Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

    Няма ли вече крайни резултати?
    Цветан Петров
    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
    0888865583

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

      1250 снимки от днес - ТУК !
      А най-интересното:






























































      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

        А сега по случай 50 годишнината на БНТ ще се излъчи филма

        "Зарево над Драва."



        За по-лесно форсиране на реката бат Еди беше построил понтон..
        На отсрещният бряг беше "врагът" и рката трябваше да се форсира.


        Всичко вървеше добре докато "врагът" не започна да стреля по нашите....и почнаха да падат първите жертви...но на война като на война...без жертви не може.


















        Някои се опитаха да минат пеша...само и само реката да се форсира...


        Други решиха да атакуват групово, но вражеската картечница .....






































































        Единственият начин да спрат Стани от пътя към победата беше да го задържат...ЕДИ не го пускаше










        Коментар


        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

          и две клипчета

          мотори 340mb
          АТВ 63mb
          [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
          [/URL]

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат





            Данко








            Втори опит...














            И шампионът АДИ....




















            Всички снимки от днес ТУК.
            Последно редактирано от Chinela; 26-04-09, 22:37.

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

              Снимки от втория ден















              g254/7563/p4260037.jpg[/IMG]



              След толко много екшън, някои са много гладни.
              Последно редактирано от emil93; 26-04-09, 23:14.

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                някакво класиране нема ли?
                или е тайна...

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                  Първоначално публикуван от M.Terziyski Преглед на мнение
                  някакво класиране нема ли?
                  или е тайна...
                  Теди Велева ще го качи тук.
                  Но предполагам,че поне 48часа Тя Вера и Вальо Пантев ще спят защото за трите дни на състезанието им се събират но повече от 4-5часа сън.
                  Слад това ще изкарат точно време по дни,по обиколки и наказанията


                  На състезанието имахме двама независими времеизмерватели
                  • В.Пантев (мерил е всички състезания в РШЕ до сега,повечето от ралитата в БГ,Ред Бул Романиакс 2008,Албанските оффроуди....)
                  • Т.Велева от БФМ с транспондери на БФМ и на Т.Христов(мери АТВ Чалъндж)
                  В двата дни на състезанието взеха участие над 170 състезателя,това абсолютен рекорд в БГ.
                  Като прибавим и всички временни лицензи и цялата бумащина която се изписа в петък искам да Ви кажа че на съдиите им се разказа играта.
                  Дайте им малко въздух

                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                    Здравейте и от мен!
                    Късно през нощта се върнахме от Голямото село в наше си село и още не съм разгледал хилядите снимки от това състезание.

                    Благодаря на организаторите и съдийския екип, че въпреки огромния брой участници, въпреки новата с-ма за времеизмерване с транспондери, макар и със закъснения проведоха това първо за 2009 г. ендуро състезание.

                    ЗАПИСВАНЕТО: Организацията в петък вечер в хотел-ресторант "Еди" беше добра, Лагадова и съдийска компания действаха съсредоточено, записваха участници, даваха им указания повтаряйки едни и същи неща за стотен път, приемаха ГПС-и и раздаваха лепенки за номера. Нашият застраховател Пепи попълваше сложни екселски таблици и правеше застраховки на нуждаещите се. Ресторанта беше окупиран и работеше на форсаж с 199% натоварване, сервитьорите здраво се бяха припотили борейки се с "тапите" от жадните и гладни състезатели седящи и правостоящи, като мен пиейки студена биричка. Имаше седящи даже и по стъпалата към втория етаж.

