Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

    Имам го цялото. Споко.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
      Ясно ти е ,че съм се сетил за обиколките но това като обикновен зрител това няма как да го знам. Друг е въпроса защо карате два дни заедно и накрая две обиколки по-малко.И отговора е това се прави когато няма време за толкова много класове да стане по-рано награждаването. Но истинския отговор е защото не сте достатъчно атрактивни за публиката и за какво да въртите тези обиколки сам разбираш ,че тук става въпрос за 5-минути едва ли биха забавили толкова организаторите. На това съм се дразнил и аз винаги ,че понеже отворен клас е от такива свободни електрони може и по малко да карат. А това,че не мога да си сравня времето с другите не е важно.
      Друг въпрос е дали Т-2 и отворен клас могат да стартират на толкова малък интервал както и това дали Т-2 могат по правилник да имат по-късо или различно от Т-1 трасе.
      Иначе поздрави за победата жалко че нямаш конкуренция която би те мотивирала да караш и да се развиваш дано поне Наско и Калинков се появят та да има с кой да си караш.
      Тъкмо се събрахте 4-ри коли за Т2 и Делев избяга при мъжете.
      И аз не разбрах защо не ни пуснаха с Т1, 2 коли сме, можеше да стартираме с тях да станат повече коли, повече шоу. Надявам се във Варна да не съм сам в класа. Иначе не беше безаварийно състезание, първия ден съборихме амортисьор, втория почти целия етап без спирачки, затова са ни такива времената. Дано се видим на Варна.
      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

        Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
        И аз не разбрах защо не ни пуснаха с Т1, 2 коли сме, можеше да стартираме с тях да станат повече коли, повече шоу. Надявам се във Варна да не съм сам в класа. Иначе не беше безаварийно състезание, първия ден съборихме амортисьор, втория почти целия етап без спирачки, затова са ни такива времената. Дано се видим на Варна.
        При по-малко от 5(3) автомобила клас няма. Кара се в погорния клас. Точки също не се полагат. Ама в кърджали се молят и на аллах и на господ та не се знае. И 90 км не стигат и за един ден дори, ама...
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          При по-малко от 5(3) автомобила клас няма. Кара се в погорния клас. Точки също не се полагат. Ама в кърджали се молят и на аллах и на господ та не се знае. И 90 км не стигат и за един ден дори, ама...
          Вече съм на тема, Варна-Трофи, Очаквам темата с интерес?
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-03-15, 07:12.
          0887 526 564/ 0897 933 755 /

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            При по-малко от 5(3) автомобила клас няма. Кара се в погорния клас. Точки също не се полагат. Ама в кърджали се молят и на аллах и на господ та не се знае. И 90 км не стигат и за един ден дори, ама...
            Пламене като плюете поне четете и цитирайте правилно. Като няма 3 коли в клас се взимат половината точки, а не че няма клас. Пише го в годишната наредба на федерацията, има я на страницата на същата.
            И моля Ви километрите бяха малко, но поне се постарайте да ги сметнете.

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Имам го цялото. Споко.
              Ми ади де!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                Пламене като плюете поне четете и цитирайте правилно. Като няма 3 коли в клас се взимат половината точки, а не че няма клас. Пише го в годишната наредба на федерацията, има я на страницата на същата.
                И моля Ви километрите бяха малко, но поне се постарайте да ги сметнете.
                Не знам защо го виждаш за плюене. Ама просто можеш да кажеш как е, а не да се заяждаш. И като си сметнал точно километрите, просто напиши колко са били. Умувам май прекалено много, а?
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                  Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
                  ...... Надявам се във Варна да не съм сам в класа. ........ Дано се видим на Варна.
                  И аз се надявам да не си сам, ама ще видим Jeep-a какво ще каже.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                    Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                    ...Иначе поздрави за победата жалко че нямаш конкуренция която би те мотивирала да караш и да се развиваш дано поне Наско и Калинков се появят та да има с кой да си караш.
                    Тъкмо се събрахте 4-ри коли за Т2 и Делев избяга при мъжете.
                    Аз правя едно Паджеро за Т2, но докато стане, може всички да са избягали при мъжете...
                    Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                      Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
                      Аз правя едно Паджеро за Т2, но докато стане, може всички да са избягали при мъжете...
                      Според мен възможностите при Т2са силно подценявани. До скоро имаше един дълъг патрул, който си беше за Т2 и даваше страхотни времена в Т1. Сещам се и за едно бяло паджеро дизел... Единственото е, че няма достатъчно коли в този клас за да се развихри яка битка.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                        И моля Ви километрите бяха малко, но поне се постарайте да ги сметнете.
                        Иван, ако сметна пътя от Варна до Кърджали и обратно, плюс лиазоните ще станат повече. И кои километри точно да се сметнат, предвидените или времеизмерените състезателни км, които са:
                        Ден 1 - 22км
                        Ден 2 - 63км
                        Ден 3 - 7км
                        ------ = 92км
                        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                          Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                          Иван, ако сметна пътя от Варна до Кърджали и обратно, плюс лиазоните ще станат повече. И кои километри точно да се сметнат, предвидените или времеизмерените състезателни км, които са:
                          Ден 1 - 22км
                          Ден 2 - 63км
                          Ден 3 - 7км
                          ------ = 92км
                          Ти на кое състезание си бил не знам, явно ти даваш грешната информация.
                          Когато ни спряха първия ден беше във втората обиколка от първия етап или в километри 58-59 от 172 без преходите около 25км.;
                          Втория ден родбука е 72км. и нямаше съкращаване преходи около 30км.;
                          последния ден Ви отмениха етапа и затова карахте само тези 7км.
                          Излезе двойно на това което си написал.
                          Знам, че Вашето е най-добро, но поне бъдете коректни. Аз си спомням едно състезание дето май с Долфа го спечелихме, дето не беше много по-дълго.
                          Пак казвам добре щеше да е да си изкараме цялото трасе, но това е положението.
                          Нека около Варненското състезание да вали една седмица преди това непрекъснато и по време на самото състезание и аз ще гледам и ще броя километрите.
                          Срещу природата никой не може да застане, за това не предизвиквайте съдбата ако обичате.
                          Ако искате да плюете състезанието обадете ще ви разкажа доста, но няма да го напиша защото само хора които не са организирали състезание не знаят колко трудно е да се направи. И как винаги се намира една групичка дето седи и злорадства отстрани.
                          А че Тодор е твърдоглав и не чува от дума е вярно. Но толкова хора които бяха събрани там и гледаха, както и медийното отразяване скоро не съм видял.

