Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Да споделя малко за трасето на атв: Първия ден трасето е технично, не много трудно и с несложна навигация. Като цяло навигацията не е толкова трудна като миналата година (е, има и изключения на места). Ден втори започва много лежерно и подвеждащо, нооо после става тегаво и завършва с 2 екстрема, които са истинска наслада за мазохисти. Искам да предупредя, че трасетата са уморителни, има места които са доста трудни, а и с прогноза за дъжд. Който се чувства неподготвен да си се премести в хоби (като мен ), за да няма сърдити, страдащи и с много щети! Хубавото е, че колкото и да вали, там е песъчливо и държи на всякъде.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Хюндето пое пътя за Кърджали и двора леко опустя.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2452.jpg
Прегледи:1
Размер:159.0 КБ
ID:5641164Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2453.jpg
Прегледи:1
Размер:147.0 КБ
ID:5641166
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Нисана е готов за боя .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2454.jpg
Прегледи:1
Размер:134.8 КБ
ID:5641168Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2455.jpg
Прегледи:1
Размер:149.1 КБ
ID:5641169
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          Др. Христов , сега като видях че има и Португалски екипаж ... не издържах .... запиши ме и мен , ако не е късно разбира се . В клас Рали Рейд.
          Коце те хората ще карат трофи, а ти в рейда. Разминавате се нещо.

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
            Коце те хората ще карат трофи, а ти в рейда. Разминавате се нещо.
            Няма страшно, той миналата година и малко трофи покара в Кърджали.
            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
            Walter Rohrl
            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
              Няма страшно, той миналата година и малко трофи покара в Кърджали.
              Малко ли ... ? А някой разправяше , че независимото окачване не ставало за трофи. Специално Португалския участник , просто се изненадах приятно , не че ми е важно в кой клас е и с какво ще се състезава.
              Последно редактирано от kokocholi; 11-02-15, 15:17.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Среща в Арбанаси
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Първоначално публикуван от РУМЕН КОСТАДИНОВ Преглед на мнение
                  Среща в Арбанаси
                  Любов ли въртите вече ? Да не би БФАС да влизат в Регионалния Шампионат

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Първоначално публикуван от РУМЕН КОСТАДИНОВ Преглед на мнение
                    Среща в Арбанаси
                    И Радослав Козлеков този в средата ще става Оффроудър, в събота беше при мен, и ми заръча да търся някаква ''парлапучина'' да си кара с нас когато си дойде на Копривщица. Обеща да дойде на Кърджали да раздава купите. И по късно лятото щяли да организират с един кмет едно състезание и при нас.
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Вчера с Кинекса вкарахме още две екстремчета за Трофи Експерт Едното е леко и мокро
                      Даже се гмурнах с АТВ-то и беше малко студена водата в преливника на язовира, но навън беше +3 градуса и ми се размина засега...
                      Специален поздрав от Лили Иванова и Пламен Кинекса




                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150212_103338.jpg
Прегледи:1
Размер:175.5 КБ
ID:5641614
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-02-15, 06:53.

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        А нещо за ендуро - трасетата няма ли да напишете ?

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Любов ли въртите вече ? Да не би БФАС да влизат в Регионалния Шампионат
                          Много години любовта ни е била взаимна,но сега предложението ни беше професионално!

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                            А нещо за ендуро - трасетата няма ли да напишете ?
                            Само като си представя какво са ви приготвили, тръпки ме побиват, а камо ли да пиша и снимам

                            Довечера ще ви спретна видео

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Само като си представя какво са ви приготвили, тръпки ме побиват, а камо ли да пиша и снимам

                              Довечера ще ви спретна видео
                              Няма с какво да не уплашат освен с магистрали мразим ги. Моторите можем да ги носим те са с независимо окачване не са като джиповете.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                И после другаря Христов не опъвал лебедки...
                                1:10 на клипа.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X