Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

    еее един да благодари за помоща респект (вдигнал съм над 7 мотора) състезанието беше супер (първо ми е) минусите му бяха тесния екстрим след асфалта имаше чакане другото че се засякоха трасетата и вдигах мотори ...бутах мотори имаше един улеи с много шума и камъни съжалих ги мотористите... това с трака където имаше малко разминаване ми повлия много защото на това състезание се запознах с карането по гпс и незнаейки че е допустимо да има отклонение се вартях и чудех аз ли бъркам или така трябва да си е поради тези три причини сам и на трето място (атв 4х4 експерт) всеки минус (екстим , преплитане трасета , гпс) ме връщаше едно място назад така че затова Тошо и адаша са преди мен на стълбичката не за друго правете си сметката (базик да има беше мн хубаво ) втория ден на атв-тата им беше трудно по тясната писта мисля че в реката проблеми нямаха с изкличение на 114 (Федя) добре че мина без по сериозни проблеми ... правилната атака на дерето (с атв) беше централно нагоре да се изкара а не да се следва завоя който си имаше защото от моторите преди нас се разлигави и атв-тата преплъзва надоло поради което и 114 направи салтата моторите там имаха ядове направи ми впечатление това че липсваха хора в дерето които да пропускат моторите заради което един тръгна и мина през на едно момче кракъ като го вдигнаха продължи на един крак мисля че приклиучи участието си не трябваше просто да се вика даваи ... даваи .... ами да се гледа може ли да се дава на някъде при наличието на вече паднали 4-5 човека ..ИЗЦЯЛО В ДОБРАТА ИНТОНАЦИЯ НА ТОНА
    аз съм мн доволвн от състезанието което ми е първо както вече казах радвам се че успях да се кача на стълбичката започвам усилени тренировки с гпс-а и малко тренировки с мекошавоста на характера си който ми коства малко време настроението от многото състезатели е уникално съсздава атмосфера на СЪСТЕЗАНИЕ
    БЛАГОДАРЯ ЗА РЕШЕНИЕТО ЗА СПОНСТВОРСТВО ОТ СТРАНА НА ЕДИ МОТО ЦЕНТАР
    ОЩЕ ПОВЕЧЕ БЛАГОДАРЯ ЗА НАЙ ЯКАТА награда с която си тръгнах ..... не говоря за медала а за ФАНЕЛКАТА от ТОДОР ХРИСТОВ която не отида по предназначение където трябва но в последствие си дойде при правилния човек ... АЗ поздрави на всички желая на организаторите да правят все по и ПО добри състезания а на участниците все по добра реализация в тях

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

      хххммммм (окашлям се)
      само да одбележа Тошо пази го .... мястото хехе
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

        И на мен много ми хареса състезанието , но май има объркване в класирането ?
        [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
        "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
        [/SIZE]

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

          Eто и една интересна публикация на Brute-Force в атвбг.нет
          Първоначално публикуван от Brute-Force Преглед на мнение
          Днес състезанието беше страхотно, много добра организация, много добри изпълнения от състезателите, браво на Организаторите.

          Сигурен съм че ще има много снимки, но аз ще сподела мойте.

          Първо ще започна с нашия съфорумник pichagaaa изгряваща звезда в ендурото...

          ... и неговия патетнт за стоика за гпс

          ...към старта.

          и моторите стартираха



          подскачаха...




          и най на края стартираха и атвта-та

          и те подскачаха ...


          някои доста ..

          шарен кфх

          по тежките машини минаваха така ...


          а някои даже не минаваха имам интересен клип с мулето

          след мулето вече не скачаха толкова

          стартираха жените и отидохме да видиме какво се случва на СИПЕЯ

          а там вече бяха дошли първите стартирали и се опитваха да го изкачат

          публиката ...

          опитваха ... връщаха се ... и така

          Гааз! и какво мислите ще стане ... !?

          ...

