Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

    Колеги отварям темата за снимки и коментари от Севлиево
    мисля че имаше много интересни моменти а и формата на състезанието беше такъв за 1-ви път в България.
    Мисля че ще е интересно да се чуе мнението на участници и публика
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

  • #2
    До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

    И на мен ми е интересно какво мислят участниците относно тази схема за провеждане (преход+тестове)
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • #3
      До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

      На мен състезанието ми хареса...нямам забележки...само една...ако можеше да го направите по дълго за да не се въртят обиколки...да бъде една за нас и две за екперт примерно....така мисля че ще е много по добреСега се заемам да кача малко снимки...
      MG RACING

      Коментар


      • #4
        До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

        Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
        На мен състезанието ми хареса...нямам забележки...само една...ако можеше да го направите по дълго за да не се въртят обиколки...да бъде една за нас и две за екперт примерно....така мисля че ще е много по добреСега се заемам да кача малко снимки...
        И експертите искат една.
        Тогава за вас остава половина.

        След малко ще кача снимки от състезанието.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

          Така ето и обеаните снимки...на тях съм предимно Аз по разбираеми причини но все пак е нещо....
          Имам една забележка към организаторите...НЯМАШЕ ПУБЛИКА...нито реклама на състезанието....дори в севлиево....само във форума не стига...трябва да се помисли за привличане на публика...на това състезание имаше не повече от 50 човека...катов това число са и придружителите...спортът ни е достатъчно атрактивен просто трябва да се привлечат хората...

          Трасето(Крос и Х трак)Беше повече от чудесно...на световно ниво...атрактивно,не много трудно за минаване.Тук точно на Крос теста си пролича че сме много зле в сравнение с чуждестранните участници,те явно си го тренират...









          Нашият отбор...MG Racing



          Още един пъти искам да похваля организаторите за правилата испазването им...тук сме в парка и си чакаме реда за излизане...това става точно 5 минути преди да стратираш...



          Това съм върху камъните....



          дървата...



          По мотокрос трасето...



          Георги Серафимов Първият ден имаше технически проблем и вторият ден не можа да навакса изоставането си...завърши 4-ти...(MG Racing)



          НА почивките беше забавно...




          Моторите си почиват...



          Финиширам...



          и всичкисе отдаваме на хубави неща....в очакване на награждавенето...



          Част от награждаването...







          и те така



          Това беше от мен
          MG RACING

          Коментар


          • #6
            До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

            Сега ще пусна снимките без да ги коментирам, а утре ще дам оценка за всичко по-подробно според моята гледна точка.
            Сега с две думи мога да кажа само, че когато имаш зад гърба си такова съоръжение като полигон "Г.Росица", един месец работа на трасекоординаторите, 30 съдии, 6 времеизмервача, още няколко помощници и добри състезатели, състезанието става много добро
            Искам да изкажа благодарност на всички български състезатели, които взеха участие в Севлиево и се стараха много, но се оказа, че в тази нова за нас система не сме толкова доби, както ако се кара цялата дистанция за време и без наистина много неудобния за нас "крос тест" !
            Състезанието като цяло обаче беше хубаво !













































































































            Това е серията ми от първия ден, която е правена със сапунерката. По-късно ще пусна и снимки от втория ден, но тогава Румен се смили над мен и ми даде един свестен Олимпус, та снимките от тогава определено са по-добри !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

              БРАВО Жоре чудесни снимки

              наистина ..много добро състезание!!! ..да не кажа перфектно ..не знам дали забелязахте но може би за пръв път в историята на състезанията ни накрая никой не псуваше по адрес на организаторите ..

              ..искам СПЕЦИАЛНО ДА БЛАГОДАРЯ на целия организаторски тим за чудесната работа която са свършили !
              .. и специално на тандема ЖОРО и ГЪЛАБИН..
              ..както и на всички от БФМ начело с председателя и..
              евала и на всички участници които успяха успешно да завършат
              радвам се че успях и аз да участвам и да бъда част от това състезание..много се накефихме целия ни отбор а и всички от останалите участниците с които разговарях..ЕВАЛА още веднъж
              ..наистина много приятно преживяване -особенно като се има предвид че за първи път се прави състезание от такъв тип у нас..
              Последно редактирано от mitkov; 11-08-08, 16:41.

