Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

    Първоначално публикуван от billy zlobili Преглед на мнение
    Май аз сам смотан че не мога да намеря класирането
    Не се притеснявай, нормално е, получава се се при всички дето се "изтезават" и карат с "тролейбуси" KFX 700...
    На стр.10 от тази тема е класирането

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

      А бе то ние ,че сме си смотани .....

      НО ВСЕ ОЩЕ НЕ СМЕ ВИДЯЛИ ВРЕМЕНАТА СИ ПО ОБИКОЛКИ И НАКАЗАНИЯТА


      В ГОРАТА Е ИГРАТА

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

        Кулев
        Това не се отнася за теб, а за темата за София в която масово са трити постове на хора които питат, казват че им е объркано класирането и т.н.
        Mоля,
        някой от супер модераторите да направи справка дали има трити постове в темата
        .
        Аз съм я следил през цялото време и единственото което е направено по темата е че не е одобрен един единствен пост,на чисто нов потребител който пише за първи път и ни беше теглил една майна.
        Не ми се занимава да проверя IPто му дали съвпада с някой старо регистриран,за мен няма значение...

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

          Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
          Кулев
          Mоля,
          някой от супер модераторите да направи справка дали има трити постове в темата
          .
          Аз съм я следил през цялото време и единственото което е направено по темата е че не е одобрен един единствен пост,на чисто нов потребител който пише за първи път и ни беше теглил една майна.
          Не ми се занимава да проверя IPто му дали съвпада с някой старо регистриран,за мен няма значение...

          Краси аз ще ти кажя за един случай в тази тема.

          Димитър Димитров с kawasaki от Шумен писа че иска да бъде декласиран поради нерялното му класиране на предни позиции! Странно но факт той не завърши , нямаше контрола и беше с повреден GPS а в класирането е на по предни позиции от хора които имат контрола и трак ... Аз лично имам и други подобни наблюдения в класирането но не мисля , че съм човека който трябва да ги коментира.

          Трасето ви бвше хубаво но ако се върнеш в темата има обещана маркировка която липсваше , на ограничението 50 км някой караха с над 100 и нямаше наказани , на втората обиколка от състезателните незнайно защо контролата липсваше ......

          Стига само се самохвалехте малко се и порицайте!

          Поздрави.

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

            Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
            Кулев
            Mоля,
            някой от супер модераторите да направи справка дали има трити постове в темата
            .
            Има изтрити няколко публикации:
            Едната е повторение на пост.
            Другото е спам с искане качване на класирането.
            Краси Грудев си е самоизтрил два поста, единия от който е пуснал два пъти, явно по грешка.
            И другият изтрит пост е този с майната...
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

              За транспондерите и времеизмерването

              системата и софтуера не са направени за формат като нашия(опознавателни обиколки,стартове през 30сек,разхождащи се състезатели около лупа с транспондери в джоба...)
              имаше доста работа по това да се нагласят нещата по софтуера и след София това вече е факт,в Трявна вече ще има инфо за времената по обиколки и т.н.т. .
              Всички видяхте че към времената на навигацията софтуера автоматично добави и времето на опознавателната обиколка.
              В програмата няма и бутон наказание за трак,но и на това намерихме решение....
              В крайна сметка класирането е 100% реално,всички наказания са прегледани от Мен,Т.Велева,В.Лагадова, В.Пантев и Коцео така,че и дума не може да става за спекулации.

              Вера и Теди сега са обсебени от ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

              и искат да изпипат нещата там перфектно, прехвърлете вниманието и енергията си към тренировки в гората,че надпреварите теперва предстоят.

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
                Краси аз ще ти кажя за един случай в тази тема.

                Димитър Димитров с kawasaki от Шумен писа че иска да бъде декласиран поради нерялното му класиране на предни позиции! Странно но факт той не завърши , нямаше контрола и беше с повреден GPS а в класирането е на по предни позиции от хора които имат контрола и трак ... Аз лично имам и други подобни наблюдения в класирането но не мисля , че съм човека който трябва да ги коментира.

                Трасето ви бвше хубаво но ако се върнеш в темата има обещана маркировка която липсваше , на ограничението 50 км някой караха с над 100 и нямаше наказани , на втората обиколка от състезателните незнайно защо контролата липсваше ......

                Стига само се самохвалехте малко се и порицайте!

                Поздрави.
                Порицава ме се 101 %

                точно това е единствения не изтрит а неодобрен пост,защото му беше първи.

                Ограничението 50 не беше вкарано в ГПСа а сложих само табели покрай асфалта.
                За това и не наказахме никой


                За контролата:
                освен 162мата стартирали състезателя по трасето имаше още с АТВ или мотори - разходкаджии
                • над 20 от Еди Моторс
                • над 30 от Горубляне и Панчарево
                • 2 Мулета
                • поне още 30-40 дето не ги и познавам

                а контролата беше на възлово място (пете кюшета) и всичките тези над 250 човека са сновали около контролата.
                Разходкаджиите естествено не са спирали. и трите момчета на контролата са се шашнали.
                Едни не спират други спират,трети ги газят...

                Повреден ГПС
                Знам за един скучай не знам дали е същия
                Състезател без записан трак с включена функция запис на трак на ГПСа,
                кара обаче в двойка с друг който е без грешка.
                Транспондерите ги засичат да преминават и трите обиколки едновременно през старт-финала.Преценихме,че измама няма и не го наказахме.