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                            Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                            Ти на кое състезание си бил не знам, явно ти даваш грешната информация.
                            Когато ни спряха първия ден беше във втората обиколка от първия етап или в километри 58-59 от 172 без преходите около 25км.;
                            Втория ден родбука е 72км. и нямаше съкращаване преходи около 30км.;
                            последния ден Ви отмениха етапа и затова карахте само тези 7км.
                            Излезе двойно на това което си написал.
                            Знам, че Вашето е най-добро, но поне бъдете коректни. Аз си спомням едно състезание дето май с Долфа го спечелихме, дето не беше много по-дълго.
                            Пак казвам добре щеше да е да си изкараме цялото трасе, но това е положението.
                            Нека около Варненското състезание да вали една седмица преди това непрекъснато и по време на самото състезание и аз ще гледам и ще броя километрите.
                            Срещу природата никой не може да застане, за това не предизвиквайте съдбата ако обичате.
                            Ако искате да плюете състезанието обадете ще ви разкажа доста, но няма да го напиша защото само хора които не са организирали състезание не знаят колко трудно е да се направи. И как винаги се намира една групичка дето седи и злорадства отстрани.
                            А че Тодор е твърдоглав и не чува от дума е вярно. Но толкова хора които бяха събрани там и гледаха, както и медийното отразяване скоро не съм видял.
                            Иване, не знам защо злобееш и се изказваш неподготвен, прочети какво съм написал - времеизмерено каране, т.е. състезателни километри. Ти след като не си карал втория ден от къде знаеш колко км са били? Я се обади на Явореску и го питай! Относно самото трасе, мога да кажа, че това, което карахме ми хареса много, без последния ден.
                            P.S. И м/у другото от 2010 не съм съпричастен с организирането на Варненското състезание.
                            И да те питам, след като толкова много рева, че не сме те пускали, защо не стратирахте първи, както е по регламент, след като сте вицешампиони за 2014?
                            Последно редактирано от plrussev; 08-03-15, 18:55.
                            "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                            „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                              По повод поста на Иван , искам да благодаря на Тодор , че не ни блъсна в "мазната кал" без нужда. Всички участници им олекна като чуха първия ден , че етапа е отменен. Втория ден също нямаше нужда да се кара втория етап по причина "МАЗАЛО" . Благодаря др. Христов !!! Ако съм имал некви претенции ... те са били само по отношение времеизмерване трети ден . След като видях корекциите се успокоих и сега си пия ракията спокоен.
                              ПП. Винаги съм казвал , че организаторите са виновни по презумция , но да не забравяме , че са написали пътна книга и това вече е причина да ги уважаваме.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                                По повод поста на Иван , искам да благодаря на Тодор , че не ни блъсна в "мазната кал" без нужда.
                                ПП. Винаги съм казвал , че организаторите са виновни по презумция , но да не забравяме , че са написали пътна книга и това вече е причина да ги уважаваме.
                                Искам да благодаря за разбирането от страна на състезателите в "Баха България" !
                                Решихме, че е по-добре да прекратим етапите, за да запазим колите им и да не ги вадим с трактор цяла нощ, както се случи с черокито от Тетевен.
                                Останахме изумени с Кинекса как е възможно каменни пътища да потъват и да стават коловози, но явно земята беше много подгизнала и нямаше накъде да отива повече водата...
                                Смятам, че решението ни беше правилно и в знак на благодарност за отношението, всички участвали в Кърджали, за състезанието в Самоков ще стартират без такса участие !
                                Благодаря и успешен сезон за всички и най-вече безавариен !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X