Обява

Свий
Няма добавени обяви.

I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

    така е...но think first...не пиши докато размишляваш в/у проблемите....просто така дразниш "приателите" си....така поне аз правя...
    Part time racer.Full time RIDER.

    Коментар


    • #92
      Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

      и добре правиш ..ще го имам в предвид
      ..ама пък в спора се раждала истината..или нещо такова беше
      пък и идеални хора няма..
      естественно е и аз да не съм такъв
      а и ако не пиша докато разсъждавам..кога да пиша..ако чакам да го измисля и тогава..трябва да не пиша нищо.
      ..тогава защо е форума..нали за да обменяме мисли
      ..не готови решения..готовите решения са в..държавен вестник
      Последно редактирано от mitkov; 06-03-07, 00:07.

      Коментар


      • #93
        Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

        Колеги форумисти,
        аз не знам някои какво са гледали точно, но ако са гледали в друга посока, я сега да погледат поне на снимки тези, които се състезаваха мъжки за да доставят своето удоволствие и това на публиката. За тях няма прекалена кал и трудности. Ето, това е истинското ендуро - трудности и изцеждане на силите докрай !


        Качването на билото към първа контрола.


        Барни си ремонтира изкривеното кормило.


        Пресичането на реката след спускането по каменистия улей през гората.


        Кокера пристига пръв при падналото дърво.


        Няма друг начин, тук се минава така.


        Деренцето в гората, което взе много жертви.


        На Калин и Антон никак не им провървя в навигацията. На всичко отгоре и GPS-ът им не записвал Track Log.


        Жасмин в гъсталака.


        "Сега накъде ?" Тази горичка бе около километър, но разстоянията между дърветата бяха тесни, колкото да мине едно кормило и бе изпъстрена с различни по дебелина и височина паднали дървета.


        Барни се мъчи да прехвърли мотора.


        "Попаднах в клопка. Ще трябва да се пренася."


        Това дръвче нямаше минаване на ход, защото бе под остър ъгъл на пътечката и по него гумата се пързаляше като по лед. Малко по-горе имаше много по-лесно място за минаване през няколко по-големи дървета, разположени перпендикулярно на движението, но не знам защо всеки го отхвърляше като вариант ?!


        В деренцето междувременно извадихме още един мотор.


        Село Дълбок дол. Качването покрай старата каменна къща.


        Пак там.


        Тук трябваше да се прояви съобразителност и да се уцели точната пътечка. Много често и мотори, и ATV-та се отзоваваха в двора на съседната къща, от където възрастна жена ги гонеше с една метла.


        Красива гледка са заснежените била на Стара планина.


        Неделя. Ден втори. На ендуро теста Кокера водеше убедително до последната обиколка, но едно затъване в калта го лиши от повече точки. Всъщност и тези, които взе му бяха достатъчни за първото място в класа и в Overall-a.


        Брейчев доказа, че кара яко, но резултата ми в навигацията показа, че не е тренирал достатъчно с GPS.


        Венци Радославов отново се пребори за място в тройката.


        Още докато тренирахме в Crazy job, казах на Янчо Терзиев, че чудесно се справя с GPS навигацията и има големи шансове в клас Е3 и това той го показа в Троян.


        Чукура кара на ръба на риска и ако не беше падал два пъти на ендурото в неделя, щеше да даде много силен резултат.


        Поредното прекосяване на реката.


        Мико Митков (ММ) този път кара под възможностите си, а той може много.


        Антон кара много яко в неделя и побеждавайки, доказа че на затворените трасета е страхотен.


        Едната серия от хоби класа БАЯ време престоя в едното кално дере, но с такива мотори трудно се кара истинско ендуро и като им се говори във форума при избор на мотор, трябва да слушат!


        Иначе имаше много публика и всички интересни места се запълниха, че чак започнаха да се качват по дърветата.


        ATV-тата бяха голяма атракция. Старта им закъсня, тъй като трябваше да се корегира трасето доста след моторите.




        Красота.


        Смилен БАЯ ни изкара акъла в събота, но завърши и втората обиколка с 4 спукани гуми.


        След скунда Десо ще се завърти обратно, защото искаше да позира пред камерата.


        Краси се спуска към реката.


        Я да видим кой ще почерпи сега за тая "скрита" реклама ?!


        Спускането през горичката беше стръмно, но красиво.


        Купите от кръга "Зундерт екстрийм" чакат своите притежатели.


        Ето го и първият връчен приз - Велимир Йорданов. Браво на малкия Велимир, много е напреднал с карането


        Направо се чудя защо не прехвърлихме Малък Кеко при мъжета ?! В джуниъра отказа всичките си противници с изключение на Николен.


