Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

    Много добро впечатление ми направиха на екстремите турските екипажи - масово ползваха разговорни устройства и си комуникираха тихо и адекватно. Гърците бяха коренна противоположност - безумно крякане от страна на публика, пилоти и навигатори. Вероятно ми е генно заложено, гледката на ядосани гърци малко ме радваше.

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение

      Мнение на ТОДОР ХРИСТОВ
      Без старт - 2 часа , 2 обиколки - 2 часа = 4 часа + времето на последния
      Без финал - 1 обиколка - 1 час, без финал - 2 часа = 3 часа + времето на последния
      Майтап си направи нали

      Още чакам отговор това майтап ли бе от твоя страна? А обиколките ако бяха три? А ако се счупя още в първата обиколка? Къде пише че обиколките се таксуват по отделно ? А в твоя вариант на класиране защо екипаж 450 има еднакво време с нашето. Дали ако не бяхме стартирали третия ден щяхме да имаме по-малко наказателно време от колкото да стартирам с риск да повредя колата, да я счупя примерно в първата обиколка и т.н.
      Тодоре ,твоя хумор е по-неразбираем и от английския!. Майтапчия да не казвам Комик . Те и онези французи големи комици бяха ама си намериха майстора . Жив и здрав бъди г-н Тодор Христов да ни забавляваш все така.
      Последно редактирано от banjo; 09-03-15, 14:16.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

        Христов,
        Искам да изкажа специални благодарности за това състезание. Чуствах се както винаги на твое организирано състезание - ОТЛИЧНО. Бях забравил какво е предвид отсъствието ти от организация на подобни такива.
        Въпреки че имах шанс, но ненаправих добро класиране аз съм доволен от организацията. Доказан екип, с педантични изисквания които спазвах до последната подробност. Има само едно недоказано ендуро изключение което допусна да твори, което ме съмнява да го оставиш занапред да ти разваля доказаната организацията.
        За мен е чест да присъствам на твои мероприятия.
        А за приказката " на крива ракета космоса и крив" няма смисъл да правя коментар.
        Браво! Поздравления!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X