Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание 20-22.09. 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Състезание 20-22.09. 2008

    От моите снимки доста подбирах онези, които ми се струват най-интересни. И като се загледах, първо отделих кадрите, свързани с жокера "Помощ" - от публиката, от навигатора, от други участници в състезанието.

    (За съжаление изтървах момента, когато публиката - след няколко опита за разклащане - буквално на ръце изнесе "на правия път" яко окантарената синя "Витара" (с "вентилаторите" отзад).

    Ето снимките "Помощ от...".
    Прикачени файлове
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #47
      До: Състезание 20-22.09. 2008

      Ето и още няколко снимки.

      Поздрави! И поздравления за организаторите на хубавия оф-роуд празник!
      Прикачени файлове
      Искам България чиста!

      Коментар


      • #48
        До: Състезание 20-22.09. 2008

        Ето още малко снимки:https://htftp.offroad-bulgaria.com/g...e%d0%b2%d0%be/
        SUZUKI SAMURAI 1.3 16V
        SUZUKI JIMNY 1.3 16V
        JEEP WRANGLER 2.5
        JEEP CJ 7 2.5

        Коментар


        • #49
          До: Състезание 20-22.09. 2008

          Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
          М.4е тои-нее само един,бе......


          Веднага се поправям бе...

          Браво на организаторите!
          LZ1VMH

          Коментар


          • #50
            До: Състезание 20-22.09. 2008

            Състезанието беше много добро. Поздравления на всички организатори и участници. Радвам се, че всички се държаха мъжки и никой не се размрънка, че е тежко трасето. Хареса ми първото съзтезание, което беше без времеизмерване и беше чист траял. Съжалявам,че нямаше добре подготвени джипове, с който сам бил на разходки и сме минавали и на по-трудни места. Браво за всички участници на нетунинговани автомобили, които се пуснаха все пак по трасето. Надявам се да се намерят още хора който да се нагърбят с организацията на още такива съзтезания, защото смятам че това е истинският офроад за мен, а предполагам и за доста хора. Отново БРАВО на организаторите! Единствено съжалявам, че аз лично не участвах и едвам се стърпявах гледайки отстрани. Надявам се скоро да излезна от бокса
            SUZUKI SAMURAI
            http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

            Коментар


            • #51
              До: Състезание 20-22.09. 2008

              Благодаря на колегите фотографи за добрите кадри които са направили на нашето " team-che" Вярвам че благодарение на предоставения снимков материал състезанието ще се популяpизира още повече и догодина ще има повече състезатели ...

              Коментар


              • #52
                До: Състезание 20-22.09. 2008

                Много добро състезание! Всичко изглежда перфектно направено и организирано! Много добър снимков материал, трасето изглежда перфектно и много приятели по него и около него! Дълбоко съжалявам, че не бях с Вас!
                Браво на всички организатори и състезатели, с всичко сте се справили перфектно!
                Но следващият път, ще бъда със сигурност!!!

                Коментар


                • #53
                  До: Състезание 20-22.09. 2008

                  Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                  Много добро състезание! Всичко изглежда перфектно направено и организирано! Много добър снимков материал, трасето изглежда перфектно и много приятели по него и около него! Дълбоко съжалявам, че не бях с Вас!
                  Браво на всички организатори и състезатели, с всичко сте се справили перфектно!
                  Но следващият път, ще бъда със сигурност!!!
                  И аз съжалявам че те нямаше но се надявам следващия път да сме заедно
                  SUZUKI SAMURAI
                  http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                  Коментар


                  • #54
                    До: Състезание 20-22.09. 2008

                    Следващото състезание ще бъде през месец Май ( на празника на с.Лазарово)

                    Коментар


                    • #55
                      До: Състезание 20-22.09. 2008

                      Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
                      Следващото състезание ще бъде през месец Май ( на празника на с.Лазарово)
                      Датата на празника сигурно се знае и е известна от сега. Нека някой ми я прати на ЛС, за да запиша съсзтезанието в Календара за догодина.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #56
                        До: Състезание 20-22.09. 2008

                        ... аз лично с точна дата не разполагам ( просто незнам на коя дата през месец май им е празника на селото ) ... знам само че е на самият празник през месец май ...но точно кой май ...

                        Коментар


                        • #57
                          До: Състезание 20-22.09. 2008

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:New_offroad%20039.jpg
Прегледи:2
Размер:76.8 КБ
ID:5069138

                          Първят ден имаше доста преобръщания. Като половината от тях бяха по таван. Някои мои приятели го направиха и по два пъти. А една лачена Тойота стана като войнишко канче. На другия ден собственика с голям непукизъм заяви, че догодина пак е тук.
                          SUZUKI SAMURAI
                          http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                          Коментар


                          • #58
                            До: Състезание 20-22.09. 2008

                            Страшни сте,догодина на празника сме там...това е истинския offroad

                            Коментар


                            • #59
                              До: Състезание 20-22.09. 2008

                              Поздравления на всички организатори и участници и от групата от Стара Загора . Всичко беше страхотно и дано да продължава в същия дух !
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #60
                                До: Състезание 20-22.09. 2008

                                Състезанието беше супер!! Много сериозна организация и участници с много ентусиазъм в сърцата!!!
                                Поздравления за всички тях!! До нови срещи!!!
                                Когато нямаме това, което ни трябва,
                                ни трябва това, което имаме!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X