Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво състезание искате да гледате?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Какво състезание искате да гледате?

    За мен най реалния и интересен офроуд си е Трофито с Трални елементи,малко водни препядствия,блата,повални дървета и хубави наклони,че да се изпотят и навигаторите,да позагреят и лебедките.Хубаво е да се направи и отборно класиране,като се сформират екипи от по два или повече джипа,и така да се оцени и работата в екип,аве да се получи едно истинско зрелищтно Трофи поне 100-150км кръг.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #32
      До: Какво състезание искате да гледате?

      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
      За мен най реалния и интересен офроуд си е Трофито с Трални елементи,малко водни препядствия,блата,повални дървета и хубави наклони,че да се изпотят и навигаторите,да позагреят и лебедките.Хубаво е да се направи и отборно класиране,като се сформират екипи от по два или повече джипа,и така да се оцени и работата в екип,аве да се получи едно истинско зрелищтно Трофи поне 100-150км кръг.
      дааа... и ти като зрител какво ще водиш от цялото това 150 км-во трофи.... мммда сетихсе, ще видиш старта и евентоално финала, голям кеф.

      Коментар


      • #33
        До: Какво състезание искате да гледате?

        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
        За мен най реалния и интересен офроуд си е Трофито ...
        А бе, уж много почитатели на трофи-то, ама нещо май мераклиите да го карат са дефицитни, та колегите във Варна се чудят дали да го правят или не ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #34
          До: Какво състезание искате да гледате?

          Първоначално публикуван от Дянков Преглед на мнение
          е).Мисля, че това: http://es.tinypic.com/player.php?v=15pjss7&s=4 е много атрактивно и никой няма да се отегчи.

          Това наистина изглежда много атрактивно. На ограничен терен могат да се изпробват възможностите на машини, на екипажи и което е сериозен аргумен- публиката има видимост по цялото трасе. С две ръце подкрепям ентусиазма ти.

          Коментар


          • #35
            До: Какво състезание искате да гледате?

            На мен ми се кара и балканче стига да е с приятели и хора без комплекси. Не чупете мерака на човек които мисли за калта. Коѝ каквото може си го може сприамо вазможностите.

            Коментар


            • #36
              От: Какво състезание искате да гледате?

              Какво ме интересува мен публиката,шепа семкаджий които дават повече акъл от навигатора а сигурно не знаят и как се кара 4х4 машина в тежък терен,иначе акъл дават и праят едни тъпи подмятания за екипажите от които ми е идвало да извъртя на някои един в муцуната ,ама казахме край с глупостите преди време и си го спазваме(докато не стане лично подмятането ) ,та организатора трябва така да направи състезанието ,че да могат да участват повече хора с не толкова добре подготвени джипове, не всеки може да си позволи гуми от по 1000 лв ,нито лебедка за 700 лв ,нито специални окачвания ,клетки и незнам какво още . Средна трудност с повече замисъл да се видят екипната работа на екипажа и майсторството на водача на МПС-то ,защото кво ме е.е за публиката ,след като аз съм налял сума ти е пари в тоя джип ,колко безсънни нощи съм стоял в гаража за да го обмислям кое как да стане по добре ,накрая си плащам и горивото и таксата за участие и си чупя машината за нечий сеир е айде моля без такива ,отивам карам и си гледам моя кеф.Публиката иска зрелище ,много кал много обърнати джипове и много форсаж-ами ОК ,ако ми дават 1000 лв за да участвам съм съгласен да си потроша джипа ,ама после да знам що го правя!!!
              Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
              Уаз 469
              Nissan Patrol Y160

              Коментар


              • #37
                От: Какво състезание искате да гледате?

                Тук еднозначен отговор никога не може да има. Ето, само за пример - Пит Була е дал от джоба си 1000 лева и не иска публика, защото не си е "платила" часовете труд и безсънните нощи, но ако (дай боже - пожелавам му го) беше взел от няколко "спонсора" по 100-200 или повече пари, щеше да иска колкото се може повече семкаджии, за да зарадва спонсора с масова аудитория и на следващото състезание пак да даде. Днес расъждаваме така, утре другояче
                За най-атрактивният тип състезания няма какво да се говори - затворено трасе. Те най-добрите в маркетинга на бранша на мото спорта (Американците) отдавна са го измислили.

                Коментар


                • #38
                  От: Какво състезание искате да гледате?

                  To е ясно всичко, леко провокативна тема с анкета, щото ми беше мерак да правя нещо като феста, дето мина оня ден... Е след като ме оплюхте тука масово аз спрях да се интересувам. Успех на всички с мерак

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какво състезание искате да гледате?

