Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

    Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
    Второто/поредното състезание от веригата 4х4 Екстрийм ще се проведе в с.Зверино на 5 и 6 октомври 2013 г.

    Колегите от Разград, както и други имат ли желание да се включат с дати?
    Лошо,за тогава планирахме и ние състезание,понеже 5,6,Октомври е празника на Ст. Загора.А е взето решение за тогава,ще променим формата на Трофи най вероятно.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

      Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
      А ти машина направи ли...
      Във момента се мъча върху нещо.

      Коментар


      • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
        Лошо,за тогава планирахме и ние състезание,понеже 5,6,Октомври е празника на Ст. Загора.А е взето решение за тогава,ще променим формата на Трофи най вероятно.
        Първата година направихме състезанието в Зверино точно на събора и много хора ревнаха,че сме съсипали празника на селото,включително и кмета-тук е първото .Поради тази причина решихме второто издание да го направим в първата седмица на октомври и да стане традиционно - тук е второто.
        Вчера в последния момент подадох и заявлението в общината за предстоящото трето издание на Зверино 4х4 екстрийм на 5-6.10.2013г.
        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

        Коментар


        • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

          Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
          Първата година направихме състезанието в Зверино точно на събора и много хора ревнаха,че сме съсипали празника на селото,включително и кмета-тук е първото .Поради тази причина решихме второто издание да го направим в първата седмица на октомври и да стане традиционно - тук е второто.
          Вчера в последния момент подадох и заявлението в общината за предстоящото трето издание на Зверино 4х4 екстрийм на 5-6.10.2013г.
          Няма проблем,ще намерим решение,той Траяла няма да избяга
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

            Всички пишат обаче забравихте за това че трябва да има среща на която да се разберем какво и как да стане.
            Като на нея да бъдат главно ОРГАНИЗАТОРИ и УЧАСТНИЦИ за да се знае какво и как да се продължи занапред.
            Даже с новата тема за ТРОФИ БЪЛГАРИЯ може и това да се обсъди.Като гледам Наско и Влади са написали общ правилник за 3 състезания.Не пречи да се съберем и да се обсъди всичко като хората.
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

              Първоначално публикуван от Стоян Францов (g_gosho) Преглед на мнение
              Второто/поредното състезание от веригата 4х4 Екстрийм ще се проведе в с.Зверино на 5 и 6 октомври 2013 г.

              Колегите от Разград, както и други имат ли желание да се включат с дати?
              Ние вече се включих ме =>>"Разград 4х4 Екстрийм" на 26 и 27 Октомври 2013

              http://www.offroad-bulgaria.com/show...91#post2088091
              Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
              Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
              Mercedes Benz ML55 AMG
              Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

              Коментар


              • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                Ние вече се включих ме =>>"Разград 4х4 Екстрийм" на 26 и 27 Октомври 2013

                http://www.offroad-bulgaria.com/show...91#post2088091
                Знам следя го с интерес

                Коментар


                • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                  Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                  А какво ще кажеш ? Само клетка(без право на лебедки,пътеки.....)кой докадето стигне,дотам смятат му се точките и заминава в друга зона.Публиката отдавна го иска аи си мисля че ще се получи добре.
                  е това е точното нещо,кой до каде може само с навигатора и джипа!!
                  СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                  0878209603 0885665118 Качето русия

                  Коментар


                  • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                    Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
                    е това е точното нещо,кой до каде може само с навигатора и джипа!!
                    Това одавна го мислим, зона без асистенция и помощни средства, който до където стигне. Мислим и други нови препядствия, мисля че на всички ще им харесат.

                    Коментар


                    • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов (g_gosho) Преглед на мнение
                      Това одавна го мислим, зона без асистенция и помощни средства, който до където стигне. Мислим и други нови препядствия, мисля че на всички ще им харесат.
                      Да бе,това искам да кажа,поне една зона която да е без асистенция освен навигатора,може да не е задължителна и да се кара по-желание и да има бонус за изминато разстояние в зоната.поздрави!Аз съм твърдо ЗА траялски шампионат.
                      СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                      0878209603 0885665118 Качето русия

                      Коментар


                      • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                        Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
                        Да бе,това искам да кажа,поне една зона която да е без асистенция освен навигатора,може да не е задължителна и да се кара по-желание и да има бонус за изминато разстояние в зоната.поздрави!Аз съм твърдо ЗА траялски шампионат.
                        +1
                        NISSAN PATROL GR

                        OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                        Коментар


                        • От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                          Понеже тази тема си е стара та да я подновя с молба към VITAN айде аджеба тук без да има верига или определено състезание да каже какъв е правилния формат на ТРЕИЛ състезание както той ги нарича.Нека обясни и си даде препоръките.
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X