Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лазарово 2012

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Колега, искам да ти благодаря за всеотдайността с която отразяваш всяко офф роуд събитие, и правиш съпричастни всички, които са нямали възможност да присъстват на него (отдавна трябваше да го сторя)..!!! Огромен респект, приятелю! Дано всички си дават сметка какъв огромен труд полагаш...

    Поздрави
    Вярно е!Страхотно видео!Аз бях там но тези ФИЛМИ ме карат отново да се чувствам там!Благодарности и от мен!

    Коментар


    • От: Лазарово 2012

      Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
      Поздрави на екипажа от Русе (N35). Метнахме ги първи да карат на прима виста, развалиха люлката, сами вдигнаха тежките трупи и си я оправиха, след като им се скарах, че не може да разрушатат препядстията, а трябва да ги преминават.

      Нямахте ли борд камера, да видим нещата и от вътре?
      Прав си Стоянчо ,а навигатора направо ме изкефи той буквално претича цялото 3 километрово трасе ЕВАЛА!!!

      Коментар


      • От: Лазарово 2012

        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
        Ми забравихме щото те не са карачи. Там или минаваш или не минаваш, няма тапи, а бе въобще проста работа. А ние в Хобито сме все карачи и ако се бяхме пуснали и на траяла, ела да видиш кво става - отвсякъде щяхме да минем, ама не може, Жоро не дава. Затова догодина само Траял, щото всички сме карачи.
        Иначе, според мен, трасето на Хоби бе едно от най добрите напоследък, ама нали сме карачи, пак почнахме заяжданията, кой е по-по-най.
        Възрасния не се фиктирай.Догодина смело напред ,ако несиго прежалил ще караме със моя(Тъкмо ще му вдигнеш цената).

        Коментар


        • От: Лазарово 2012

          Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
          Здравейте съфорумци!
          Аз съм въпросният съдия на спорната зона с Г-то.
          Признавам грешката е моя, че не успях да спра Г-то да влезне в калта. Ситуацията е спорна и неприятна за мен и всички засегнати страни. Съжалявам, че можеби заради моята грешка са ощетени момчетата от Самоков.
          Всеки може да сгреши, не пожелавам на никого да бъде на моето място. Това което искам да заявя от мое име е, че съм се стремял да съм максимално обективен и да не ощетявам никого. Не прави чест на победителите че са твърдяли че са си купили победата. Тези който ни познават мен,организаторите и останалите съдии знаят, че влагаме в това съзтезание много усилия и желание да се получи нещо наистина добро и да сме обективни към всички участници.
          Само да беше върнал 18 номер да повтори зоната нямаше сега самоковци да плюем .Имаше време окло 5 минути да го премислите до като трактора теглеше Вранглера и Г-то се вадеше с лебедката времето му беше спряно от .....кого от вас.И трябваше Вие да подадете котастация че е навлязал зоната без тя да е отпушена от предния участник.
          Последно редактирано от MiTaKa_; 16-05-12, 21:40.
          [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

          Коментар


          • От: Лазарово 2012

            Първоначално публикуван от MiTaKa_ Преглед на мнение
            Имаше време окло 5 минути да го премислите до като трактора теглеше Вранглера и Г-то се вадеше с лебедката
            В подкрепа на Вашето твърдение , точното време е 5 мин и 46 секунди запечатано от безпристрастния часовник на камератаhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...%2c18%2c20.wmv
            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
            Пламен Златарев 0888 66 03 18

            Коментар


            • От: Лазарово 2012

              Състезанието беше невероятно както винаги, недоволни винаги ще има .... Аз лично се изкефих максимално както на самото състезание, така и на всеки един участник който се беше решил да стартира, благодаря на всички които осъществиха това събитие, за пореден път доказахте че състезанието ЛАЗАРОВО е единствено по рода си ... респект

              п.п. до всички които недоволстват - Хора гледайте по весело на нещата и се радвайте на живота
              Ники Петков

              Коментар


              • От: Лазарово 2012

                Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                Колеги поради многото разправии, май забравихте клас "Експерт". ...
                Не сме, бре.
                Както обещах, ще публикувам малко снимки от преминаването на няколко състезатели през две от зоните (по обясними причини - с основно участие на плевенските екипажи).
                Първата...



























































































                От наблюденията ми върху преминаванията на различните машини, установих, че няма универсално решение за лесното преодоляване на препятствията по трасето.
                Различните доработки, довели до по-добра артикулация на мостовете, монтиране на компоненти от други видове машини, "насаждане" на големи по обем двигатели, различни по размер и шарка гуми и т.н. не винаги водеха до лесен успех по трасето.
                Както обикновено, решаващ фактор се оказаха пилотските умения и нюх на състезателите, както и разумното използване на позволените помощни средства.
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • От: Лазарово 2012

                  Втората зона в клас "експерт" илюстрирам с по няколко снимки на две коренно различни по тип и начин на подготовка за състезанието машини.