              Коментар


              • #8
                До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

                "+" СТРАХОТНО СЪСТЕЗАНИЕ, МНОГО ИНТЕРЕСНО ТРАСЕ.
                + Междунароно участие и възможност да си премериш силите на европейско ниво.
                + Възможностите които предлага полигона, паркинг, охраняема зона, душове и т.н
                + Формата на сътезанието, това че една обиколка включва Х трак, мотокрос и ендуро.
                + Свободата да гледаш пътя а не да си забил поглед в кормилото(ГПС).

                + Специално за "Хоби" че предварително бяха предупредени, че ще карат трасето на експерта.

                Време е за "-"
                липса на линейка на трсето. аз такава не видях.
                забрана за движение срещу посоката на състезанието.
                информация за публиката за временно класиране след всяка обиколка.
                Последно редактирано от irishman; 11-08-08, 17:15.
                http://www.irlandetza.com
                Forever is our today
                http://www.lre-bulgaria.org
                мотора на аватара е на Gorgio

                Коментар


                • #9
                  До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

                  Дълго време не бях карал на състезания, от далечната 2005-та когато бях по млад Та и аз се престраших да се пробвам в състезанието както се казва което е в задния ми двор
                  Мога да кажа че според мен беше едно много много добро състезание.
                  Наистина инфраструктурата на полигона и околностите предоставя перфектни възможности за организация, съдии, времеизмерване, подготвени технически кадри и сътрудници.
                  Специални благодарности на всички които участваха в организацията и осъществяването на състезанието. Наистина имаше и някой незначителни дреболии но за тях може би по-късно
                  Трасето на мен лично много ми допадна, имаше и елементи от всякакъв тип, и пътища и пътеки и любимите на Жоро реки
                  Мисля че всички състезатели останаха доволни и атмосферата като цяло беше положителна.

                  Ще посъбера снимки от 2та дена и ще пусна по интересните от тях, има много интересни моменти особено в гората
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #10
                    До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

                    Ето малко интересни моменти, любезно предоставени ми от в-к Росица - Севлиево























































                    Последно редактирано от Краси; 11-08-08, 17:59.
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #11
                      До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

                      Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
                      На мен състезанието ми хареса...нямам забележки...само една...ако можеше да го направите по дълго за да не се въртят обиколки...да бъде една за нас и две за екперт примерно....така мисля че ще е много по добреСега се заемам да кача малко снимки...
                      Абсолютно невъзможно! Дори и да го маркираш не може да се проверява.И двата дни имаше пилотен мотор за проверка на трасето
                      offroad фен
                      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                      Коментар


                      • #12
                        До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

                        Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                        Абсолютно невъзможно! Дори и да го маркираш не може да се проверява.И двата дни имаше пилотен мотор за проверка на трасето
                        Аз ще се съглася и 8х15км за експерт и 4х15км за хоби, но ще стане почти като мотокрос , така че този формат напълно ме задоволи. Перфектно си беше. Без забележки. Но за идеята може да пробвате да направите едно пилотно по 15 км обиколка(извън РШЕ), аз от сега се записвам.

                        Поздравления за добре свършената работа на организаторите !!!
                        http://www.irlandetza.com
                        Forever is our today
                        http://www.lre-bulgaria.org
                        мотора на аватара е на Gorgio

                        Коментар


                        • #13
                          До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

                          страхотно състезание стана,поздрави на всички които си свършиха работата и организатори и участници,мисля че точно това е формата в който трябва да се провеждат състезанията!!,и няма такава дума като "подходящ"-"неподходящ" тест,това е ендуро и всичко ново включено като изпитание е интересно,аз като зрител видях каквото исках да видя имаме си страхотна природа,страхотни терени,отлични състезатели,мисля че всичко беше на европейско ниво освен публиката,повече публика трябва,за да видят хората за какво става въпрос,да се изкефят максимално,реклама трябва за този спорт защото си заслужава и има бъдеще!!!! поздрави на всички

                          Коментар


                          • #14
                            До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

                            Снимки от любителски фотоапарат.














































                            Кой кого снима сега
                            http://www.irlandetza.com
                            Forever is our today
                            http://www.lre-bulgaria.org
                            мотора на аватара е на Gorgio

                            Коментар


                            • #15
                              До: Снимки и коментари от ИЕШ по Ендуро - Севлиево

                              Жоро има една снимка на деня, но се чудя защо така се офлянква, а не я пуска. Попадението е невероятно и ако не си беше негово дело досега да съм я показал, но ще го чакам още малко...
                              салта през преден калник с приземяване на брада. Малко търпение хора!
                              Живей за всеки дъх!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X