Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Браво шапка Ви свалям много сте сплотени,като узреят/ каясиите/ ще намина да се обадя.

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

      Ето видео от първата част на траяла,който траял много ми хареса.

      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

        Коле ,какво щрака пак,някой нов модел LSD?И трябва да ми покажеш как се излиза от прозореца,че не хванах "чалъма"!
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
          Коле ,какво щрака пак,някой нов модел LSD?И трябва да ми покажеш как се излиза от прозореца,че не хванах "чалъма"!
          Хаха,Колето събра доста съчми от карета за прашката на малкия,аве Кольо,да не си бил кемаф на времето,много чавръсто влизаш,като през танков люк,за тея габарити си е добре оттренирано движение.
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            Коле ,какво щрака пак,някой нов модел LSD?И трябва да ми покажеш как се излиза от прозореца,че не хванах "чалъма"!
            Щрака веригата в раздатката. Явно не издържа на УАЗовия мост. Предстои смяна с такава с извод за карданна лебедка, ама да видим кога... Втори път показвам само срещу сериозна сума.

            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
            Хаха,Колето събра доста съчми от карета за прашката на малкия,аве Кольо,да не си бил кемаф на времето,много чавръсто влизаш,като през танков люк,за тея габарити си е добре оттренирано движение.
            Свърши се вече тя с каретата и съчмите им. Започна се по-нататък по трансмисията

            А кемафлъка съм го позабравил-беше преди 20 и кусур години. Тренинга го имам от бъгито, там се влиза по същия начин
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

              Днес ходих до Видин и вземах обещаното купе,купено от Свилен/ТКЗС/.Преди малко го разтоварих.Благодаря Свилене,мъжкар си!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19062012092.jpg
Прегледи:1
Размер:204.6 КБ
ID:5384541Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19062012093.jpg
Прегледи:1
Размер:196.1 КБ
ID:5384542На Светли малко му стана жално,ама така е живота-"радост и тъга"
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                Днес ходих до Видин и вземах обещаното купе,купено от Свилен/ТКЗС/.Преди малко го разтоварих.Благодаря Свилене,мъжкар си![ATTACH=CONFIG]464493[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]464494[/ATTACH]На Светли малко му стана жално,ама така е живота-"радост и тъга"
                Че то добро купенце,вече прилича на автомобил. Честито Чаро,да го караш далече от адаша ,и със здраве.
                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                Г 230Е
                Г 500 0887 390 703

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                  Дааа верно на състезателско прилича ....не на детско гардеробче, както до сега.
                  Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                  "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                    Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                    Дааа верно на състезателско прилича ....не на детско гардеробче, както до сега.
                    Ама сега вече комарите няма да се мъчат като го вдигат във въздуха над препятствията.И няма да трябват осем комара ,а само четири!
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                      И точния цвят си улучил. Поздравления и от мен!
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                        Тя самурайката на Светли се движеше като малко самолетче в Лазарово. Ама не е от купето де...
                        Ако някой иска-май имам клип от минаването на купето по една от зоните.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                          Много красиво купенцето
                          Samurai Gemax

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                            То това купе е на първа страница в списанието от Лазарово.

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                              Е дай да видим
                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Тя самурайката на Светли се движеше като малко самолетче в Лазарово. Ама не е от купето де...
                              Ако някой иска-май имам клип от минаването на купето по една от зоните.
                              Дидо
                              Без Паджеро 2

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                                Първоначално публикуван от dido6i Преглед на мнение
                                Е дай да видим
                                Последно редактирано от Валентин Исаев; 23-06-12, 15:31.
                                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                                0885 660 613

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X