми от миналата година,нивото се вдигна доста.И като гледам как сте се захванали тази,нещата изглеждат доста сериозни и номера "всичко се прави само за кеф" и "класирането е само информативно"" няма да минават още дълго...

    Остави коментар:


  • meha1971
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    На предното купе сложих шнорхел заради това състезание, сега май пак заради него ще слагам тръбите на новото.

    Бива ли да сте толкова гадни бе...
    То шнорхела е ясен ама и маслата сигурно ще сменяме след състезанието.Аз съм извел отдушниците нагоре ама като гледам водата сигурно ще ги дигна още нагоре.Или сега се сещам да ги закача на автоматична антена и да ги дигам с нея......

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Гледам сезона за диви патици е открит , ще взема Беретата и поне 200 патрона №3 ...
    То вие без това на туризъм сте тръгнали- що да не си постреляте... Само стреляйки да не се пречите на нас...
    Ако трябва специално за вас да има клас ''Балкантурист'' с екскурзовод, че да не се озовете в Румънско... Абе я за всеки случай сменете малко леи да имате за телефон да звъните

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    На предното купе сложих шнорхел заради това състезание, сега май пак заради него ще слагам тръбите на новото.

    Бива ли да сте толкова гадни бе...

    Остави коментар:


  • Бакалов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Гледам сезона за диви патици е открит , ще взема Беретата и поне 200 патрона №3 ...

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    А това е специален поздрав за Бай Матьо. Коварната силистренска кал ме докара до това състояние докато вадих Чаро от екстрема.

    Остави коментар:


  • KRISTO-SVISHTOV
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Чарооо,май ще трябва да подсигурите и по 2-3 кила репелент,че ще ни изядат комарите!!!

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Ето и от мен: http://vbox7.com/play:c49438b67b

    Остави коментар:


  • meha1971
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Ще ни издавите бе ей .....замислям се за перка отзат -така или иначе навигатора ми има капитанско право.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X