                    Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
                    Какво ме интересува мен публиката,шепа семкаджий които дават повече акъл от навигатора а сигурно не знаят и как се кара 4х4 машина в тежък терен,иначе акъл дават и праят едни тъпи подмятания за екипажите от които ми е идвало да извъртя на някои един в муцуната ,ама казахме край с глупостите преди време и си го спазваме(докато не стане лично подмятането ) ,та организатора трябва така да направи състезанието ,че да могат да участват повече хора с не толкова добре подготвени джипове, не всеки може да си позволи гуми от по 1000 лв ,нито лебедка за 700 лв ,нито специални окачвания ,клетки и незнам какво още . Средна трудност с повече замисъл да се видят екипната работа на екипажа и майсторството на водача на МПС-то ,защото кво ме е.е за публиката ,след като аз съм налял сума ти е пари в тоя джип ,колко безсънни нощи съм стоял в гаража за да го обмислям кое как да стане по добре ,накрая си плащам и горивото и таксата за участие и си чупя машината за нечий сеир е айде моля без такива ,отивам карам и си гледам моя кеф.Публиката иска зрелище ,много кал много обърнати джипове и много форсаж-ами ОК ,ако ми дават 1000 лв за да участвам съм съгласен да си потроша джипа ,ама после да знам що го правя!!!
                    Сумите които цитираш са да си оборудваш автомобила за да можеш да возиш семейството на пикник или за екскурзийка. Вярно е че всеки си сглобява автомобила както намери за добре със собствените си виждания. Като се замислиш още от там започва състезанието ,от проекта, през изпълнението и накрая на трасето.
                    Участието в състезания се прави заради тръпката (за твоя си кеф) или за реклама. Публиката винаги иска зрелище и там е тънкия момент. Веско (Делфина) бе казал:" Като спра да карам за публиката започвам да финиширам и да печеля". Янчо Терзиев пък каза: "Като видя фотограф на трасето намалявам скороста защото ще има препятсвие".
                    Публика винаги е нужна за атмосфера но не и като онези на Шуменското състезание 2011г които хвърляха буркани и камани по състезателите.
                    По въпроса -Какво състезание искам да гледам? Ами то е ясно че искам да съм на затворено трасе с тежки препятствия и да гледам сеир. Ако искам да гледам бързо преминаващи автомобили, ще застана на магистралата и ще ги наблюдавам. Ако карам на състезание искам да има приключение, преходи , средно тежки препятствия, гледки сред природата, да опъна въжето на лебедката поне няколко пъти, искам да приложа уменията си на практика.
                    Дали ще съм пилот или ко-пилот за мен предизвикателството е на макс и на двете места има какво да покажа. Участвам на олимпийския принцип и не ме интересува на кое място съм защото нямам какво да рекламирам и неискам да съм забелязван. Интересни са ми хората които искат на всяка цена да са в тройката с мръсни номера и нагласено съдийство, явно го правят заради рекламата ( няма да цитирам имена,всички познаваме международно изявените такива с ореоли над главата). От2001г съм се нагледал на такива и съм се забавлявал на интригите които ставаха.
                    Последно редактирано от banjo; 28-05-13, 08:06.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какво състезание искате да гледате?

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      Сумите които цитираш са да си оборудваш автомобила за да можеш да возиш семейството на пикник или за екскурзийка. Вярно е че всеки си сглобява автомобила както намери за добре със собствените си виждания. Като се замислиш още от там започва състезанието ,от проекта, през изпълнението и накрая на трасето.
                      Участието в състезания се прави заради тръпката (за твоя си кеф) или за реклама. Публиката винаги иска зрелище и там е тънкия момент. Веско (Делфина) бе казал:" Като спра да карам за публиката започвам да финиширам и да печеля". Янчо Терзиев пък каза: "Като видя фотограф на трасето намалявам скороста защото ще има препятсвие".
                      Публика винаги е нужна за атмосфера но не и като онези на Шуменското състезание 2011г които хвърляха буркани и камани по състезателите.
                      По въпроса -Какво състезание искам да гледам? Ами то е ясно че искам да съм на затворено трасе с тежки препятствия и да гледам сеир. Ако искам да гледам бързо преминаващи автомобили, ще застана на магистралата и ще ги наблюдавам. Ако карам на състезание искам да има приключение, преходи , средно тежки препятствия, гледки сред природата, да опъна въжето на лебедката поне няколко пъти, искам да приложа уменията си на практика.
                      Дали ще съм пилот или ко-пилот за мен предизвикателството е на макс и на двете места има какво да покажа. Участвам на олимпийския принцип и не ме интересува на кое място съм защото нямам какво да рекламирам и неискам да съм забелязван. Интересни са ми хората които искат на всяка цена да са в тройката с мръсни номера и нагласено съдийство, явно го правят заради рекламата ( няма да цитирам имена,всички познаваме международно изявените такива с ореоли над главата). От2001г съм се нагледал на такива и съм се забавлявал на интригите които ставаха.

                      Именно и на мен това ми харесва в офф роуда ,което и при теб,ако ми се плаща за шоуто няма проблем ,прежалвам джипа и каквото стане публиката да е доволна ,но аз работя за 600 лв на месец, почти 3 години си правя джипа -парите все не стигат ,все нещо искам да му добавя да стане още по-хубав,ама ..... то нашта публика публика ли е ,е праиш им шоуто и се чуват -" Ади веее каиш дай му малко газ на тоя кенеф ,ко го жалиш " грозно е просто и говори за културата на БГ публиката ,имат ни за някви циркаджий отишли да се калят като прасета е какво да им уважавам и да ги мисля!
                      Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                      Уаз 469
                      Nissan Patrol Y160

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какво състезание искате да гледате?