          много беше стръмeн баира някой го качваха от 2рия път
          докато те се опитваха ние отскочихме малко по нагоре в гората от каде идваха мотористите и атвистите









          и пак се върнахме на финала кадето повечето участници бяха завършили
          но все пак още имаше каращи



          В началото тука си беше трудничко защото не бяха изровили и ако паднат предните гуми в улея трябва помощ освен ако не си изпчен реисър




          моторите не ги затрудняваше улея освен много изморените




          Тодор Христов

          и още един ренегад

          АНТИМ зарежда outlaw-a

          няколко атв-та завършиха само по джанти


          успях да снимам само outlaw-a имаше още 2 кфх-са 1ния на Федя Лаков с крива дясна полуоска и скъсана лява гума

          това е от мен дано ви е било интересно не са най добрите снимки но ... от другите по добри

          П.П: ако има правописни грешки ще помоля да ме извините

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат



            Този младеж се беше забил по трасето на мотори ЕXP и беше изкривил кормилото,даде кординатите се от ГПСа и за нула време му помогнахме.
            Имахме три спасителни екипа по трасето + два на сипея за моторите и Спас на екстрима до сипея

            Благодарение на опознавателната обиколка травмите на състезателите в сравнение с минали години рязко намаляха.И късите трасета позволяват при инциденти за минути пострадалия да се намери и да се закара до линейката

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

              За първи път в БГ се включи и тъй нареченото МУЛЕ
              Тeryx 750 на каwasaki
              Управляваше го Калин Бошнаков от Еди Моторс

              Мулето завърши само първата обиколка защото спука задна гума и джантата стана квадратна.
              Калин каза че е пристигнал преди другите 4x4 , с нетърпение чакам да видя подробното класиране.Ако е бил Ренегатите направо няма да повярвам.

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                Keфи ме тази снимка

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                  Eто още малко снимки и от мен




                  Зори да се стяга че иде яка конкуренция

                  Ето помощната бригада на сипея,който след опознавателната обиколка му обърнахме посоката.
                  За да фигурира такъв елемент в състезание от РШЕ трябва поне 70% от състезателите да го преминават


                  Въпреки усилията ни тапата стана (никой не е очаквал толкова много състезатели)

                  Един от малкото които излизаха без проблем


                  Кокера

                  А това долу е екстрима на Спас


                  Очаквахме там четирикраките да имат проблеми ама моторите се поозориха повече


                  Денка с бекачката на Краси Колев тук не си изнесе достатъчно тялото в дясно и падна



                  Тук сме в спасителна акция


                  Снимки от трасето









                  Трасето се беше начертало все едно по него е минато 510 пъти( 170 състезателя по 3 пъти)

                  Това е най бързия Ренегад и не можах да го хвана от пред




                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                    Колеги на 03.05.09 (неделя),от 14:30 ще се проведе състезанието от Ендуро София по BBT.
                    Приятно гледане
                    [COLOR=Magenta][B]Ендуро клуб ™Crazy Job™ - Стара Загора [COLOR=Cyan]![/COLOR]
                    [/B][/COLOR][FONT=Arial Black][COLOR=Magenta]Hard Enduro Team [COLOR=Cyan]![/COLOR][/COLOR][/FONT]
                    [COLOR=Lime][COLOR=Cyan]-------[/COLOR] [COLOR=Magenta]И.Илиев[/COLOR] [COLOR=Cyan]-------[/COLOR][/COLOR]
                    [URL="http://www.sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL]
                    [COLOR=Red][B][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"]http://sixdayscrazyjob.com[/URL][/B][/COLOR]
                    [B][URL="http://crazy-job.com/"]http://crazy-job.com[/URL][/B]

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                      Ендуро София"> Ето тук са моментите заснети и от мен. Приятно гледане.

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                        Екстрима за Жени,Хоби и Рали








                        Тук са петте кюшета




                        Пак Денка тук безпогрешна

                        Ето тук се събираха траковете за което сме си взели бележка



                        КFX700 vs КFX450

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                          И пак за любимите ни джуниъри





                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                            Като се вземе в предвид генетичния материял на малкия -- след година / две тази неравност ще бьде разцепена като чамова дьска

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                              За това състезание или хубаво или нищо

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                                маи аз сам смотан че не мога да намеря класирането

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X