                    НАВИГАЦИЯТА: На сутринта нещата бяха по-бавни от колкото ни се искаше, но си сверихме часовниците по съдийското време и стартирахме за първи път по скъсено трасе от което първата обиколка е опознавателна, а останалите две-за време. Всички разполагаха с 80 мин. за опознавателна обиколка и карахме спокойно аз като придружител на сина ми, който е на 10 г. но той т.к. за първи път боравеше с ГПС, се замотахме и правехме кръгчета на едно дере. Трасето беше приятно и разнообразно, но някои участници коментираха, че трасето е проектирано точно за "кавасакитата на Едитата". Сина ми беше с kawasaki kfx 450 и почти никъде не закъса, минаваше спокойно сухото дере с калиброваните камъни и освен окривена задна алуминиева джанта други щети нямаше. Във втората и третата обиколка попаднах в няколко тапи, т.к пусках всички състезатели, които ме настигаха после те закъсваха тук-там и синът ми ме изчакваше на удобно място. Аз лично се зарадвах на дъжда, който ни разхлади и свали прахоляка по трасето. Същевременно и направи трасето по-весело. За мое огромно съжаление, когато финиширахме кетъринга си беше заминал и аз останах без кебапчета и бира

                    БРИФИНГА: и резултатите от първия ден се забавиха заради многото участници, но поне услужливия персонал в ресторанта на Еди направи чакането ни приятно със студена биричка и сочни мръвки за мезе. Пресните пържени картофки са "трИпач"!

                    ЗАТВОРЕНОТО ТРАСЕ: Много интересно, разнообразно и наситено с емоции за публиката, особено калната баня от форсирането на реката. Не знам обаче как са се чувствали състезателите. Трасето за АТВ-тата беше много тясно и нямаше възможност за изпреварвания. Лошото се случи, когато кетъринга разпродаде всичко и затвори кепенци, а ние още чакахме резултатите. И за награждаването нямаше нито бира нито шампанско.

                    БЛАГОДАРНОСТИ на: Бат' Еди, за освобождаване от таксите, организацията и самоотвержеността му на сипея и дерето, Краси Грудев за огромното тичане по организацията и провеждане на състезанието, на целия съдийски екип по времеизмерване и ГПС, на съдийте по трасето и на всички състезатели и публика който сътвориха това шоу!
                    Ако някого съм пропуснал моля да ме извини.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                      Здравейте и от Габрово.
                      Аз съм много недоволен от моето представяне, и същевременно съм моного доволен от трасето, и организацията на домакините.Състезанието беше подготвено добре и нищо не липсваше.Никой няма право да обвинява някого в пристрастност или двоен стандарт,всичко беше чесно и толерантно.Който е подготвен и мотивиран се представи добре.
                      Поздравявам всички хора организирали този прекрасен кръг,поздравявам всички участници,журналисти и публика.Бъдете здрави и дано да продължават тези добри спортни прояви в България!!

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                        Ето малко снимки и от мен:




































































































                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                          БРАВО!!!
                          Страхотно състезание е станало!
                          Искренно съжалявам , че не можах да дойда поне да погледам-било е голяма веселба,особено при реката...
                          Поздрави на организаторите и всички състезатели!
                          Продължавайте в същия дух!
                          ПП.Браво и за страхотните репортажи и снимки,които направиха и нас неприсъствалите съпричастни към състезанието!!!
                          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                          Джон Кенеди

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                            Наистина беше страшно!!! Очакваме отново състезанието да се проведе на пистата над Герман

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат





























                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                                Радвам се, че все пак въпреки силно ограничения бюджет на съзтезанието,организаторите в лицето на Краси и Еди,успяха да зарадват публиката с атрактивните екстриими на лесно достъпни места.Беше си екшън за публиката и за сузтезателите.За организаторите ,рекордния брой записали се учасници,беше голямо предизвикателство,което заедно с новия формат на съзтезанията беше наистина тежко.
                                Трасетата бяха правени под мотото "здрави машини и да победи по-добрия ......" което всички съзтезатели мисля ,че почустваха(особенно в сравнение с минали години).
                                Надявам се,че за всички които се съзтезаваха или гледаха беше наистина вълнуващо .
                                Искам още веданъж да благодаря Еди,Краси и съдиите Вера,Теди и Пламен, за успешния 1-ви кръг .
                                [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                                blood group 0+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X