                        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                        To е ясно всичко, леко провокативна тема с анкета, щото ми беше мерак да правя нещо като феста, дето мина оня ден... Е след като ме оплюхте тука масово аз спрях да се интересувам. Успех на всички с мерак

                        На теб приятелю мога да ти кажа ЕВАЛА за ентусиазма и за мерака да се съобразиш с всички ,за да няма недоволни,но внаги ще си оплют,според мен щом искаш да организираш състезание си го организирай така че на състезателите да им е интересно да го карат ,а публика винаги ще се намери ,за сеир и за маса хора винаги се намират.
                        Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                        Уаз 469
                        Nissan Patrol Y160

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какво състезание искате да гледате?

                          Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                          Тук еднозначен отговор никога не може да има. Ето, само за пример - Пит Була е дал от джоба си 1000 лева и не иска публика, защото не си е "платила" часовете труд и безсънните нощи, но ако (дай боже - пожелавам му го) беше взел от няколко "спонсора" по 100-200 или повече пари, щеше да иска колкото се може повече семкаджии, за да зарадва спонсора с масова аудитория и на следващото състезание пак да даде. Днес расъждаваме така, утре другояче
                          За най-атрактивният тип състезания няма какво да се говори - затворено трасе. Те най-добрите в маркетинга на бранша на мото спорта (Американците) отдавна са го измислили.
                          Не ме разбирай погрешно,имам предвид това ,че ако някой дойде и ми даде 500 лв за участие в шоу и ми каже ето ти тия пари от тебе искам шоу ,тогава ще го метна джипа здраво за да карам за публиката за да е доволна публиката и респективно и организатова и спонсора... НО идвам аз с 200 лв в джоба ,плащам си такса участие ,щото някой е хвърлил труд за да направи трасе и въобще да организира едно състезание,слагам на джипа гориво до горе ,защото незнам твоя колко гори ,но моя минава 18 при хард разходки -хем няма и турбина,а сметни при състезание колко ще вдигне ,както и да , та на цялото това нещо аз вадя каквото съм спестил за няколко месеца ,за да се почувстваме и ние като състезателите ,засичане на време ,кой как подхожда с машината ,навигатора как се ориентира ! Идват 30-40 човека повечето познати и приятели ,тук там някои фен за да гледат шоу. Ако караш за да спечелиш ,публиката няма да е доволна ,ако спечелиш обаче челната тройка ще има награда примерно ,уважението на останалите участници ,ама ако караш за публиката най-много потрошен джип,който после НИКОЙ от тая публика няма да ти направи евала на карането ,просто ще си поредния според тяхното мислене паралия отишъл да си изхарчи парите за друго нещо а не за к..ви и кръчми,защото всеки знае как се купува джип как се подготвя и колко гори ,публика ама и те не падат от марс.Ако баща ми беше чичко паричко ,не само че щях да карам за публиката ами и едно агне от мен за състезателите щеше да има ,щото после има пара да си напрая джипа ако не нов,ама като нямаш и знаеш ,че после публиката се прибира да спи а ти се чудиш с какво да го прибереш и после колко пари имаш да налееш в него ,извинявай ама има една приказка -Брат брат ,ама сиренето е с пари и който плаща той поръчва музиката ,аз си плащам аз си решавам дали да карам за публиката или не!Ти да си видял футболисти да си плащат за да играят на стадиона ?ТАм им плащат здраво ,публиката си плаща за да гледа,и няма къде да ходят ще играят ако ще и разстройство да имат!Колега от форума иска да се състезава след няколко дни ,ама няма пари за гориво човека,ако водещия каже ,айде тука публиката да помогнем с по 1 лв да съберем за една туба нафта или бензин,съм сигурен ,че най-много 10 човека да дадат ,другите ще си кажат -Ха да не съм го карал да идва да се каля,къде е тръгнал като няма пари! Та каквото и да си говорим ,всичко опира до парите! Имаш крава пиеш мляко ,няма крава -няма мляко!За да имаш крава трябва да имаш пари да я купиш! Не се познаваме ,но ти пожелавам много успехи ,лични и професионални ,да си жив и здрав и някой ден да се засечем да се запознаем! Ако идваш на състезанието в с.Любен Каравелово сега в неделя ,аз съм с един зелен УАЗ 469 с камуфлажен гюрук.Поздрави
                          Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                          Уаз 469
                          Nissan Patrol Y160

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какво състезание искате да гледате?

                            Офроуда е скъпо хоби и не е за хора със слаби сърца. Хем знаеш, че няма пари в автомобилизма в България - хем не си станал футболист
                            >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                            Защото така ми харесва...
                            Телефон: НЯМАМ
                            Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какво състезание искате да гледате?

                              Именно и аз това казвам,че е скъпо хоби и затова го практикувам умерено ,ако има пари няма да жаля нищо. А и аз евтино хоби незнам да има.
                              Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                              Уаз 469
                              Nissan Patrol Y160

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X