Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лазарово 2012

    Състезанието е перфектно,но и както всяка българска работа,една лъжица катран,разваля вкуса на цяла каца мед.Всеки,си признава вината ,всеки за нещо е виновен или екипажа на Г -класата е оправдан,заради адреналина или нещо друго,но кажете ми с какво екипажа на Самурая,е сгрешил или къде не е преминал перфектно,за да се наложи да му отнемате,победата,след перфектно каране.Всеки се поставя на мястото на екипаж 18,но никой не пита как екипаж 6 ще приеме честноста на решението,след като дРугите минават най-тежката зона на лебедка и въпреки всичко са победители.Някой беше писал,че бил сигурен че Г-то щяло да премине калта,аз съм сигурен че има и живот на Марс но никой не го е видял и затова се приема че няма.НАЙ-неправилното нещо е да отнемеш първо място на някой ,след претенций на друг,по-добре за да се запази доброто впечатление от перфектното състезание,да не бяхте присъждали първо място.

    Коментар


    • От: Лазарово 2012

      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
      Човешката грешка е, че Ицо не е зарязал евакуирането(въпреки, че там е гонел публиката от плющящите, късаши се въжета) и не е изтичал до началото на зоната да нареди на екипаж 18 да не влиза и да ги успокои, че се е обадил да им спрат времето.
      В крайна сметка от всичко това пред екипаж 18 е имало една напълно запушена зона, която те не са могли да преминат по никакъв начин.(защото дори да бяха заобиколили отляво изхода на зоната е препречен от Вранглера, трактора и въжето между тях.). На всичкото отгоре не са знаели, че за тях състезанието е временно спряно и адреналина ги е друсал. До тук за ситуацията те нямат абсолютно никаква вина. За мен необяснимото е, защо влизат в зона, която не могат да напуснат по никакъв начин преди да завърши евакуацията? Дали защото участват за първи път и не знаят, че на нашето състезание времето не е най-важният критерий, дали са искали да се изтарикатят и да задминат Вранглера(както твърдят самоковци) можем само да гадаем.....В правилника за съжаление такава ситуация не е описана и може да се тълкува двояко!
      Неоспоримите факти са, че ние не сме им предоставили отпушена зона да карат и не сме ги спрели. Поради тези факти им отмених лебедката. Те имаха претенции и да им сваля и от времето, но то им е било спряно и не уважих тази част от контестацията.
      Нормално е човек да сгреши. Вие, съдиите признавате вашата грешка, пилотът от екипаж 18 също каза при спора, че са сгрешили, като са влезли в калната зона, въпреки че са видели другия джип в нея. Е, аз питам: Каква е вината на екипаж 6, та той го отнесе? Защо екипаж 18 не подаде контестацията веднага след финала им първия ден, а се сетиха преди крайното класиране? Защо на екипаж 14 (от Самоков) беше пропусната цяла зона в класирането, за която казахте, че пак сте сгрешили. И последно защо: Какво имате против самоковската група?
      пп. Някой друг дойде ли на масовия старт

      Коментар


      • От: Лазарово 2012

        пп. Някой друг дойде ли на масовия старт [/QUOTE]

        За кой масов старт имаш предвид,че никои не е дошъл

        Коментар


        • От: Лазарово 2012

          Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
          АКО на някой не му е писнало от тоновете снимки в темата, има и много още.



          СНИМКОВ МАТ'РИАЛ




          ВАЖНО: Публикуваните снимки са авторски, ползването им за аватари, тапети на десктопи, принт-аутове, календари и картички, става след изричното съгласие на пилота И съответния джип.
          Страхотни снимки !!!

          Коментар


          • От: Лазарово 2012

            Първоначално публикуван от go6ko2 Преглед на мнение

            За кой масов старт имаш предвид,че никои не е дошъл
            Масовият старт в неделя от 17:30 часа (през два кални участъка)!

            Коментар


            • От: Лазарово 2012

              Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
              Ето и една не много качествена снимка на победителите в клас Експерт:

              Поздравления за призовото класиране на Илиян и Велко,Гецата и Тошко от Разград!!!!
              Поздравления за Вальо и Йордан за достойната борба със Зверовете от Разградския падок!!!
              Поздравления и за всички останали участници за куража и мъжеството да участват!!!
              Поздравления и за организаторите за това чудесно състезание-отлична организация на все по-добро ниво-най-истинския траял в България!
              Поздравления за Разградската група бяха страхотни а и ясно се вижда ,че са хвърлили доста средства в джипките.Още веднъж казвам(Браво)представиха се чудесно!

