Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
    ...връщането бе ..заради съдиите-оказа се че на финала тр да си предадеш картата с времената и контролите ..или нещо такова..
    Хе хе, знам бе Митков, усетих аз, че нещо сгафи, та се върна пак
    Първото финиширане беше за Зорница, пък второто за нас
    А за всичко останало, дето си писал, само мога да ти благодаря, но засега нямам такива амбиции (фоторепортерски), пък и нямам особено време - просто гледам каквото снимам да се хареса и на останалите съфорумци, пък и понеже владея много добре 10-пръстна система на писане (тук съм сериозен), та не ми представлява проблем да описвам надълго и на широко снимките и да разтягам големи локуми - все пак поне с нещо да бъда полезен в тоя форум (така и така нямам мотор и в тая част не съм много грамотен ) А пък по-нататък ако ейтака отникъде ми се пръкнат 1000 лв излишни, ще си взема кат на Жоро големия и тогава глей к,во става Иначе и сегашния ми Canon A550 ми върши работа, обаче в някои моменти наистина не може да направи хубави снимки (особено на оптичен зуум, пък за цифров да не говорим), но все пак е в ниския ценови клас. Затова като ходя на Световно по мотокрос например много много не снимам отдалеко, защото и без това после снимката не става добре

    П.П. Днес между другото бях в Харманли (както и в Свиленград, Хасково и Димитровград), но за малко, и за съжаление нямах време да се обадя та да се видим. Карай, другия път
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X