Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VII кръг от РШЕ Eндуро Велико Търново-"Крепоста" 12 и 13 септември 2009 год

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: VII кръг от РШЕ Eндуро Велико Търново-"Крепоста" 12 и 13 септември 2009 год

    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
    И Шумен ,по традиция!
    А, че то в Шумен кога мина? Ей как бързо минава времето!
    КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

    Коментар


    • До: VII кръг от РШЕ Eндуро Велико Търново-"Крепоста" 12 и 13 септември 2009 год

      Типично по Български,щом има доволни трябва да има и недоволни.
      [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
      ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

      Коментар


      • До: VII кръг от РШЕ Eндуро Велико Търново-"Крепоста" 12 и 13 септември 2009 год

        Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
        ...именно щото минах веднъж по него и благодарих на пичовете които го бяха поставили - затова го знам
        а дали ще има или няма да има трупче лично мен не ме бъркаше въобще....
        А дали не е фръкнало навън/защото като минеше някой хвърчаха,и ги събираха и мятаха обратно/и ти тогава да си минал....дори и да е поставено "умишлено" трудното беше вътре-вярно дъската която ги държеше си беше висока,но тя не е проблемна и едно дърво едва ли може да се брои като нагласено,умишлено или с някаква цел за определен учасник....така,че след като не ти е било проблем защо трябваше да спекулираш с това,или просто да си чешеме пръстите...

        Ако някой прецени може да ни разтребе писанките и да заключи темата,така тя ще остане само за посещение -четене и разглеждане....мисля ,че отзивите за доброто преставяне на състезатели и организатори са достатачно и няма какво повече да се каже-до година живот и здраве пак

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X