Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от dido6i Преглед на мнение
    Е дай да видим
    И тук на първа страница.
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

      Две малко закъснели снимки.
      Финиширането на Тойотата номер 140 от Русе


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:c650ef03ac4de9ca.jpg
Прегледи:1
Размер:264.8 КБ
ID:5386390


      И разбор на двата състезателни дни в Търновската група с "елементи" от Стара Загора

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13dbc973d8f3dd9a.jpg
Прегледи:1
Размер:243.2 КБ
ID:5386391
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

        Ето още видео:

        Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

          Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
          Ето още видео:

          Отново отличен за оператора и уловените кадри.Дори има преминаването на част от трасето на двамата ентусиасти от кашишкия полк .
          Благодарим ти Тоше!Винаги си добре дошъл при нас.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

            Чаро ми беше обещал кайсии за ракия като компенсация за нещо си там, и днес си изпълни обещаното. Не,ч е някога съм се съмнявал де, но да го кажа публично.
            Ходих отново до Нова Черна и се върнах с над 100 кила ароматни кайсии.

            Не ме карайте да черпя, щото вече съм пробвал веднъж-много е гадно, та съм се заклел да не повтарям...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Чаро ми беше обещал кайсии за ракия като компенсация за нещо си там, и днес си изпълни обещаното. Не,ч е някога съм се съмнявал де, но да го кажа публично.
              Ходих отново до Нова Черна и се върнах с над 100 кила ароматни кайсии.

              Не ме карайте да черпя, щото вече съм пробвал веднъж-много е гадно, та съм се заклел да не повтарям...
              Лъже,лъже,не бяха 100кг.,та той изяде още 20кг.,ама дали се е прибрал без да спира за ср...е,историята мълчи!
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                Е, нали се бяхме разбрали да не казваш...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Чаро ми беше обещал кайсии за ракия като компенсация за нещо си там, и днес си изпълни обещаното. Не,ч е някога съм се съмнявал де, но да го кажа публично.
                  Ходих отново до Нова Черна и се върнах с над 100 кила ароматни кайсии.

                  Не ме карайте да черпя, щото вече съм пробвал веднъж-много е гадно, та съм се заклел да не повтарям...
                  Бе той и на мен обеща ама от късните че те били по ароматни.Пък ти ще почерпиш да видим у Шумен как преработвате тази сурувина.И другия път си наемай шофьор като идеш насам .Извинения няма да се приемат.
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    Лъже,лъже,не бяха 100кг.,та той изяде още 20кг.,ама дали се е прибрал без да спира за ср...е,историята мълчи!
                    Даааааа пък аз се чудя що някъкви си мижави 30км се минават за 2часа......
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                      Бе той и на мен обеща ама от късните че те били по ароматни.Пък ти ще почерпиш да видим у Шумен как преработвате тази сурувина.И другия път си наемай шофьор като идеш насам .Извинения няма да се приемат.
                      Е, ти си нямаш работа! Не му стига диарията, ами сега кой знае какво ще го застигне, като му казваш да почерпи....
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                        Май е имало продължение на състеэанието,моля эа малко снимки.

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                          Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                          Май е имало продължение на състеэанието,моля эа малко снимки.
                          Снимки и компромати аз поне нямам.Присъствах само на шоуто на Тошко,а докато си отида до вкъщи и се върна съм изтървал по-голямото......
                          Голям звяр са направили.Невероятно проходим с огромни ходове и много мощ.Ще видиш на Сливен какво може.На моменти си мислех,че там където пробва няма минаване,а се оказа,че минава без особени проблеми.Моят белият няма да може да се конкурира с него,или поне така си мисля.Бъдещето ще покаже.
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                            Снимки и компромати аз поне нямам.Присъствах само на шоуто на Тошко,а докато си отида до вкъщи и се върна съм изтървал по-голямото......
                            Голям звяр са направили.Невероятно проходим с огромни ходове и много мощ.Ще видиш на Сливен какво може.На моменти си мислех,че там където пробва няма минаване,а се оказа,че минава без особени проблеми.Моят белият няма да може да се конкурира с него,или поне така си мисля.Бъдещето ще покаже.
                            Не забравяй,че твоя белия го победи този звяр на Лазарово!Аз видях само последствията от търкалянето в гаража.
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Снимки и компромати аз поне нямам.Присъствах само на шоуто на Тошко,а докато си отида до вкъщи и се върна съм изтървал по-голямото......
                              Голям звяр са направили.Невероятно проходим с огромни ходове и много мощ.Ще видиш на Сливен какво може.На моменти си мислех,че там където пробва няма минаване,а се оказа,че минава без особени проблеми.Моят белият няма да може да се конкурира с него,или поне така си мисля.Бъдещето ще покаже.
                              Я се стегни малко. Тя и тополата е голяма-ама плод неражда.

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                                Аэ предлагам Чаро да вэеме Вальо эа навигатор и после да се раэменят,както направихме ние миналата година.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X