Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание 20-22.09. 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Състезание 20-22.09. 2008

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Така е, но съм гледал състезания, където се въртят обиколки по затворено трасе и, където навигатора е само за украса.
    Много си прав. Тази година май повечето бяха такива, че основното задължение на навигатора е да се държи здраво.

    Първоначално публикуван от cancel Преглед на мнение
    ... направиха хубава интрига по темата .Коментар по картинка.За мен състезанието беше на ниво.
    Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
    Отново типично по български се развихри спор.
    Абе колеги състезанието беше много добро ...... за хората които са го харесали. ...
    Момчета, защо не успокоите топката? Дотук не се вижда и намек за лоша дума по адрес на състезанието, така че май организаторите нямат нужда от защита ...

    П.П. А в споровете няма нищо лошо. Нормално е всеки да има мнение и да го изказва. Нали уж отминаха времената, когато всички трябваше да са на едно мнение, което се спускаше от където трябва.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #92
      До: Състезание 20-22.09. 2008

      Пожелавам на следващото състезание в Лазарово, да се съберем повече фенове на харда и да си направиме голям купон.
      SUZUKI SAMURAI
      http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

      Коментар


      • #93
        До: Състезание 20-22.09. 2008

        Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
        Пожелавам на следващото състезание в Лазарово, да се съберем повече фенове на харда и да си направиме голям купон.
        Амин!
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #94
          До: Състезание 20-22.09. 2008

          Имам едно питане към всички който са били вечерта между двата дни.ИМа ли някой снимки от рио де лайне дела бяла слатина?
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X