Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Господин Христов,проблем ли ще е ако в клас Аматьор имам газова уредба на джипа?
    First Man, then Machine!
    Lada Niva
    Honda XR 400

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Не е проблем, ако на купона се компенсира с доставени за банкета поне 1 брой биологична млекодобиваща единица в ранен стадий на развитие.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Към екипа на Орга, Дайте малко информация и за нас от Хобито? Екстреми, блата и реки, все пак да знаем как да се подготвим. Благодаря!
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Мнение на Тодор Христов-Поради липса на кандидати за ХОБИ категорията, ще има само един клас ATV/QUAD !
          ЗАЩО ЧАК СЕГА РАЗБИРАМЕ ЧЕ ЩЕ ИМА КЛАС ХОБИ АТV А НЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО ОТКАКТО СТЕ ПУБЛИКУВАЛИ ИНФОРМАЦИЯ ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО. АКО ЗНАЕХМЕ ЧЕ ЩЕ ИМА КЛАС ХОБИ АТV ЩЯХМЕ ДА УЧАСТВАМЕ МНОГО СЪСТЕЗАТЕЛИ.

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Първоначално публикуван от nikolay nikolaev Преглед на мнение
            Мнение на Тодор Христов-Поради липса на кандидати за ХОБИ категорията, ще има само един клас ATV/QUAD !

            ЗАЩО ЧАК СЕГА РАЗБИРАМЕ ЧЕ ЩЕ ИМА КЛАС ХОБИ АТV А НЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО ОТКАКТО СТЕ ПУБЛИКУВАЛИ ИНФОРМАЦИЯ ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО. АКО ЗНАЕХМЕ ЧЕ ЩЕ ИМА КЛАС ХОБИ АТV ЩЯХМЕ ДА УЧАСТВАМЕ МНОГО СЪСТЕЗАТЕЛИ.
            "Чак сега" е две седмици преди състезанието, след като нямаше заявки за ХОБИ, значи няма нужда от този клас, а и след като "щяхте да участвате много състезатели" беше добре да си пуснете заявки и щяхме да пуснем ХОБИ КЛАС !
            И в момента не пречи да карате, просто ще обикаляте екстремите, ако са ви трудни !
            Ако са ви лесни и ги минавате, значи сте напреднали и сте за ЕКСПЕРТ
            Ако проблема е, че няма да има награждаване за ХОБИ, ще ви изработя допълнително медали, за да е всичко наред

            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
            Към екипа на Орга, Дайте малко информация и за нас от Хобито? Екстреми, блата и реки, все пак да знаем как да се подготвим. Благодаря!
            Трасето за ХОБИ няма екстреми (освен ако не си ги направите ) но при дъждовно време става доста...технично
            Има реки, но са плитки, проблема е с пясъка и наносите, но ще сложа джипка да ви дърпа, ако някой закъса.
            Като цяло, няма да имате драми, но има интересни стръмни изкачвания и коловози
            За първия ден е около 30 км., за втори ден - 60 км.

            Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
            Господин Христов,проблем ли ще е ако в клас Аматьор имам газова уредба на джипа?
            Не може за никой клас или категория, всички са в гората и е еднакво за всички !

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Не видях на сайта "БЛАНКА ТЕХНИЧЕСКИ ПРЕГЛЕД". Може ли точните технически изисквания за машините за трофи класовете. Да не се окаже, че нещо не е наред на някоя от машините.

              Аз чак сега разбрах, че не може да има коли с газова уредба (аз нямам, но все пак).

              За туристическия клас (разходката) предполагам ще може да се записват и на място. И за тях ли ще трябва да се плаща такса участие 120 лв.? С мен ще дойдат още двама и ако има възможност ще се включат в разходката.

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Другарю Христов,
                Не разбрах , старта масов ли ще е или през 1час ��
                ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Ще има ли възможност в бивака да се включим към 220 V ( кабела ми е над 100 м ) ?
                  Последно редактирано от Бакалов; 17-02-15, 20:36.
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    И аз сега чета, и се надявам да е грешка на изказа.
                    Това за газовите уредби.
                    Знам, че много хора ги презират като гориво за цървули които не могат да си позволят да карат на бензин, но това си е вид гориво, при това доста подходящо за офроуд поради липсата на горивоподкачваща помпа, и независимост на положението на резервоара за да стигне горивото до двигателя.
                    Отделно неандерталския страх от "бомба в колата", то бензина не е по-малко взривоопасен, ама нейсе.

