Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Успех на организаторите и аз съм сред записаните Иван Ефремов Георги Баджалов SUZUKI VITARA клас ХОБИ

    Коментар


    • #77
      От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Първоначално публикуван от bai IVAN Преглед на мнение
      Успех на организаторите и аз съм сред записаните Иван Ефремов Георги Баджалов SUZUKI VITARA клас ХОБИ
      На вас с Баджала, преди всяко състезание трябва да ви се пуска по един СМС за записване и участие в състезанията! И Баджалов да знае, че има и други състезания, а не да чака само Загора Трофи! Успех!
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #78
        От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Трасето за Троги ДЕН1 се изясни - 40 км. - предполагам за 4-5 часа
        Останаха ми няколко връзки, но ще се справим, а и може да ползваме примера на Антон и Наско
        Имаме опция за съкращаване, ако трасето е тежко, т.е. ако завали или е валяло много ще стане 30 км.
        Хоби карат същото трасе, като заобикалят екстремите. Ще има четири екстрема, като тежките са два - кратко блато и стръмно изкачване 300 метра
        Това е захода за блатото и самото блато Има много място за атакуване, чакане няма да има

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gr.jpg
Прегледи:1
Размер:146.8 КБ
ID:5636098

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gr1.jpg
Прегледи:1
Размер:124.1 КБ
ID:5636099

        А това е изкачването в последните му две части, не изглежда стръмно, но е...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gr2.jpg
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5636100

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gr3.jpg
Прегледи:1
Размер:128.5 КБ
ID:5636101

        Коментар


        • #79
          От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Прегледах тази вечер списъка с участниците и не видях да съм добавен, получих и-меил за потвърдена регистрация надявам се че ще бъде коригирано.

          Коментар


          • #80
            От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Ти не бери грижа за нас все ще се оправи ме макар и в последният момент. Гледай да направиш на "КАКА" правилно настройките та да не обърка пътната книга.

            Коментар


            • #81
              От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Първоначално публикуван от bai IVAN Преглед на мнение
              Прегледах тази вечер списъка с участниците и не видях да съм добавен, получих и-меил за потвърдена регистрация надявам се че ще бъде коригирано.
              Днес по-късно ще ги качим, че не успяваме да обработим по 15-20 заявки тия дни...Вече минаха над 100 участниците
              Гърците и турците "окупираха" трофито, а "Риск Габрово" с тотална доминация от над 20 състезателя в отборната надпревара за коча

              Коментар


              • #82
                От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Изтече вчера преференциалния срок за записване и след час ще има пълни списъци на сайта на състезанието !
                Искам да благодаря на всички записали се до момента - над 120 участника !!!
                Вашето сериозно отношение е голяма помощ за нас, за да можем бъдем по-експедитивни и ви спестим време и нерви при регистрацията !
                Моля прегледайте списъка и пуснете мейл, ако има нещо за корекция !
                Благодаря Ви още веднъж

                Коментар


                • #83
                  От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Почти са готови трасетата за любимите ми атевисти Ден 1 - 40 + километра, Ден 2 - 80 + километра
                  Тази година ще има повече лента по трасето, за да не се получават лутанията от миналата година.
                  Има два сериозни екстрема, които за ХОБИ състезателите ще има заобикаляне, като цяло трасето е 90 % еднакво.
                  Ето и няколко снимки, специален поздрав Лошото е, че не се вижда добре наклона на терена по снимките

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150120_162004.jpg
Прегледи:1
Размер:284.6 КБ
ID:5636637

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150120_115411.jpg
Прегледи:1
Размер:222.1 КБ
ID:5636648

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150120_112146.jpg
Прегледи:1
Размер:232.3 КБ
ID:5636649

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-01-21 20.52.15.jpg
Прегледи:1
Размер:198.9 КБ
ID:5636656
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-01-15, 20:00.

                  Коментар


                  • #84
                    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Почти са готови трасетата за любимите ми атевисти Ден 1 - 40 + километра, Ден 2 - 80 + километра
                    Тази година ще има повече лента по трасето, за да не се получават лутанията от миналата година.
                    Пропуснах да кажа, че Миро Дочков ще проверява през следващата седмица и ако има усложнения след това по трасето - оплакванията към него

                    Коментар


                    • #85
                      От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Станал си и добър фотограф.
                      Само може да сме горди каква красота има в нашата България.Обикалял съм 20 години по Европата,ама това го няма никъде.Извинявам се за спама,но снимката на тоя водопад събуди нещо в мен.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • #86
                        От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Пропуснах да кажа, че Миро Дочков ще проверява през следващата седмица и ако има усложнения след това по трасето - оплакванията към него
                        Ти пък, той едвам изкарва два-три часа, пък за седмица.......
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • #87
                          От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                          Ти пък, той едвам изкарва два-три часа, пък за седмица.......
                          Давам му допинг - "Fanta Hmel" + почивка на всеки час Толкова е задобрял, че ще влиза в МОТО ЕКСПЕРТ за това състезание

                          Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                          Станал си и добър фотограф.
                          Само може да сме горди каква красота има в нашата България.Обикалял съм 20 години по Европата,ама това го няма никъде.Извинявам се за спама,но снимката на тоя водопад събуди нещо в мен.
                          Трофито специално ще имат да гледат много красоти
                          Тях ги очакват няколко водопада...по-малки, но красиви...може някои състезатели да ги съзерцават дълго време...докато ги преминават
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 22-01-15, 07:23.

                          Коментар


                          • #88
                            От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Моля запишете още един екипаж от Самоков.Иван Калпачки Васил Калпачки Сузуки Джимни .

                            Коментар


                            • #89
                              От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Колеги, напомням Ви за резервациите на хотелите ! всички, които имат вече имат резервация, моля до утре да си уредят плащанията !
                              При неплащане на резервациите, в понеделник ще пуснем стаите на чакащите за настаняване.
                              Благодаря за разбирането !

                              Коментар


                              • #90
                                От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Първоначално публикуван от Кольо
                                Колко е стръмно-в това състояние като на снимките може ли да се качи на ход от средно подготвен джип?
                                Не знам какво означава средно подготвен джип Според мен малко вероятно е да се качи на ход заради листата и мократа земя...
                                Преди екстрема ще има контрола и шоркът към финала и ако някой е с повредена лебедка или липсващо 4х4, няма да бъде допускан...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X