                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0999-81.JPG
Прегледи:1
Размер:255.3 КБ
ID:5375022
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • От: Лазарово 2012

                    Първоначално публикуван от uaz_power Преглед на мнение
                    http://www.youtube.com/watch?v=q926I...layer_embedded

                    мисля че се вижда ясно как Г-то затъва
                    По- скоро се вижда че Гегата спря заради вранглера, а цхе се опитва да излезне от коловоза е друг въпрос

                    Коментар


                    • От: Лазарово 2012

                      Относно трасето на "хоби": ПО логиката трябва да е по-леко, и наистина беше леко в сравнение с това за експертите.
                      Но в сравнение с траялните трасета по другите състезания, това трасе е по-трудно от доста други, които са за "големия" клас по състезанията.
                      Като гледам колко бой отнесе едно дърво на калното изкачване преди люлката...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Лазарово 2012

                        Първоначално публикуван от devil. Преглед на мнение
                        По- скоро се вижда че Гегата спря заради вранглера, а цхе се опитва да излезне от коловоза е друг въпрос
                        Айде и аз да кажа какво мисля по спорната ситуация като един неотрален наблюдател. От клипа ясно се вижда, че Г-то е наясно какви са шансовете да премине докато вранглера е в зоната, но все пак решава да пробва. След като затъна се вижда ,че иска спиране на времете. Защо не го поиска преди да влезне в зоната и да изчака? Щом е преценил, че ще влезе и ще пробва да премине въпреки всичко най-честно е да си понесе последствията от това си решение, а имено да не му се спира времето и да му се зачете лебедката. Според мен контестация за "не ми спряхте времето, а зоната беше запушена" е доста по - приемливо от "аз щях да мина, ако беше свободно" Това е което виждам аз като един наблюдател.
                        Газ 69 2.4i
                        Густо майна, пътят свърши !!!
                        GSM: О895 7О6О59

                        Коментар


                        • От: Лазарово 2012

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Относно трасето на "хоби":
                          Като гледам колко бой отнесе едно дърво на калното изкачване преди люлката...
                          Той Жоро много не ги обича дърветата, особенно някои, задължително прекарва трасето покрай няколко от тях за да могат да ги блъскат, да ги блъскат кой с каквото може - с врати, със задната част или с покриви.

                          Коментар


                          • От: Лазарово 2012

                            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                            Той Жоро много не ги обича дърветата, особенно някои, задължително прекарва трасето покрай няколко от тях за да могат да ги блъскат, да ги блъскат кой с каквото може - с врати, със задната част или с покриви.
                            ...и един възрастен състезател се запъти към дърветата с резачка...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Лазарово 2012

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Относно трасето на "хоби": ПО логиката трябва да е по-леко, и наистина беше леко в сравнение с това за експертите.
                              Но в сравнение с траялните трасета по другите състезания, това трасе е по-трудно от доста други, които са за "големия" клас по състезанията.
                              Като гледам колко бой отнесе едно дърво на калното изкачване преди люлката...
                              За първи път бях на Лазарово като зрител и участник. Представите ми за клас "Хоби" наистина бяха други,по-леко и достъпно за стандартни джипове, но трасето се оказа много добро. Дано и за напред си остане такова... дори и без награден фонд пак ще идваме.
                              Поздравления от мен за доброто състезание!
                              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                              Mercedes w212 E350 4matic
                              Ducati Monster 600
                              O888795575

                              Коментар


                              • От: Лазарово 2012

                                Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                                За първи път бях на Лазарово като зрител и участник. Представите ми за клас "Хоби" наистина бяха други,по-леко и достъпно за стандартни джипове, но трасето се оказа много добро. Дано и за напред си остане такова... дори и без награден фонд пак ще идваме.
                                Поздравления от мен за доброто състезание!
                                Повечето от организаторите са любители на руските машини, няма как Хобито да е много леко , а и все пак това е Лазарово.

                                Ще използвам тази тема да ви покажа и този линк:

                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...=126184&page=3

                                Миналата година на срещата на клуб ГАЗ-69 направихме пробно състезание по подобни правила, както Хобито на Лазарово. Тази година имаме идея да го повторим като го обявим и в темата за състезания и да гоним по голяма масовост на учатниците. Така, че който с нетърпение чака следващото Лазарово и се чуди дали ще има Хоби (според мен ще има) може да заповяда и в Зверино, сигурен съм че няма да съжалява. Скоро ще обявим и датите на събитието.

                                Специално каня групата от Самоков за да им покажем, че нямаме нищо против тях, а агнето ще е от мен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X