        Любопитна снимка! Ива Станоева - дебютанткта в Crazy job победи своите съпернички - Мая Найденова (в ляво) и Надежда Пацова (в дясно)


        Клас Е1. Пламен Йоцов измъкна победата в този клас, но без настроение, защото Митков вече не е там. Подгласници са му: Добромир Стоянов и Николай Колев. А, какво прави Красен Кънчев там? Бързо да слиза!


        Георги Петров (Кокера) направи страхотно каране в навигацията и това му донесе победата. Втори стана Павел Станчев, а трети - Венци Радославов.


        Щастливият Янчо Терзиев - победител в клас Е3 и подгалсниците му - Славомир Брейчев и Жасмин Николов.


        Победителите при ATV: Йордан Йорданов, Николай Кушев и Еди Пенчев.


        Победители клас Хоби (мотори): Пъви - Илиян Тотев, втори стана Ненчо Стефанов, а трети - Христо Христов.


        Мениджърът на Боляри с купата за отбор - победител при ATV.


        ... и Иван Иванов ( Crazy job) за клуб - победител при мотоциклетите.

        Сега видяхте ли колко е било интересно ?!
        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 07-03-07, 02:17.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #94
          Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

          Жоре това тук


          Жасмин в гъсталака.
          всъщтност не е жасмин..той е с номер-5
          ..това май е янчо терзиев-33

          ..дано пак не ми се расърдите за корекцийката
          ..вече започвам да ви говоря само с факти ..без мрънкане дано така поне по малко ми се сърдите
          Последно редактирано от mitkov; 06-03-07, 10:12.

          Коментар


          • #95
            Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

            ЕЕЕЕЕ, най после нещо хубаво от състезанието

            Имам едно предложение - да се въведат ограничения за шума при моторите и АТВ, както е по света. В неделя беше пълна лудница, но не по вина на организаторите. То не беше форсиране и каране с газ сред публиката, то не беше чудо. За озвучаване в такива условия ще трябва организаторите да наемат уредбата на някоя рок банда
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #96
              Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

              На Металика например (колко киловата беше, че забравих)

              А може и на всички МПС-та да им се развият свещите, които да се съхраняват до старта в някой от съдиите или организаторите, и тогава старта ще започва не само със загасен двигател, ами и с развита свещ
              Тогава поне няма да пърколят насам-натам (докато някой не си извади резервната от джоба).

              Извинявам се за шегата, тя ряботата хич не е за майтап, ми си е доста сериозна ...
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #97
                Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                на 1-во место всеки състезател трябва да има собствена съвест и да спазва някакви норми, ако той самия неможе да си наложи да спазва правилата никой друг няма да може

                на тия които толкова им се кара нека карат на друго место но не и там където има публика

                в неделя бях като на тръни
                незнаех откъде ще ми изкочи някакво атв или мотор
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #98
                  Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                  да ..наистина това си е май до дисциплина на всеки състезател..
                  ..особенно имаше едно от децата с атв..направо ми наду главата ..от сутринта до края не спря да върти
                  то ясно че има мерак детето..ама..
                  един друг пък от въртене се обърна до колата ми с едно атв..не знам какъв беше може би не беше и състезател..че бе и без каска и екип..ама за малко да ни отнесе со все коли и мотори

                  а в правилника доколкото си спомням пишеше да не се палят двигатели в закрития парк

                  Коментар


                  • #99
                    Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                    Жоре това тук
                    всъщтност не е жасмин..той е с номер-5
                    ..това май е янчо терзиев-33

                    ..дано пак не ми се расърдите за корекцийката
                    Абе, Митков, ти нямаш ли си друга работа ?!
                    Шегувам се разбира се.

                    Да поправката е вярна. Уж бях подготвил снимка на бат Жас, заврян в един храст, ама беше пет сутринта и кой знае какво съм направил ?!

                    Димитре, ще въведем ограничения направо кам моторите и ATV-тата от следващия кръг.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                      Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                      На Металика например (колко киловата беше, че забравих)...........................................
                      Не знам дали и тази ще свърши работа, защото гледах един мотор го караха дори и без заглушител
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                        Да няма грешка, защото никнема ми е bobotrojan- но аз не участвам. Е би било хубаво да спечеля в "Хоби"- може би някой ден.
                        Борислав Русенов - 0889593977

                        Коментар


                        • Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                          Хоби мотори:

                          1. Илиян Тотев
                          2. Ненчо Стефанов
                          3. Христо Христов

                          И тримата от Габрово

                          Коментар


                          • Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                            Останах с впечатлението, че ми се предстви като bobotrojan ?! Извинявам се за грешката !
                            Ще оправя текста тогава !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                              аз нямам право на мнение относно състезанието,защото ми беше първо състезание,ама нормално ли е това чакане ,което беше през втория ден за атв-тата,на мен ми мина мерака за каране направо!!!

                              Коментар


                              • Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                                Броф, трябваше да се корегира на няколко места трасето, а с тези корекции бяха запознати само Гълъбин и Краси, затова се получи това закъснение в старта на АТV-тата.
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X