                    Та въпрос-ще може ли да караме на газ, или?..
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Не видях на сайта "БЛАНКА ТЕХНИЧЕСКИ ПРЕГЛЕД". Може ли точните технически изисквания за машините за трофи класовете. Да не се окаже, че нещо не е наред на някоя от машините.
                      Аз чак сега разбрах, че не може да има коли с газова уредба (аз нямам, но все пак).

                      За туристическия клас (разходката) предполагам ще може да се записват и на място. И за тях ли ще трябва да се плаща такса участие 120 лв.? С мен ще дойдат още двама и ако има възможност ще се включат в разходката.
                      Ще сложа бланката тия дни, няма нищо притеснително, пише в регламента какво се иска.
                      Записвания на място няма, последния ден е 27-ми, за разходка има клас АМАТьОР и записването е на сайта както всички други класове.
                      Друга опция без да се записват е да посетят местата за публика.

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      И аз сега чета, и се надявам да е грешка на изказа.
                      Това за газовите уредби. Отделно неандерталския страх от "бомба в колата", то бензина не е по-малко взривоопасен, ама нейсе.
                      Та въпрос-ще може ли да караме на газ, или?..
                      Аз лично гасих гората и колата на Цветан Моллов на Троян Трофи и знам на какво е способна бутилката, но не ми се отклонява от темата.
                      Ще смъкнеш бутилката като пристигнеш, после я закачаш За теб горивото не е проблем

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01064.JPG
Прегледи:2
Размер:42.7 КБ
ID:5642396




                      Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                      Другарю Христов,
                      Не разбрах , старта масов ли ще е или през 1час ��
                      Разбира се ! Масов, на всеки кръгъл час Ще има много камери и Ша Ва дават по телевизора, трябва зрелище

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Ще има ли възможност в бивака да се включим към 220 V ( кабела ми е над 100 м ) ?
                      Миналата година кемперите се закачиха за ток от автомивката и нещо символично плащаха на собственика, но не съм в течение.
                      Ще питаш на място и се закачаш, мисля, че човека вадеше някакъв голям разклонител.
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-02-15, 06:40.

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Д-р Христов, историята в нашия оффроуд помни много по зловещи кадри на изгорели коли само на бензин. Няма да качвам снимки, които ги има във форума, но трябва да напомня за нашия приятел и колега Семко Семков /бог да го прости/ на когото му изгораха две геги само на бензин. Нали не сте забравили и един жълт Рубикон нов, конто беше с Течни джанти.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                          Д-р Христов, историята в нашия оффроуд помни много по зловещи кадри на изгорели коли само на бензин. Няма да качвам снимки, които ги има във форума, но трябва да напомня за нашия приятел и колега Семко Семков /бог да го прости/ на когото му изгораха две геги само на бензин. Нали не сте забравили и един жълт Рубикон нов, конто беше с Течни джанти.
                          Семко го запали и двата пъти Чопъра от негови грешки, щото даваше на късо помпите да тръгват
                          Рубикона беше дизелов и се запали пак от глупост на пилота, не от системата.
                          Бях и на двата пожара и нямаха връзка с горивни системи и т.н.
                          А на Цветан бутилката "излетя" през тавана...в движение !!! И Господ ги спаси, че излетя нагоре...вижда се тавана накъде сочи...

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Г-н Христов, бихте ли внесли яснота около застраховките, които се изискват за дните на състезанието? Въпросът ми е, колко ще е приблизителната премия за трите дни и включен ли е в премията застрахователния риск наречен, "временна загуба на трудоспособност вследствие злополука по време на състезание и тренировка"?
                            Силата е нищо без контрол.

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              И в момента не пречи да карате, просто ще обикаляте екстремите, ако са ви трудни !
                              Ако проблема е, че няма да има награждаване за ХОБИ, ще ви изработя допълнително медали, за да е всичко наред
                              Г- н Христов как да се запишем в клас ХОБИ АТВ, като няма такъв клас обявен!? А колкото до награждаването, защо плащаме такса участие след като няма награждаване за клас ХОБИ АТВ.

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                За съжаление във България сме свикнали да си плащаме и да не получаваме нищо насреща. Ако искате спонсорство моля посочете банковите сметки!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X