              Коментар


              • От: Лазарово 2012

                [QUOTE=Георги Василев;1849320] Оказа се, че калта е най-трудно проходимата зона в състезанието, с много асистенции и аварии в нея. Отделно е и най-дългата екстремна зона.
                А как решихте,че на въпросния екипаж,точно за тази зона,НЕ му е нужна лебедка?Всъщност те ползвали ли са лебедка?Или са я ползвали ама не им е била нужна?И на какво основание ощетихте другия екипаж,след като сам признавате,че грешката не е само на съдията? "В крайна сметка от всичко това пред екипаж 18 е имало една напълно запушена зона, която те не са могли да преминат по никакъв начин". И "За мен необяснимото е, защо влизат в зона, която не могат да напуснат по никакъв начин преди да завърши евакуацията?" Мисля,че е НУЖНО да оправите нещата в реда в който трябва да бъдат,за доброто име на състезанието и организаторите.Благодаря.

                Коментар


                • От: Лазарово 2012

                  Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                  Някой беше писал,че бил сигурен че Г-то щяло да премине калта,аз съм сигурен че има и живот на Марс но никой не го е видял и затова се приема че няма.
                  Когато се разгоря спора аз предложих Соломоновско решение- да слезем до калната зона и да пробваме дали Г-то ще я мине на ход? Ако я мине му махам лебедката, ако не я мине му я пиша! Екипаж №6 отказа експеримента, въпреки че нямаше какво да губят!?! По този начин оставиха решението да тежи на моята съвест......
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • От: Лазарово 2012

                    Първоначално публикуван от v1ski-69 Преглед на мнение
                    НИ последно защо: Какво имате против самоковската група?
                    Колега, не те знам кой си, защото никнеймът ти нищо не ми говори, но си в дълбока грешка! Не само, че нямам нищо против Самоковската група , но и съм фен на част от нея( на Гошко и баща му и на Огнян с Газката). За тези 5 години много се развихте и, като машини и, като каране.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • От: Лазарово 2012

                      Аз не съм участвал в състезанието и не бях на него, но получих инфо от място и следя темата с интерес !
                      Искам да поздравя организаторите за отличното състезание и на състезателите за атрактивното им представяне !
                      Колеги, моля Ви, щадете труда на организатори и състезатели и спрете с тези "ако", "щях", "щеше", лентата, колчето, вятъра, клонките, съдията и т.н. Получихте извинения от всички...
                      Има решение на Организатора и съдийската комисия и то е вярното !!!
                      Нека "Лазарово" продължава да се развива и за следващата година ще бъде още по-добре !
                      От Вас зависи...
                      Поздрави на всички състезатели, организатори и фенове

                      Коментар


                      • От: Лазарово 2012

                        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                        Ето и моето виждане относно въпросната контестация:
                        Въпросният казус възникна благодарение на куп организационни пропуски, нещастно стечение на обстоятелствата, както и на човешка грешка. Организационните пропуски са следните:
                        Аз сгреших, като оставих на двете съседни екстремни зони(слонските стъпки и калта) само един съдия, пък бил той и Ицо, който е съдийствал на всичките ни състезания и има огромен опит. Оказа се, че калта е най-трудно проходимата зона в състезанието, с много асистенции и аварии в нея. Отделно е и най-дългата екстремна зона.
                        Нещастното стечение на обстоятелствата е, че Вранглерът аварира, изпокъсаха му се въжетата и не можаха да го извадят бързо, а зад него се движеше най-бързият екипаж!
                        Човешката грешка е, че Ицо не е зарязал евакуирането(въпреки, че там е гонел публиката от плющящите, късаши се въжета) и не е изтичал до началото на зоната да нареди на екипаж 18 да не влиза и да ги успокои, че се е обадил да им спрат времето.
                        В крайна сметка от всичко това пред екипаж 18 е имало една напълно запушена зона, която те не са могли да преминат по никакъв начин.(защото дори да бяха заобиколили отляво изхода на зоната е препречен от Вранглера, трактора и въжето между тях.). На всичкото отгоре не са знаели, че за тях състезанието е временно спряно и адреналина ги е друсал. До тук за ситуацията те нямат абсолютно никаква вина. За мен необяснимото е, защо влизат в зона, която не могат да напуснат по никакъв начин преди да завърши евакуацията? Дали защото участват за първи път и не знаят, че на нашето състезание времето не е най-важният критерий, дали са искали да се изтарикатят и да задминат Вранглера(както твърдят самоковци) можем само да гадаем.....В правилника за съжаление такава ситуация не е описана и може да се тълкува двояко!
                        Неоспоримите факти са, че ние не сме им предоставили отпушена зона да карат и не сме ги спрели. Поради тези факти им отмених лебедката. Те имаха претенции и да им сваля и от времето, но то им е било спряно и не уважих тази част от контестацията.
                        Искам да ви кажа, че екипажи 6 и 18 направиха страхотно каране и двата дена и разликата между тях е едва около1% от общо спечелените от тях точки! Каквото и да бях решил щях да ощетя някой от екипажите! Изключително ми е неприятно, че с моето решение аз трябваше да определя победителя от състезанието в клас "Хоби"!! И двата екипажа заслужават да са първи!
                        Ако догодина изобщо има такъв клас "Хоби" ще има сериозни промени в правилника, организацията, съдийството и наградния фонд.
                        С това ти решение и мнение направо ме застреля . Крайно време е да кажете колко трябва да си плати даден екипаж за да стане пръв преди крайното решение на Главния Съдия ??? Но не се ли губи тук цялата идея на едно такова мероприятие, а именно желанието за участие, подготовката на машините, качествата на пилот и навигатор и ...."настъкмакис на резултакис" както казва г-н Христов.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • От: Лазарово 2012