                Имаше и още един интересен
                записания трак имаше само 30-40 точки но всичките 100% в трака,ГПСа очевидно беше повреден но преценихме че измама няма и също не го наказахме


                Помощната маркировка

                На 30 км трасе сложих 2 ролки по 500м лента + местата които съвпадаха с миналогодишното трасе имаше стара маркировка.
                Опознавателна обиколка...
                Знаци на всяко кръстовище(2 бяха свалени)
                На мен ми се струва достатъчно.

                Ама и 30 км лента да бях сложил вече знам че пак щеше да има недоволни.А и екологията...
                Никога не може да угодиш на всички.

                Има още 9 кръга.Там тези неща ще са ОК друго нещо на някой няма да му хареса

                Важното за мен е купона да тече и да се забавляваме в гората с приятели...
                Последно редактирано от Краси Грудев; 09-05-09, 23:29.

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                  Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                  Има изтрити няколко публикации:
                  Едната е повторение на пост.
                  Другото е спам с искане качване на класирането.
                  Краси Грудев си е самоизтрил два поста, единия от който е пуснал два пъти, явно по грешка.
                  И другият изтрит пост е този с майната...
                  Благодаря!!!

                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                    Краси и аз ти благодаря за отговора!

                    Не се явявам критик на този кръг но ме жегна това че никой до този момент не обясни нищо.

                    Докато седяхме да чакаме състезателните обиколки и след приключване на състезанието имаше доста негативни изказвания спрямо маркировката и според мен бяха прави! На мен лично трасето като трасе ми допадна много и само ме е яд че не заваля малко по рано за да стане по голям купона . За ограничението 50км не съм съгласен докато карам да си поглдна GPSa и да видя 51км и да нацепя спирачки , докато в този момент покрай мен летяха колеги които явно знаеха , че няма да има наказания.

                    Относно втория ден трасето за хобитата и това заобикаляне на препядствия си беше 100% глупаво, в смисъл че мястото което беше определено за обикаляне на определено препядствие беше малко и не позволяваше да се изпреварваме много . Тази тапа която се получи на страрта на мотори хоби ни нареди по един начин и така си завършихме. Мен ми е ясно че трасето не го позволяваше но за клас хоби при положение че не се минаваха препядствия требваше да има по голям брой обиколки .

                    Съгласете се с това ,че винаги ще има недоволни но им позволете да си кажят и те мнението и след това ако намерите допуснати грешки в организацията да не се повтарят и на други места.

                    Шапка му свалям на Еди дето се заби в тази не толкова чиста рекичка да вади закъсали мотори и АТВ-та

                    Извинявам се ако съм ви засегнал но все пак според мен форума е за споделяне на мнения (независимо какви са те).

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                      Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                      Кулев
                      Това не се отнася за теб, а за темата за София в която масово са трити постове на хора които питат, казват че им е объркано класирането и т.н.
                      Mоля,
                      някой от супер модераторите да направи справка дали има трити постове в темата
                      .
                      Аз съм я следил през цялото време и единственото което е направено по темата е че не е одобрен един единствен пост,на чисто нов потребител който пише за първи път и ни беше теглил една майна.
                      Не ми се занимава да проверя IPто му дали съвпада с някой старо регистриран,за мен няма значение...
                      Цезар- състезател от Крейзи Фокс, но Шуменец сподели че са му изтрити постове (накрая остана само поста му: За това състезание или хубаво или нищо), след това разбрах за поста на Димитър Димитров с kawasaki от Шумен и това в комбинация с 1. масовите оплаквания на живо, но масови хвалби в темата и 2. изтриването на двата ми поста в темата за Трявна, ме доведе до съответния извод! Сега разбирам, че извода ми е бил "малко" пресилен! Извинявам се!!!
                      Състезанието не искам да коментирам!
                      Мисля, че е задължително да бъдат публикувани класирането от първия ден и наказанията. Краси, обадих ти се по телефона да помоля за това, за да не пускам публични постове звучащи негативно, но няма как.
                      Мисля, че установихме още една възможност за объркване в класиранията! Не всички състезатели са наясно, че всеки транспондер е персонален!!! Състезатели са взимали по 2-3 транспондера накуп (за свои колеги) и е възможно да са ги объркали
                      К. Кулев

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                        На първия брифинг в Трявна ще бъде раздадено подробното класиране от първия кръг.
                        Последно редактирано от VE LA; 10-05-09, 17:03.

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                          не знам какво става с това класиране след като сигнализирахме за незавъшили участници а са с повече точки от завъшилите.Става въпрос за АТВ хоби:Ангел Николов N10-не завъши първият ден и не участва във втория и получава 12т.В същото време Билян Чакъров N11 кара през целия 1-ви ден и даже завъши всичките обиколки и има 11т за съжаление не кара втория ден.моля обърнете внимание на това недоразумение и го управете.Не е чесно спрямо всички участници,поздрави на всички и благодаря предварително.И ще се радвам да покараме пак в трявна

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                            И в крайна сметка ЗАЩО НЕ ПУБЛИКУВАТЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ДВАТА ДЕНА ??????

                            Има ли нещо нередно в тях ,ЧЕ ГИ КРИЕТЕ ??

                            За ограничението не съм съгласен ние си го спазвахме и сме ощетени !!!!
                            Последно редактирано от neweso; 12-05-09, 11:28.
                            ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                              Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
                              няма нищо за откраднатите мотори
                              Отдавна са намерени.

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                                Първоначално публикуван от neweso Преглед на мнение

                                За ограничението не съм съгласен ние си го спазвахме и сме ощетени !!!!
                                Правилно си постъпил,иначе можеше да прегазиш някой друг зрител.

                                От тук на татък наказанията за скорост ще са сурови - по минута за всеки километър над допустимото.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X