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Аз не съм участвал в състезанието и не бях на него, но получих инфо от място и следя темата с интерес !
                          Искам да поздравя организаторите за отличното състезание и на състезателите за атрактивното им представяне !
                          Колеги, моля Ви, щадете труда на организатори и състезатели и спрете с тези "ако", "щях", "щеше", лентата, колчето, вятъра, клонките, съдията и т.н. Получихте извинения от всички...
                          Има решение на Организатора и съдийската комисия и то е вярното !!!
                          Нека "Лазарово" продължава да се развива и за следващата година ще бъде още по-добре !
                          От Вас зависи...
                          Поздрави на всички състезатели, организатори и фенове
                          +6 -Нека не затриваме това хубаво състезание.
                          Последно редактирано от vatbali; 15-05-12, 21:52. Причина: допълване

                          Коментар


                          • От: Лазарово 2012

                            Колега,никой,няма нищо против,организаторите,съдийте или забележки по организирането на състезанието,просто екипажа на Г-ТО СПЕЧЕЛИ И СЪСТЕЗАНИЕТО в Самоков,по същия начин,след разправия,че застигнал екипаж по трасето и трябвало да му се спре времето.И дори сега нещата,да са точно така,както казвате остава една нотка на съмнение.А колкото това дали ще е мине Г-ТО калната зона,може да я мине и на заден ход,наистина това е една от най-подготвените машини,но това не променя нещата,в този,ден и час,те минаха трасето на лебедка,а дали съдията е видял или не ,няма никаква причина заради грешката на съдията да се ощетява друг екипаж.СИГУРНО СЪМ ПРИСТРАСТЕн,ЗАЩОТО СЪМ ОТ Самоков,но хората минават стотици километри харчат едни не малки пари за собствен кеф и удоволствие на публиката и срещу това искат само ясни правила и честна игра.По добре беше да ги декласирате и двата екипажа,отколкото да ощетите единия за сметка на другия.Иначе всички от самоковската група признават че това е най-доброто състезание провеждано до сега,лични поздравления за Жоро и всички помогнали за провеждането му.

                            Коментар


                            • От: Лазарово 2012

                              Нека са насладим на перфектното преминаване на екипаж номер 6 през калната зонаhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o.../nomer%206.wmv
                              В долния ляв ъгъл се вижда текущото астрономическо време.Вижда се ,че те преминават калния участък за 19 секунди!!!!
                              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                              Пламен Златарев 0888 66 03 18

                              Коментар


                              • От: Лазарово 2012

                                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                                С това ти решение и мнение направо ме застреля . Крайно време е да кажете колко трябва да си плати даден екипаж за да стане пръв преди крайното решение на Главния Съдия ??? Но не се ли губи тук цялата идея на едно такова мероприятие, а именно желанието за участие, подготовката на машините, качествата на пилот и навигатор и ...."настъкмакис на резултакис" както казва г-н Христов.
                                г-нПопов от години плюете по това най добро траялно състезание(а присъствате всяка година ,та дори и участвате).За момент си помислих че тази година ще пропуснете.Защо така ? (Ако нее тайна разбирасе)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X